Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Betty&M czy Wasz domek jest pierwszy czy drugi jadąc od Świętej Kaśki?? dzisiaj przejeżdzaliśmy ale chyba Was nie było - albo nie było Waszych sąsiadów :wink:

Ipe! Betty&M pisała że ich jest drugi po lewej jadąc od Katarzyny. Jeśli jutro (w zasadzie to juz dziś) wybierzemy sie na rowerowy objazd gminy :) to z pewnością zawitamy do Smardzowa poptrzeć chwilkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam grupę wrocławską :)

niedaleko mam do Wrocławia, więc się przyłączę ... w tym roku chcemy zacząć budowę naszego domku :) ale na razie jesteśmy na etapie poszukiwań działki... czy ktoś z grupy wrocławskiej buduje domek szkieletowy ?

 

pozdrowienia dla całej grupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieńko podaje Ci nr. tel. do stolarza 357-08-41. mnie robił schody drewniane zabiegowe dębowe.Widziałem u niego w warsztacie schody debowe dla klientów (mnie sie podobały).Musisz jednak sama sprawdzić czy bedą Ci odpowiadały.Cena myślę że nie będzie taka wysoka. Wiech

Kacha to sa namiary podane przez Wiecha co u mnie robił ten sam co u Ivoneski namiary znajdziesz w stopce u Dobrzyka

Bardzo fanie wyglada parkiet te klepki to jakiej grubości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha to sa namiary podane przez Wiecha co u mnie robił ten sam co u Ivoneski namiary znajdziesz w stopce u Dobrzyka

Bardzo fanie wyglada parkiet te klepki to jakiej grubości?

 

kto co u mnie robił??? nie korzystałam z żadnego stolarza do podłóg/ schodów, więc nie wiem o kim piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha to sa namiary podane przez Wiecha co u mnie robił ten sam co u Ivoneski namiary znajdziesz w stopce u Dobrzyka

Bardzo fanie wyglada parkiet te klepki to jakiej grubości?

 

kto co u mnie robił??? nie korzystałam z żadnego stolarza do podłóg/ schodów, więc nie wiem o kim piszesz?

No pewnie że nie wiesz bo tak głupio napisałam chodzi o c.o. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha to sa namiary podane przez Wiecha co u mnie robił ten sam co u Ivoneski namiary znajdziesz w stopce u Dobrzyka

Bardzo fanie wyglada parkiet te klepki to jakiej grubości?

 

kto co u mnie robił??? nie korzystałam z żadnego stolarza do podłóg/ schodów, więc nie wiem o kim piszesz?

No pewnie że nie wiesz bo tak głupio napisałam chodzi o c.o. :D

 

aaaaaa, to teraz wszystko jasne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam w sloneczny poniedzialek!

 

Śliczna pogoda - byle tak dalej! Moze jednak bedzie wiosna nasza? :D:D

 

Szkoda tylko, ze u mnie klima nadal zepsuta i pokoju mam 17 :( brrrrrr

w

Witam nowych forumowiczów!

 

EZ - kieyd pochwalisz się tymi nowymi schodami? :D

 

Wojtek - jak tam wrazenia po komunii? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję namiary na firmę CO

ADMARBUD, pan Mariusz Morżak, tel 502 327952

Powołajcie się na budowę w Gajkowie :wink:

Nie chciałam ich chwalić dopóki nie zaczną, na razie zrobili wodę i kanalizę, wyszło super, i bardzo szybko, dokładnie.

Niedługo centralne - ale myślę że też będzie OK. Sprzedają też piece CO - kupiliśmy Vaillanta w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ludzie, jeszcze miesiąc i będę miał prąd!!

 

I to elektryczny!!

 

Ledwo 2,5 roku czekania i juz kopią kabel!

Wreszcie bede mogl wykanczac nie rozciagając najpierw 110 metrów przedłużacza!

Bede sobie mogl zrobic kawe albo nawet herbate!

Nawet nie wiecie jakie to szczescie. U sasiada juz stanela skrzyneczka ZK3. W sobote wlasnorecznie w euforii rozkulem swoją podmurowke w plocie, zeby elektrycy nie zmarnowali ani chwili przy zakladaniu mojej skrzyneczki.

 

Podobno zeby podlaczyc sie do ZK trzeba miec odbior geodezyjny swojego odcinka przylacza - musiliscie energetyce pokazywac mapy z wrysowanym przylaczem, czy wystarczylo oswiadczenie geodety ze pomiary zaostaly dokonane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ludzie, jeszcze miesiąc i będę miał prąd!!

 

I to elektryczny!!

 

Bede sobie mogl zrobic kawe albo nawet herbate!

Gratulacje - takie rzeczy cieszą bardziej niż awans i podwyżka

 

co do przedłużaczy - wczoraj pojechaliśmy do Domku, dzieciaki babrały się w piachu, a ja, z laptopem podpiętym do 60 m przedłużacza pisałam tłumaczenie na tarasie, na ławeczce zbitej z dech szalunkowych, laptop zaś spoczywał na stoliku z bloczków i desek podbitkowych :roll:

 

ale nie mogłam sobie odmówić sobie ładnej pogody, grilla i dwóch łyków piwa na tarasie

 

ja też chcę wreszcie prąd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[co do przedłużaczy - wczoraj pojechaliśmy do Domku, dzieciaki babrały się w piachu, a ja, z laptopem podpiętym do 60 m przedłużacza pisałam tłumaczenie na tarasie, na ławeczce zbitej z dech szalunkowych, laptop zaś spoczywał na stoliku z bloczków i desek podbitkowych :roll:

 

ale nie mogłam sobie odmówić sobie ładnej pogody, grilla i dwóch łyków piwa na tarasie

 

ja też chcę wreszcie prąd!

 

No to ładnie to tłumaczenie może wyglądać po tym pifku :lol: :lol:

 

 

 

ostatni ktoś przetłumaczył hasło reklamowe jakiegoś miasta

"spotkajmy się" "Let's meat"

pewnie też był relaks z pifkiem

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....i nie było u nas nikogo :( Pewnie przez objazd drogi na Strzelin. Ruch przed naszym domkiem był taki, że czułam się jakbym robiła grila na Piłsudskiego w godzinach szczytu :) Pędzące maszyny to: niezliczona ilość osobówek, TIRów, PKSów i autobusów rejsowych np. do Pragi, Londynu itp. W przyszły weekend ma być już spokojnie objazd zniknie....

 

ewi właśnie będziemy ściągać w tym tygodniu szalunki z wieńca- Całą masę desek chcemy sprzedać za pół ceny jaką my zapłaciliśmy. Jeżeli jesteś zainteresowana napisz na priv.

 

BK spotkanie z "Twoim dachowcem" juz się odbyło- szczegóły dogadane, cena chyba też :) Niedługo ruszamy do dzieła.

 

BODO'wy to drewno, które mam na oku jest w cenie 650/m3 BRUTTO z dowozem na miejsce. A ty jakie masz drewno do sprzedania? Sosnę czy świerk- i jaką metodą impregnowane? A jeszcze jedno pytanie skąd pochodzi to drewno?

 

Betty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie to tłumaczenie może wyglądać po tym pifku :lol: :lol:

 

 

 

ostatni ktoś przetłumaczył hasło reklamowe jakiegoś miasta

"spotkajmy się" "Let's meat"

pewnie też był relaks z pifkiem

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Ja sobie wypraszam - toz to parę łyczków raptem, a nie było żadnego rzucania mięsem (let's meat) tylko duuuża umowa (mam nadzieję że nie pomyliłam kto komu płaci :roll: :p )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...