Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

My właśnie na Partnicach :)

Jeśli chodzi o projekt to tu mierzyliśmy siły na zamiary:) Projekt FENIKS pracowni DOMUS ze znacznymi przeróbkami.

 

A swoją drogą Wojtek , oroentujesz się ile teraz kosztuje m2 ziemi na Partynicach?

 

Witaj Izka1! Znam ten projekt świetnie, bardzo długo się nad nim zastanawialiśmy, też mieliśmy w planie dużo zmian ale w końcu wybór padł na ciut większy domek.

Właśnie zwróciłam uwagę na Wasz projekt, że wygląda podobnie jak mój po przeróbkach, tyle że bez garażu w bryle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich!

U mnie kończą więźbę. W następnym tygodniu dachówka.

 

Mam do wszystkich pytanko. Mój sąsiad, który zaczyna budować potrzebuje szopy na budowę. Czy może ktoś takową posiada i już mu nie jest przydatna. Taka dosyć pilan sprawa. Byłabym wdzięczna za jakieś sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ

 

Betty - ponieważ nie dostałaś nic na priv to pytam tu i teraz , pisałaś że masz do odsprzedania deski, napisz po ile bo my będziemy potrzebowac niedługo

 

Anndy - budyjemy z porotermu - zaopatrzeniem zajmuje sie mój mąż - cen nie znam - i wole nie wiedzieć ile to wszystko kosztuje, na dzałeczce jsteśmy co dziennie. Mamy wylany już chudziak ale betoniarka przez cały miesiąc nie mogła do nas dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dzisiaj cisza na anszym forum jak nigdy :o

 

Co do urlopu - ja tam nie chcialam brac wolnego - (mam malo wolnego i oszczedzam go na budowe :D), ale mi prawie kazali, wiec nie moglam się wyłamywac i jako jedyna siedzieć w firmie :roll:

Na szczescie moj kochany mąż znalazl mi zajecie na caly piatek :D:D

 

U mnie nadal klima zepsuta, ale juz mniej zepsuta bo mam nie 17, ale az 18 stopni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojty,

nie tylko za pogodę ale też za udane budowanie i bezproblemowych fachowców, baaaaardzo tanich kredytów, usmiechniętych ludzi i w ogóle

 

Wojtek ja jestem optymistką - ekipe mam polecaną (mam nadzieje, ze nie bedę pierwszą, która na nich bedzie narzekac ;), tani kredyt to ja bede miala z KM - problem bedzie tylko z jego przyznaniem ;), a uśmiechnietych ludzi to spotykam codzinnie na forum - bo cóż moze milszego czleka spotkać, jak nie budowa? :D:D:D

 

A ty jak bedziesz spędzał ten dluuugi weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Wszystkim:) bardzo mnie cieszy silna grupa "wschodnio-wroclawka" na forum- szukam dzialki albo tutaj albo gdzies na wylocie do strzelina. Myslalam o Dobrzykowicach-ogladamy, jezdzimy...dotarlismy do Krzykowa-piekna miejscowosc- no i problem-czy tam nie za mokro?

anndy i ebu pisza cos o blocie i zalanych wykopach sasiedniej dzialki...gdzie maja dzialki anndy i ebu?... mam nadzieje ze moge tutaj wtracic sie do rozmowy...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalam o Dobrzykowicach-ogladamy, jezdzimy...dotarlismy do Krzykowa-piekna miejscowosc- no i problem-czy tam nie za mokro?

anndy i ebu pisza cos o blocie i zalanych wykopach sasiedniej dzialki...gdzie maja dzialki anndy i ebu?... mam nadzieje ze moge tutaj wtracic sie do rozmowy...:)

 

Witaj :p

Generalnie cała gmina Czernica jest "mokra" tzn. są dość wysoko wody gruntowe. Ale jak pewnie zauważyłaś większości to nie przeszkadza, ludzie budują się wręcz na wyścigi :D Z wodą gruntową można sobie dość szybko poradzić robiąc drenaż.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Wszystkim:) bardzo mnie cieszy silna grupa "wschodnio-wroclawska" na forum- szukam dzialki albo tutaj albo gdzies na wylocie do strzelina. Myslalam o Dobrzykowicach-ogladamy, jezdzimy...dotarlismy do Krzykowa-piekna miejscowosc- no i problem-czy tam nie za mokro?

anndy i ebu pisza cos o blocie i zalanych wykopach sasiedniej dzialki...gdzie maja dzialki anndy i ebu?... mam nadzieje ze moge tutaj wtracic sie do rozmowy...:)

Witaj bogna1, frakcja "wschodnio-wroclawska" cieszy sie z poszukiwania dzialki na jej terenie, a zdecydowanie protestuje przeciw nazywaniu jej przez wrazych wrogow "moczarowo-blotna" :evil: .

 

BK ostatnio wspominala, ze dzialka kolo niej jest do kupienia (Gajkow). Kolo mnie (Kamieniec) tez sa jeszcze dwie dzialki wolne: ok. 1300 i 2000 m2, wszystkie media oprocz gazu, ktorego tez nie bedzie w tym tysiacleciu (na ale cuda sie zdarzaja) :D .

Jesli chcesz namiary na wlasciciela, to napisz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Wszystkim:) bardzo mnie cieszy silna grupa "wschodnio-wroclawka" na forum- szukam dzialki albo tutaj albo gdzies na wylocie do strzelina. Myslalam o Dobrzykowicach-ogladamy, jezdzimy...dotarlismy do Krzykowa-piekna miejscowosc- no i problem-czy tam nie za mokro?

anndy i ebu pisza cos o blocie i zalanych wykopach sasiedniej dzialki...gdzie maja dzialki anndy i ebu?... mam nadzieje ze moge tutaj wtracic sie do rozmowy...:)

Czesc Bogna1! Anndy i Ebu (piszę za Ebu - a co tam) mają działki w Radwanicach. Z tym błotem to chyba bardziej jest tak, że to efekt ostatnich ulew niż wód gruntowych. Faktem oczywiście jest to, że wody gruntowe w okolicach Radwanic mają wysoki poziom, co jak widać nie stanowi większej przeszkody w budowaniu tam domków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej bartar

witaj w pracy - nie jestes sm bartar, pókico bo jak swoje zrobie to spadam

No to juz mi lepiej jak wiem ze jeszcze ktoś pracuje.Po pracy jadę szukać dużego parasola na taras masz moze rozeznany ten temat gdzie sie wybrać? Fajne są te w ogródkach piwnych np.żywca ale co zgłosić się do nich niech dadzą w ramach reklamy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...