Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Koalicjo kamieniecka, ta już mieszkająca

pomocy

 

 

Moja córa idzie do szkoły w Kamieńcu od września (nie wiem tylko czy zdążymy z wykończeniem domu - aktualnie tynkujemy :roll: ) najwyżej będziemy mieszkać w jednym wykończonym pokoju, nasza determinacja jest wielka.

 

Poszukuję kogoś kto mógłby odbierać naszą córę ze szkoły, najlepiej kogoś kto mieszka niedaleko i ma dzieci w tym wieku i też odbiera ze szkoły. Albo kogoś fajnego do pomocy nad opieką nad dziećmi - w godzinach wczesnych popołudniowych.

 

Jeśli ktoś zna kogoś odpowiedniego to proszę o namiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się na chwilkę po przjeździe z zimnego i dość mokrego Wybrzeża :( - przecztałam zaległości i już pędzę na długi weekend tym razem zdrowotnie na Górny Śląsk- tam mnie przynajmniej pogoda nie zawiedzie- wierzę ślepo w przewidywania Woprza.

 

Przez te deszcze których nie widziałam wprawdzie ale slyszałam od swojego majstra okrutnie przesunęło sie wylewanie mojego stropu - juz dawno miał sobie dochodzic tym czasem pierwsze efekty widziałam dopero dzisiaj - ale............ co tam - strop jest i bardzo cieszy. Dzisiaj smigałam po swoich schodach i dotarłam do górnych sypialni- jakiż piękny widok będę miała z naszej - cud miód - ślęża w całej krasie. Pozdrawiam wszystkich

 

Ku pamięci- jeśli ktoś w przyszłości (ale jeszcze nie najblizszej ) bedzie szukał desek na szalunki- polecam sie- kosmiczna ilośc tego poszła u nas - i za jakis czas będziemy chcieli to upłynnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza,

mieszkam w bocznej uliczce Agrestowej ale tu bliżej miasta, a że od czasu do czasu mam czas to ide ze swoimi brzdącami na s[acer poogladać rozwój prac budowlanych rezydencji byłego wojewody wrocławskiego

A mieszkasz na Borówczanej, Czereśniowej, czy Kalinowej? (stawiam na Borówczaną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się na chwilkę po przjeździe z zimnego i dość mokrego Wybrzeża :( - przecztałam zaległości i już pędzę na długi weekend tym razem zdrowotnie na Górny Śląsk- tam mnie przynajmniej pogoda nie zawiedzie- wierzę ślepo w przewidywania Woprza.

 

Przez te deszcze których nie widziałam wprawdzie ale slyszałam od swojego majstra okrutnie przesunęło sie wylewanie mojego stropu - juz dawno miał sobie dochodzic tym czasem pierwsze efekty widziałam dopero dzisiaj - ale............ co tam - strop jest i bardzo cieszy. Dzisiaj smigałam po swoich schodach i dotarłam do górnych sypialni- jakiż piękny widok będę miała z naszej - cud miód - ślęża w całej krasie. Pozdrawiam wszystkich

 

Ku pamięci- jeśli ktoś w przyszłości (ale jeszcze nie najblizszej ) bedzie szukał desek na szalunki- polecam sie- kosmiczna ilośc tego poszła u nas - i za jakis czas będziemy chcieli to upłynnić.

Witaj mmarysia :)

a gdzie się budujesz? (pytam w związku z deskami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My właśnie na Partnicach :)

Jeśli chodzi o projekt to tu mierzyliśmy siły na zamiary:) Projekt FENIKS pracowni DOMUS ze znacznymi przeróbkami.

 

A swoją drogą Wojtek , oroentujesz się ile teraz kosztuje m2 ziemi na Partynicach?

 

Witaj Izka1! Znam ten projekt świetnie, bardzo długo się nad nim zastanawialiśmy, też mieliśmy w planie dużo zmian ale w końcu wybór padł na ciut większy domek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anndy, ipe umówimy się w ten weekend konkretnie- jeśli nigdzie nie wyjeźdźacie i pokażemy to i owo :) Nie powinno być problemu z dużym ruchem. Objazd będzie tylko do 25.05.2005.

 

Izka1 witamy na forum, prosimy o więcej szczegółów :)

 

Betty&M! Dzięki. My nigdzie nie wyjeżdzamy, ale nie chcę się też umawiać na 100% ponieważ w sobotę obchodzę urodziny i będzie trochę znajomych i .... w niedzielę mogą być różne problemy .... Tak więc nami się nie przejmujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

w końcu po miesiącu oczekiwań i walki z pogodą (brak drogi dojazdowej - po deszczu - błoto nie droga) mamy wylany chudziak, i cieszymy się jak dzieci

 

Anndy - a kiedy Ty zaczynasz

 

Hej Ebu! Jestem umówiony z wykonawcą na rozpoczęcie na 20 VI. Ale jeśli pogoda dalej będzie płatać takie psikusy to nie wiem czy ta data jest realna - byłem przed chwilą na działce cała droga w wodzie, poziom wód gruntowcyh pewnie tez wysoki, ech.. Nie wiem czy widziałaś gdzieś tak w połowie drogi miedzy moją a Twoją działką przy ul. Tęczowej ktoś rozpoczął budowę, wykonał tylko wykopy pod ławy i teraz (juz tydzień temu to widziałem) to wszystko wodą zalane stoi, widok smutny , ziemia wkoło obsunęła się... Powiedz skąd w końcu bierzecie materiał ? Kiedyś pisałaś że bedziesz budowała z silki to dalej aktualne?? Zresztą, kiedy bywacie na działce? Często spacerujemy z synkiem tamtędy ale jeszcze nikogo w tamtej okolicy nie widziałem a chętnie porozmawiałbym chwilę, powypytywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...