Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Wojty!

 

pan z Gaji ma nam przygotowac jakas extra oferte na dachowke .....

 

 

 

.......... Creatona :)

 

odgapialska ;)

 

no to awans z brassa na creatona ;)

z moich doświadczen widze ze w Gaji troche trudno się negocjuje dachówke :-?

jak bedziesz miala wycene to przeslij - porownamy opósty :D:D - zobaczyny kogo bardziej chce zbajerowac ;)

 

dobra! :)

maz mu dal wycene RuppCeramiki z AB RENOVA - b dobra cena :)

on ma wymyslic cos extra!!!!

 

zobaczymy

 

a wlasciwie czym sie rozni Rupp od Creatona?????

 

meza wyslals do kupowania dachówki ? :lol: -a napisalas na kartce dokladnie jaki ma byc kolor - trzeba uwazac-pamietaj ze faceci rozrózniaja mniejsza ilość kolorów :lol:

 

 

ale naturalny to naturalny .....

nie do kupowania tylko do wyceniania :)

 

to wiesz czym sie rozni????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Oj widze ze tu coś dyskusja się nie rozwija :(, tak cichutko...

 

A ja wlasnie troche z nudów (przedłużyl mi się termin rozpoczecia budowy :( ) a troche dla sportu ;) zaczelam ostatecznie dogadywać sie z hurtowniami.

No i stanelo ostatnio na 2,60 zl brutto loco budowa za betardowski bloczek "14" - chyba niezle, co? Zwlaszcza ze to jeszcze nie jest jeszcze ostateczna cena :D Oczywiscie ja sie targowac jescze bede-moze w piatek bede miala lepsza oferte ;)

 

co wy na taka cene?

 

Inne bloczki moge miec oczywiscie jescze taniej, ale coś nie moge się przekonać do innych, no moze gdyby mi się udało dorwac Gajków... :-?No i zastanawiam się też nad Pegowem, hmmm

 

W gaji polecaja WIKA/Pegow nawet go widzialem i jest ladniejszy niz Betrad. Rowniejszy I tez sie zastanawiam. Ktos juz go polecal na forum. A ten sportowy namiar po 2,6 to gdzie to tez powalcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widze ze tu coś dyskusja się nie rozwija :(, tak cichutko...

 

A ja wlasnie troche z nudów (przedłużyl mi się termin rozpoczecia budowy :( ) a troche dla sportu ;) zaczelam ostatecznie dogadywać sie z hurtowniami.

No i stanelo ostatnio na 2,60 zl brutto loco budowa za betardowski bloczek "14" - chyba niezle, co? Zwlaszcza ze to jeszcze nie jest jeszcze ostateczna cena :D Oczywiscie ja sie targowac jescze bede-moze w piatek bede miala lepsza oferte ;)

 

co wy na taka cene?

 

Inne bloczki moge miec oczywiscie jescze taniej, ale coś nie moge się przekonać do innych, no moze gdyby mi się udało dorwac Gajków... :-?No i zastanawiam się też nad Pegowem, hmmm

 

W gaji polecaja WIKA/Pegow nawet go widzialem i jest ladniejszy niz Betrad. Rowniejszy I tez sie zastanawiam. Ktos juz go polecal na forum. A ten sportowy namiar po 2,6 to gdzie to tez powalcze.

 

 

W Gaji polecali ci Wike?? A to skurczybyczki male!!! - A mi mowili ze od kilku miesiecy nie handluja Pegowem :lol: :lol: Tia za to oferowali mi (poza Betardem) Termat, jednak na to ja się nie dalalm jak zwykle namowic ;).

 

Ogolnie jesli chodzi o bloczki to krecili ile mogli :D Pokazali mi jakies inne bloczki, a na moje pytane skad sa to nawet nie umieli powiedziec. Cos zaczeli krecic ze to Gajków, ale jak powiedzialm ze za bardzo się krusza i ogolnie jakosc nie ta, to zaczeli coś sie wycofywac z tego i powiedzieli ze to z jakiejs innej miejscowosci kolo Gajkowa...

Na szczescie da się z nimi ponegocjowac ceny (poza ta dachówka :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gaji polecali ci Wike?? A to skurczybyczki male!!! - A mi mowili ze od kilku miesiecy nie handluja Pegowem :lol: :lol: Tia za to oferowali mi (poza Betardem) Termat, jednak na to ja się nie dalalm jak zwykle namowic ;).

 

Ogolnie jesli chodzi o bloczki to krecili ile mogli :D Pokazali mi jakies inne bloczki, a na moje pytane skad sa to nawet nie umieli powiedziec. Cos zaczeli krecic ze to Gajków, ale jak powiedzialm ze za bardzo się krusza i ogolnie jakosc nie ta, to zaczeli coś sie wycofywac z tego i powiedzieli ze to z jakiejs innej miejscowosci kolo Gajkowa...

Na szczescie da się z nimi ponegocjowac ceny (poza ta dachówka :evil: )

 

Czyli wciskaja co aktualnie maja i zawsze jest to super. Ale to chyba normalne u handlowcow. A przed termatem tez mnie ostrzegali ale tym razem w Bechcickim. Spytam sie jeszcze mojego doswiadczonego murarza co woli WIKE czy Betard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gaji polecali ci Wike?? A to skurczybyczki male!!! - A mi mowili ze od kilku miesiecy nie handluja Pegowem :lol: :lol: Tia za to oferowali mi (poza Betardem) Termat, jednak na to ja się nie dalalm jak zwykle namowic ;).

 

Ogolnie jesli chodzi o bloczki to krecili ile mogli :D Pokazali mi jakies inne bloczki, a na moje pytane skad sa to nawet nie umieli powiedziec. Cos zaczeli krecic ze to Gajków, ale jak powiedzialm ze za bardzo się krusza i ogolnie jakosc nie ta, to zaczeli coś sie wycofywac z tego i powiedzieli ze to z jakiejs innej miejscowosci kolo Gajkowa...

Na szczescie da się z nimi ponegocjowac ceny (poza ta dachówka :evil: )

 

Czyli wciskaja co aktualnie maja i zawsze jest to super. Ale to chyba normalne u handlowcow. A przed termatem tez mnie ostrzegali ale tym razem w Bechcickim. Spytam sie jeszcze mojego doswiadczonego murarza co woli WIKE czy Betard.

 

niby naturalne to dla handlowców, ale po takim czymś trace zaufanie do czlowieka i juz zawsze wszystkie jego rady i porady bede poddawać w wątpliwość :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień doberek :-)

bartar - ale Urszuli dopiero w październiku ......a po drodze lato...urlopy.....tragicznie by było jakby się miało spełnić :-? :-? :-?

Urszuli jest w lipcu tylko nie wiem dokładnie kiedy bo to mało popularne.

Ale znalazłam jeszcze jedno:

Jak się na Medarda rozpada takich 40 dni zapowiada :evil:

 

Mam nadzieje że się nie spełni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty nic to - ja czytajać Metard - zinterpretowałam Betard :lol: A bo ta pogoda takaaa......

 

to mnie chociaz troche pocieszylas, z tego widac ze pogoda ma wplyw na chwilowa niepoczytalność ;).

Aj, bo czlowiek tak biega po hurtowniach, zeby chociaz troche zaoszczedzic i potem mu się wszystko z ....hurtownia kojarzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK,

jedziesz z laptopem czy bez?

 

pyta sie czy z mężem i dziećmi a nie czy z laptopem :lol: :lol:

 

Bez męża, bez dzieci, bez laptopa, było strzelanie do wroga w lesie, jazda samochodami terenowymi po bezdrożach, skoki z drzew, no i super impreza ...

 

A u mnie robią wylewki :)

zaczynam kupno kafelków na podłogi - już mam upatrzone.

 

A co do ścian, to widziałam super płytki za jedyne 400 pln za m2 ...

 

Co ja poradzę że takie mi się podobają ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, ze wlasnie na kafelkach bede mogla zaoszczedzic :D

naiwnie wierze, ze dobrze zaaranzowac wnetrza mozna równiez tanimi plytkami ;)

A poza tym przecież kafelki mozna samemu zrobic, prawda Had?? Ta zdolniacha zrobila juz z 3m2 kafelek do kuchni-sama widzialam -sa sliczne!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moja łazienka jest na tyle mała, że poszaleję :wink:

przyoszczędzę niestety na innych rzeczach, ale lepiej tańsze dachówki czy materiał na ściany, styroian a nie wełna, ale za to bardziej wypaśną łazienkę :)

 

chociaż nie wiem jaki będzie budżet, bo co chwilę wpadają kwoty-niespodzianki nie przewidziane w budżecie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moja łazienka jest na tyle mała, że poszaleję :wink:

przyoszczędzę niestety na innych rzeczach, ale lepiej tańsze dachówki czy materiał na ściany, styroian a nie wełna, ale za to bardziej wypaśną łazienkę :)

 

chociaż nie wiem jaki będzie budżet, bo co chwilę wpadają kwoty-niespodzianki nie przewidziane w budżecie ...

 

z pierwszym się raczej nie zgodzę :roll:

a jeżeli chodzi o drugie .... hmmmm woreczek się rozwiązał

:cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...