Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

hej hej, witam wszystkich!:)

mogę prosić o streszczenie wątku z jakichś ostatnich kilku tygodni??? 8) 8)

ze szczegolnym uwzględnieniem planowanych imprez :lol:

 

bo chyba się przez te wszystkie stroniczki nie przekopię....

 

Witaj!

 

Co do imprez to się nikt specjalnie ostatnio nie wychylał ;) - trzeba było przyjkechac do mnie, jak zapraszałam ;)

 

Ogolnie to wszyscy sa na "wykonczeniu" :D, poza mna, bo my jeszcze nie zaczelismy :D. Jak chcesz sobobie polepszyć humor to zapytaj Woprza o pogode - super czlowiek, a do tego nieoceniony synoptyk - zawsze dobra pogode przewiduje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieńko podaje Ci nr. tel. do stolarza 357-08-41. mnie robił schody drewniane zabiegowe dębowe.Widziałem u niego w warsztacie schody debowe dla klientów (mnie sie podobały).Musisz jednak sama sprawdzić czy bedą Ci odpowiadały.Cena myślę że nie będzie taka wysoka. Wiech

Kacha to sa namiary podane przez Wiecha co u mnie robił ten sam co u Ivoneski namiary znajdziesz w stopce u Dobrzyka

Bardzo fanie wyglada parkiet te klepki to jakiej grubości?

 

dzięki :)

 

22 mm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czyżby zima nasza? :( :roll:

 

Jesli jestesmy juz przy temacie parkietu- probował się ktoś z was dowiedzieć po ile u nas jest parkiet przemysłowy??

 

nnatasza (z Poznania) ma cos takiego w swoim domku (pokazała nawet zdjęcia - rewelacja) o ile pamietam to wyniosło ją to ostatecznie 150 zł (parkiet przemysłowy egzotyczny)

Had - ty się chyba coś tym probowałas interesować - masz jakieś nowe wieści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czyżby zima nasza? :( :roll:

 

Jesli jestesmy juz przy temacie parkietu- probował się ktoś z was dowiedzieć po ile u nas jest parkiet przemysłowy??

 

nnatasza (z Poznania) ma cos takiego w swoim domku (pokazała nawet zdjęcia - rewelacja) o ile pamietam to wyniosło ją to ostatecznie 150 zł (parkiet przemysłowy egzotyczny)

Had - ty się chyba coś tym probowałas interesować - masz jakieś nowe wieści?

Witam witam :lol:

kiedyś widziałam w Leroy Merlin taki parkiet ale nie pamietam ile kosztuje. Jak Ci się podoba to pomysleć trzeba przed wylewkami bo on potrzebuje troche miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....i nie było u nas nikogo :(

 

Betty

 

Przede wszystkim WAS nie było :D o mało nie wprosiliśmy się na kawkę do Waszych sąsiadów, ale w ostatniej chwili moja intuicja podpowiedziała mi że to nie Wy :lol:

 

My musieliśmy zawracać po pilnym telefonie i w końcu nie dotarliśmy, a byliśmy już blisko. I ruch faktycznie był kosmiczny jak na tą drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

W tym roku mamy zamiar roapocząć budowę domu, czekamy na pozwolenie na budowę. Od pewnego czasu zaglądam tu, a dzisiaj postanowiłam dołączyć do doświadczonych budowniczych, którzy w razie potrzeby posłużą radą. :D

Jesteśmy na etapie poszukiwania ekipy budowlanej do stanu surowego. Czy ktoś z Was ma miłe wspomnienia ze współpracy z firmą wykonawczą na tym etapie budowy? :wink: jeśli tak , to poproszę o namiary na firmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam, że tamte strony mają wzięcie :)

Jeśli chodzi o pozwolenie to jeszcze trochę, ponieważ dopiero w tym tygodniu tak naprawdę będziemy składać(mam nadzieję). Papierologię załatwiamy już rok czasu, ponieważ najdłużej czekaliśmy na decyzję urzedu odnośnie podziału działki (6 miesięcy). Inaczej wygląda czasowo zbieranie dokumentacji w podwrocławskich gminach, inaczej (niestety) we wrocławskich urzędach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budujemy, a dokładnie zamierzamy się budować (jak tylko dostaniemy pozwolenie na budowę) w południowej części Wrocławia, na Krzykach

 

Czesc Iza! Nie wiedzialam ze na Krzykach sa jeszcze jakies działeczki do zagospodarowania :) No to bedziecie elita, nie to co my wioskowe ;) 8) 8)

 

Ja miłych wspomnien po mojej ekipie nie mam, tzn pierwsza była bardzo ok tylko ciut droga, a druga nam krwi napsuła sporo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...