Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Narcyza,

obejrzę sobie Twój domek jutro w pracy, b ow domku mi mąż jakieś dziwne programy poinstalował i nie mogę nic otworzyć :cry:

Jak będę wracała z pracy to sobie pojadę Brzegową i obejrzę Twój domek :D

Mieszkasz już? Możesz polecisz jakąś ekipę na wykończeniówkę?

 

Pozdrawiam

 

Marzena

Mój dom wybudowany jest na Oławskiej koło cegielni a nie na Brzegowej

 

Witam :lol: w tym najlepszym dniu tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

witam w piękny poranek nareszcie!!!!!!!!!!!

w niedzielę mój córas idzie do komunii więc tym bardziej cieszy mnie pogodne niebo

No to życze pieknej pogody, podniosłych chwil w kosciele (jak moje dziecko szło do komuni to ryczałam - ale to taki przyjemny płacz) i żeby udało się przyjecie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj grupo:)

Male pytanie do dachowych karpiowkarzy, czy ma ktos WOLE OKO ?

Chetnie wprosilbym sie na poddasze :) i poogladal - u mnie dach wystartuje za 3 tygodnie i nie bardzo wiem jak "podeprzec" konstrukcje dachu pod wolimi oczami - architekt dal ciala projektujac dach - F1 ! F1 !

 

Pzdr

BODO'wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anndy, ipe jakie plany na weekend? Jeśli będziecie zwalniać koło naszego domku to zapraszamy!

 

yacekiewicz my jesteśmy na jutro umówieni z p. Markiem od BK, o wrażeniach ze spotkania uprzejmie doniosę :) Jak na razie ma interesującą ofertę.

 

Bedziemy też dogadywać się co do drewna na więźbę w pewnym tartaku. Mają do zaproponowania drewno świerkowe z okolic Jeleniej Góry ścinane teraz za 650 zł za m3. Pięknie pachnie :) Dodatkowo impregnacja 30 zł/m3 dowóz gratis. - co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj grupo:)

Male pytanie do dachowych karpiowkarzy, czy ma ktos WOLE OKO ?

Mam karpiówke ale niestety nie mam wolego oka. Myslę jednak że z czymś takim spokojnie powinien sobie poradzić dobry cieśla, nawet jak nie ma tego pokazanego w projekcie. U mnie tez projekt więźby nie był idealny ale ciesla nie miał z tym wiekszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś poradzi mi gdzie się wybrać na te zakupy wykończeniowe???

 

Szczególnie zależy mi na desce barlineckiej. Gdzie mozna ją tanio dostać?

Z góry dziękuję za odpowiedź :D

 

Marzena

Kafle i jakieś drewno na podłogi są na Karmelkowej. W Adako jest olbrzymi wybór różnych kafli, dużo aranżacji łazienek, kafle polskie, hiszpańskie itp, ale po odbiór trzeba było jechać do magazynu co było dla nas dosyć uciązliwe. Ale sklep naprawdę jest wielki. Jest jeszcze Cermag na Strzegomskiej ale jest mniejszy, niedaleko Domar który ostatnio bardzo rozszerzył ofertę łazienek (Braniborska). A deski barlineckie to widywałam w hipermarketach. Wydaje mi się że w Leroy Marlin jest duży wybór podłóg, ale nie na 100%. Pozdrawiam i życzęudanych zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bedziemy też dogadywać się co do drewna na więźbę w pewnym tartaku. Mają do zaproponowania drewno świerkowe z okolic Jeleniej Góry ścinane teraz za 650 zł za m3. .... Dodatkowo impregnacja 30 zł/m3 dowóz gratis. - co o tym myślicie?

 

Hi

Ja mam drewno impregnowane za 620 pln netto netto, mysle ze do Wroclawia policza sobie cos za transport - jednak mozna zakolac i popytac, jak cos to sluze namiarami ...

 

Dobrzyk,

No wlasnie mam takich sobie dekarzy,dachy dwuspadowe robia z zamknietymi oczami, ale chcialbym miec wszystko "krowie na rowie", tj. jak pokryc wole oko to wiedza - nie bardzo wiedza na czym je oprzec, sciany dzialowe nie pokrywaja sie w rzucie pionowym i jest pusto :(((, dzis ide do architekta ktory trroszke zlal sobie projekt na pogwarke..

 

 

Pzdr

BODO'wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie czy ktos zamawiał bramę samonośną ok. 4 mb.Chce zrobic wjazd na działkę (front).Bardzo podoba mi się pręt stalowy skręcany z końcówką u góry, a pośrodku pręta taki koszyczek.Mam działkę szerokości 20 m. Muszę liczyć rozstaw prętów co 10 cm ,daje to 200 prętów i dość drogi rachunek.Czy ktos ma inne sugestie z czego zrobić płot (front).Stolarz odradza mi drewno (choć mam deski modrzewiowe gr. 18 mm. bezsęczne super suche ok 30 lat).Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiech,

aktualnie też szukam takich bram, gdzieś w Oławie jest interesująca oferta, też myślałam o sztachetkach od frontu - ale nie wiem czy nie zrobię najtańszej siatki, nawet bez podmurówki, byle tanio :roll:

coś z kasą pod koniec kiepsko ...

 

ale z bramy samonośniej wjazdowej nie zrezygnuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Sama dopiero zaczynam(północno-wschodnia część Wrocławia) tz.jestem na etapie fundamentów.Mam prośbę podajcie namiary na tanie deski do szlunków,rusztowań i stęple.[/url]

 

WItaj Ewi :D Przejrzyj dokładnie ostatnie dwie , trzy strony wątku. Coś mi sie kołacze, że ktoś chciał się pozbyć desek na szalunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...