Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

dzien dobry,no nareszcie mily widok z okna

Narcyza oczywiscie zapraszam,ale zdaje sobie sprawe,ze jestesmy ludzie pracy i 10 rano to raczej godziny nie na kawe np.w Rynku dam znac jutro jak porozmawiam z panem

Dobrzykowice dzieki podjade do nich

moi złodzieje juz nie maja moich fantow,ale zaproponowali abym zgłosila na policje...i co wy na to? mała szkodliwosc!

 

Ja bym zgłosiła :evil: - żeby chociaż w papierach mieli odnotowane. Szczególnie jeśli masz świadków. I szczerze współczuję.

 

My już mamy wstępnie położony alarm - na razie tylko kilka czujek i wyjec - ale po pierwszej "demonstracji siły", czyli uruchomieniu decybeli, raczej nikt z miejscowych nie będzie ryzykował. A najbardziej się bałam miejscowych pijaczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Narcyza, już się poprawiłam :D

a gdzie się będziesz budować? ja mam domek "na skarpie"

 

Pozdrawiam

 

Marzena

Wejdź na tę ikonkę z domkiem to zobaczysz jak wygląda mój dom i napewno będziesz wiedziała gdzie stoi a jak nie to przy drodze w kierunku na Oławe, jak zechcesz zobaczyć go w środku to do mnie zadzwoń tel na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, pięknie Sąsiedzie. No to teraz budowa ruszy pełną parą.

No jeszce nie tak prędko - z wykonawcą jestem umówiony na rozpoczęcie dopiero 20VI, Mam przynajmniej czas na załatwienie kredytu, podjęcie ostatecznej decyzji o wyborze hurtowni. A Ty IPE na jakim etapie jestes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narcyza,

obejrzę sobie Twój domek jutro w pracy, b ow domku mi mąż jakieś dziwne programy poinstalował i nie mogę nic otworzyć :cry:

Jak będę wracała z pracy to sobie pojadę Brzegową i obejrzę Twój domek :D

Mieszkasz już? Możesz polecisz jakąś ekipę na wykończeniówkę?

 

Pozdrawiam

 

Marzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK, rozmawialem z twoim dachowcem-fachowcem (wybacz dachowiec, moze powinienem byl uzyc innego okreslenia? :lol: ). Wojty przeprowadzal z nim jakowes knowania na dzialce.

Nie podobalo mi sie, ze na jego wizytowce nie bylo ani adresu, ani numeru telefonu. Wprawdzie dopisal (ale nie z wlasnej inicjatywy), mimo wszystko troche to dziwne. Masz na jego dzielo rachunek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK, rozmawialem z twoim dachowcem-fachowcem (wybacz dachowiec, moze powinienem byl uzyc innego okreslenia? :lol: ). Wojty przeprowadzal z nim jakowes knowania na dzialce.

Nie podobalo mi sie, ze na jego wizytowce nie bylo ani adresu, ani numeru telefonu. Wprawdzie dopisal (ale nie z wlasnej inicjatywy), mimo wszystko troche to dziwne. Masz na jego dzielo rachunek?

 

 

uuuuuuu dziwne? ja tez z nim gadalam .... robi u nas juz wiezbe -zapraszam do albumu ..... nie wiem czy maz zwrocil na adres uwage ... on mowil ze nie jest z wroclawia .... ze dopiero tu sie buduje ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK, rozmawialem z twoim dachowcem-fachowcem (wybacz dachowiec, moze powinienem byl uzyc innego okreslenia? :lol: ). Wojty przeprowadzal z nim jakowes knowania na dzialce.

Nie podobalo mi sie, ze na jego wizytowce nie bylo ani adresu, ani numeru telefonu. Wprawdzie dopisal (ale nie z wlasnej inicjatywy), mimo wszystko troche to dziwne. Masz na jego dzielo rachunek?

 

yacekiewicz,

dobrze że jesteś ostrożny

 

 

Pan Marek jest OK, dawaliśmy mu kasę awansem, on kupował materiały i ze wszystkiego się wyliczał, dawał faktury i KP. Nie mam rachunku na robotę bo musiałabym VAT dopłacić ale zawsze mogę do niego po rachunek iść. Dobra wizytówka nie zawsze jest oznaką dobrej jakości usług czy uczciwości, nie raz się o tym przekonalismy - na budowie też.

 

Wiem że się buduje gdzieś w Jelczu.

Można mieć do niego zaufanie. Zresztą, jeśli jesteś ostrożny, to po prostu nie dawaj nikomu zaliczek tylko sam przyjeżdżaj na budowę czy do hurtowni.

 

Zrobił dach nam i trzem innym sąsiadom, wszystko było i jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...