Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

woprz,

skąd Ty to wziąłeś?

lata doświadczeń

oj woprz , a ty myślisz ze ta przypalona zupa, źle wyprasowana koszula to takie przypadkowe :o

wystarczy kilka razy przypalić, przesolić niedoprasowć koszule i juz mamy z głowy sami sobie prasujecie, obiadek pyszny gotujecie :wink: itp,itd

 

 

ha ha

cos w tym jest

ale myślenie kreatywne i abstrakcyjne to nasza czyt. mężczyzn domena

 

czy jakaś kobieta wpadła by na to żeby elektryczny palstikowy czajnik postawić na kuchni gazowej :lol: :lol: :lol: a mój znajomy a i owszem

 

jak myślisz ile razy żona prosiła go o herbatę

 

u mnie podobnie jest z "programowaniem" pralki.

moja kochana 1 polowa programuje od prawie 10 lat a pralki zaprogramowac nie umie :evil: i co gorsza chwali sie tym przy znajomych :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

woprz,

skąd Ty to wziąłeś?

lata doświadczeń

oj woprz , a ty myślisz ze ta przypalona zupa, źle wyprasowana koszula to takie przypadkowe :o

wystarczy kilka razy przypalić, przesolić niedoprasowć koszule i juz mamy z głowy sami sobie prasujecie, obiadek pyszny gotujecie :wink: itp,itd

 

 

ha ha

cos w tym jest

ale myślenie kreatywne i abstrakcyjne to nasza czyt. mężczyzn domena

 

czy jakaś kobieta wpadła by na to żeby elektryczny palstikowy czajnik postawić na kuchni gazowej :lol: :lol: :lol: a mój znajomy a i owszem

 

jak myślisz ile razy żona prosiła go o herbatę

No i jak długo się cieszył kreatywenym myśleniem? dopóki nie zapłacił za nowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmarysia,

w kwestii dachowej to najlepiej brac jest dodatki tej samej firmy by później w razie czego mieć utrzymaną gwarancję, gwarancja jest wazna wtedy gdy spełnione sa zalecenia producenta o ile takowe daje

co do kolorystyki i kafelek - weźcie trzecią osobę co Was pogodzi lub wskaze czyje rozwiązanie jest korzystniejsze - po to m.innymi sa architekci wnętrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woprz - u mnie wcale nie ksiegowy- chwała Bogu tu sie zwykle zgadzamy.

 

BK- ja mocno wierzę że przeforsuje swoje pomysły. Trzeba tylko nad tym troszke popracować. Czasem jednak mimochodem mozna zniechęcic - chiałam przed chwilą zaznajomić męża z moja wizją sypialni - ktora na pewno byłaby super tylko nie wyszedł mi dobór słów i prezentacja :lol: i sprzedałam mu kolorystyke jako : "brudne bordo z motywami zgniłej zieleni" chciałam zeby było opisowo - ale dopiero jak pusciłam to do niego to sie zorientowałam ze to mało apetyczne i raczej nie zyska aprobaty hihihihi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, marysia faktycznie zle przedstawiłaś swoaja wizje, ale moze nic straconego... ;>

 

Podobno faceci z reguły wola kolor niebieski a kobitki czerwony-rózowy, wiec powiedz swojemu mezwi ze tak naprawde bedzie to powieszanie 2 kolorów - niebieski z odrobina namietnej czerwieni i niebieski z odrobineczka slonecznego zóltego :lol: - poodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...