Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Jakie uzyskaliscie (prze)ceny na betonowe bloczki fundamentowe z wibroprasy?

38x25x14

38x25x12

 

Wstepnie z Betardu: na 38x25x12 cena 2,73 brutto loco budowa z rozladunkiem.

Ogolnie wyobrazam sobie, ze cena bedzie taka malutka, a nie taka ogromna. :D

 

A u was?

 

Cze sąsiad!

 

A pytałes się o ceny w PSB-Nova Gips?

Nam miesiąc temu zaproponowano 2,60 brutto loco budowa za 38/25/12

 

A te ceny za beton w Ołabecie to sa juz po negocjacjach czy po rozmowach telefonicznych? - z tego co pamietam to nam kilka tygodni temu zaproponowali troche nizsze ceny- tak średnio o 5 zl i facet jeszcze podkreslał, ze jak przyjdzie co czego to jeszcze porozmawiamy ;)

Porponował nam tez bloczki 38/25/14 za 2,78 - tez z wibroprasy (nie wiem tylko jak tam z ich jakoscia) no i tez do negocjacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

po raz pierwszy na grupie wrocławskiej :)

Szukam ciekawej i spokojnej działki na północ od Wrocławia (Trzebnica - Oleśnica) ... możecie coś podpowiedzieć ?

Oczywiście mocno interesują mnie ceny :)

 

W jakiej cenie można kupic działki w granicach miasta ? może np. Psie Pole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieńko podaje Ci nr. tel. do stolarza 357-08-41. mnie robił schody drewniane zabiegowe dębowe.Widziałem u niego w warsztacie schody debowe dla klientów (mnie sie podobały).Musisz jednak sama sprawdzić czy bedą Ci odpowiadały.Cena myślę że nie będzie taka wysoka. Wiech

Kacha to sa namiary podane przez Wiecha co u mnie robił ten sam co u Ivoneski namiary znajdziesz w stopce u Dobrzyka

Bardzo fanie wyglada parkiet te klepki to jakiej grubości?

 

dzięki :)

 

22 mm :)

jak chcesz schody to tylko 3892611- Daniel 54 lata nie robi lipy. Wierz mi znam się na tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie uzyskaliscie (prze)ceny na betonowe bloczki fundamentowe z wibroprasy?

38x25x14

38x25x12

 

Wstepnie z Betardu: na 38x25x12 cena 2,73 brutto loco budowa z rozladunkiem.

Ogolnie wyobrazam sobie, ze cena bedzie taka malutka, a nie taka ogromna. :D

 

A u was?

 

Według mnie lepsze ceny na wyroby betardu można uzyskać poprzez hurtownie, sama wytwórnia nie specjalizuje się w sprzedaży inwestorom indywidualnym. Ewentualnie możesz spróbować negocjować łącznie ze stropem (teriva, filigran lub kanałowy). Natomiast wydaje mi się, że warto zapłacić troszkę więcej za wyroby Betardu, bo do tej pory były dobrej jakości, co istotne przy materiałach konstrukcyjnych.

 

pozdrowienia!

 

Błażej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!Mam pytanie ,biegam po hurtowniach i szukam korzystnych cen ,jeszcze nie zdecydowałam z czego będą ściany, wacham się między betonem komórkowym 42cm grubości a keramzytem 38 cm gr..Może ktoś ma domek z tych materiałów i pomoże mi podjąć decyzję. Z góry dziękuję !! :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTO MOŻE POŻYCZYĆ NAM RUSZTOWANIA NA 1- 2 TYGODNIE !!! może dogadamy sie odpłatnie

 

Co do betonu my braliśmy z Betardu rabaty bardzo fajne, musze dopytać męża ale właśnie chyba Ołabet nam zrobił numer roku bo zamówiliśmy beton czekaliśmy i nie przyjechali jak zadzwoniliśmy to powiedzieli, że padła im pompa, ale zadzwonić nie zadzwonili, zrezygnowaliśmy od razu.

Betard zawsze na czas porządnie i miło, a różnice nie były duże.

Co do tanich bloczków fundamentowych to uważajcie bo często te tanie transporty jadą z powrotem chyba, że szukacie od razu konkretnej firmy. Ale wiem, że 30% znajomych oddawało bloczki, spytajcie się też jak odliczaja obtłuczone bloczki bo niektórzy wychodzą z założenia, że to norma i nie ma szans zwrotu w efekcie nie jest tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK,

a nad którym jeziorkiem byłaś? rozumiem iż laptop tez został we Wrocku..

 

Jezioro Szarcz w Pszczewie (założę się że nikt nie wie gdzie to jest)

 

laptop? a co to takiego? :lol:

 

Jeziorko fajne, czyste, ryb tyle że córka raz z krzykiem wyleciała z wody bo zobaczyła "węża - potwora" chyba był to węgorz (wedłu jej opisu miał dwa straszne zęby i ogromną paszczę :lol: ), a okoni tyle że nawet nie zwracaliśmy na nie uwagi - prawie się o nie potykaliśmy pływając :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...