Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

tak, juz 2 raz - ale cos cienko - prowadzil auto. powiedzial ze po zeszlorocznych incydentach nie chce się wtracac w rabaty, ktore daje hurtownia. Sprobuje jeszcze raz ;)

 

Poza tym chyba dlatego nie chcial bo wlasnie jechal do DOmexu :o - jak przyszlam do domexu to powiedzieli mi ze wlasnie u nich byl - mial niby przyjechac za 20 min, ale nie przyjechal - a ja czekalam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, ale bym musiala naprawde uruchomic swoje wszelkie "nadludzkie zdolności" zeby skusić faceta na wizyte, w celu pomocy przy doborze dachówki na dach 2-spadowy z 2 lukarnami. Nie mialabym sumienia powiedziec ze nie wiem jak go wybudowac ;)-przynajmniej teoretycznie ;)

 

Ty amsz naprawde imponujacy dach - z tego co widze to glowna ozdoba domu, a ja mam dach "z obowiazku" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne macie te rabaty, ale coś nie chce mi się wierzyć w 55% rabatu ...

10 - max 20 ale nie sądzę żeby to były faktycznie rabaty, widocznie na te dachówki są tak duże narzuty że handlowcy mogą sobie pozwolić na "dopieszczanie" klientów rabatami

 

cena dachówek ceramicznych Roben jakie miałam rok temu to 2,80 netto za sztukę, ale wzięliśmy cementowe bo trochę taniej, a dużo tańsze dodatki, gąsiory etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło ze piątek i do tego choc chłodno- słoneczko :D

 

Czy ktos zajmowałs sie juz w tym roku drewnem kominkowym - chyba najwyzszy czas zaopatrzyc sie na sezon zimowy- a jako dopiero przyszły użytkownik kominka totalnie brak mi wiedzy o źródłach zaopatrzenia i cenach - moze ktos podzieli sie swoimi informacjami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

ja mam dachówkę Robena jesienny liść, co prawda kupowałam jakieś dwa lata temu ale próbowaliście się dowiedzieć o ceny w PSB Nova Gips, ul. Bystrzycka 26? wtedy akurat tam mieli najtaniej i można było jeszcze ponegocjować...kontakt - pan Rogoziński, tel 3511929, 3517696

 

Asieńka,

I jakie masz opinie o tej dachówce po dwóch latach "uzytkowania"? Masz jakies foty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana - zapowiada się śliczna pogoda :D:D

 

anndy - a moze spytaj się jeszcze jaka bylaby cena, gdyby jeszcze razem z wami kupil ktos creatona ;)?

 

Jak bedziesz mial oferte to moze przeslij mi ja - kiedys jeden koles powiedzial mi ze ma prarktycznie najciekawsza oferte na naszym rynku, na robena - sprawdziimy czy nie kłamał ;).

 

Wojty, Betty&M,

Odpowiedź była taka, że mam już tak niską cenę że nie ma mowy o większym rabacie gdybyśmy razem kupowali, tyle że mówiłem tylko o Robenie. Jak z Creatonem to nie wiem, już jestem po spotkaniu i dopiero teraz to czytam. Na priva wysyłam rabaty jakie dostałem.

A i po raz kolejny okazało się że wkręcają- kilkakrotnie pytałem, potwierdzałem o pochodzenie bloczków fund. na którą dosatałem cenę 2,7 (zresztą pisałem na forum, że jest atrakcyjna cena na betardowskie bloczki) i zawsze otrzymywałem odpwowiedź że są to bloczki betardowskie, a dzisiaj okazało się że ta cena były na Wike. GRrrrrrr...!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmarysia uwazaj przy kupnie drewna kominkowego.Oszukuja na ilości jak i jakości drewna.ja też potrzebuje ok 15 mp drwna najlepiej grab,buk dąb,jesion ,brzoza.Cena w zależności od 80- 130 zl w zależności od gatunku,czy jest suche,oraz czy porąbane.Chętnie dołacze sie do osób ktore bedą kupować,moze wynegocjujemy lepszą cene.Wydaje mi się że jest ostatni gwizdek na kupno. Odnośnie impregnatów drewnianych to wydaje mi sie że jedne z lepszych impregnatów to ; bondex,dulux,sadolin.Ale trzeba przed malowaniem koloru zaimpregnować bazą(impregnat podkładowy). Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiech - u mnie właśnie robią taras :)

chłopaki od wylewek robią ten taras, wylewki już zrobione - słuchajcie, słuchajcie, już jest prawdziwy DOM

Można malować i kafelkować

No może nie tak od razu (bo chyba wypadałoby trochę poczekać od tych wylewek :roll: ) ale już zaniedługo ...

 

No i sufit jeszcze trzeba zrobić bo nie ma - wicher hula między krokwiami to tak trochę głupio mieszkać bez sufitu, ale kuchnię i tak zamawiam, a co :)

 

Też chcę zrobić ogrodzenie, ale nie mamy ekipy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK,a kiedy skończą u Ciebie te roboty.Jeżeli nie masz zastrzeżeń do jakości to podaj mi namiary.A jak u ciebie droga dojazdowa ,czy nie toniesz w błocie ?Na moją droge przywieżli mi gruz betonowy i mam zamiar utwardzic droge dojazdową,a nie tonąc w błocie na wiosne.Ten beton mam zamiar wykorzystać też do podmurówki i tarasu (będzie mniej zaprawy bet.) Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie droga jest tragiczna, myślę o kupnie samochodu terenowego :roll: bo inne toną

skąd brałeś ten gruz betonowy? I za ile?

 

i co masz do zrobienia na tarasie? Bo u nas był tylko chudy beton, nic więcej, na to kładliśmy styropian i folie, papy i te wszystkie cuda - nie wiem jak to było zrobione, mąż pilnował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...