Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Wojty- ja pustaki keramzytowe brałam z PSB 3,00 brutto z transportem.

 

KS- dom - swoją bramę garażową Wiśniowskiego plus rolety zew. będę brała z firmy Ideal - są w Wiązowie - ale mają też punkt handlowy na karmelkowej http://www.ideal-rolety.pl

 

Wczoraj oglądałam swoją więźbę - jestem laikiem - ale na moje własne oko wygląda przyjemnie. Najwazniejsze jednak ze wykonawca zadowolony - więc uznaje ze jest wszystko w porządku- twierdzi ze w miare podsuszona (o sezonowanym drewnie nawet nie było mowy), prosta, zdrowa.

 

Po ostaniej burzy cały czas martwi mnie wybór folii. Mamy zamówioną membrane trójwarstową 1900g, taką za 4,6 brutto - dostawca twierdzi ze chętnie nam sprzeda te najlepsze za 6-7 pln ale wg. niego to przesada i ta jest najlepszym wyborem i zabezpiecza nas wystarczajaco - wykonawca twierdzi ze nie ma jak to te najdroższe - choc tą uważa za ok- ale po tej burzy boi sie ze dziwne inne rzeczy będa dziac sie w przyrodzie i trzeba sie zabezpieczyc na maksa - ja sie boję przyszłych kłopotów - ale wywalać pieniedzy na darmo tez nie chce - macie jakieś zdanie na ten temat?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

czy ktoś wie gdzie można kupić w rozsadnej cenie zbiornik na deszczówkę do wkopania w ziemię o poj ok3m3?

 

 

W dobrzykowicach jest rozlewnia rożnych chemikali (benzyna ekstrakcyjna i takie tam) które przywożą w takich plastikowych pojemnikach na paletach. Ne wiem czy to sprzedają i po ile ale myslę że warto by było sie pofatygować i zapytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Mmarysia napisz jakiej firmy jest jedna i druga folia,oraz rodzaj.Podalaś tylko cenę która może być różna.Jaka jest paroprzepuszczalność tej drugiej foli.Ja miałem folie Tyvek o większej paroprzepuszczalności ,oraz Dorken o mniejszej pprz.Bardziej zadowolony jestem z tej drugiej mimo mniejszej ceny.Jest dużo mocniejsza .Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmarysia,

zastanów się co do wyboru folii dachowej, za 6-7zł masz folię wysokoparoprzepuszczalną typu TYVEK o bardzo dobrych właściwościach ale wymagająca dużej staranności w kładzeniu, ale nie masz problemu z kropelkami wody mimo np. ulewy strona wewnetrzna jest sucha, w przypadku folii za 4-5zł pojawia się problem przepuszczania wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz umieszczam jakieś zdjecia wiec jesli bedzie to za duze, nieczytelne lub wogóle coś nie tak - z góry przepraszam - to tak tytułem wstępu.

 

A to co poniżej to tak przy okazji tematu folii dachowej

 

http://celt4.wox.org/bufor/tsunamiwroclaw/page_01.htm

 

 

przedwczoraj będąc w Ikei zastanawiałam sie ską tyle styropianu w wózkach- teraz juz wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Wiech -nie mam sprecyzowanych wymagan odnosnie bramy garazowej. Ocieplona byc nie musi, bo garaz bedzie zimny. A szczegoly co do mechanizmu, otwierania itp. chcialbym ustalic z fachowcem, bo jeden mi zaproponowal taka, ktorej szyny musialyby byc opuszczone ciut pod sufitem (moj garaz jest troche wyzszy niz planowalem) i te szyny mialyby mi wchodzic w swiatlo okna.

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i dziekuje za odpowiedz

8) anndy- tu anton68, jesli mozesz podaj dane tej hurtowni gdzie kupowales swoj keramzyt, chodzi mi o bloczki z renowy

Wojtek 62- wyslij mi tez prosze info jak zamiescic zdjecia na forum, pisales wczesniej ze wysylasz komus na priv , bede wdzieczny

mmarysia bede rowniez wdzieczny za adres pod ktorym kupowalas swoje folie dachowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...