Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

BK pisałem wcześniej o możliwości przekazania gruzu betonowego bezpłatnie o grubości 1o cm różnej wielkości . Jeżeli chcesz ZA DARMO 10, 20, 50 wywrotek to daj mi znać. Gruz jest u mnie na drodze możesz go zobaczyć jak wygląda . Taras musze zrobić od podstaw ,wjazd do garażu ,wejście .Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

wojty,

a co ma piernik do wiatraka? ja zapraszając Darka nie mówiłem jaki mam dach ani On się nie pytał - w ramach pracy jest Jego obowiązkiem doradztwo techniczne dla inwestora

a jaka jest cena w cenniku na Waszą dachówkę?

 

Ale co mi da znajomosc ceny z cennika, skoro tak jak pisalam - Creaton sam z siebie dal jakis sezonowy rabat (kazda hurtownia podaje inna wielkosc tego rabatu). Rozmawialm tez z przedstawicielem z innego regionu - podawal mi inne ceny katalogowe, niz te co podawali w hurtowniach. Darek za to powiedzial mi ze on sam wynegocjowal sobie jakis rabat w NIemczech i w innych regionach sa inne ceny, nie ma podobno rabatow na lupek (oczywiscie nie przyznalam sie do kontaktów z "obcym regionem) ;). Prawde mówiac dostaje kociokwiku - ostatecznie przyjelam zasade ze nie podniecam sie rabatami, a ostateczna cena za dachówke.

 

Co do spotkania z Darkiem to wczoraj tak z marszu do niego przedzwonilam - moze sie niezbyt przygotowalam do rozmowy ;) Zadzwonie do niego jescze raz-tak szybko nie odpuszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu wybralismy ......RuppCeramika

wydaje sie lepiej wykonany i ma gladsza powierzchnie....

na calej powierzchni ma angobe a w Creatonie jakos tak mazniete jest nie do konca (np na zamkach nie) a poza tym nawet napis Creaton jest jakis taki malo czytelny znaczy niedokladny ......

 

mam nadzieje ze to dobry wybor!

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś pośredniego między Antkiem a Nikusiem Cage

 

cóż za wspaniały mix 8) - a myslalam ze tylko 1 taki isnieje - moj wspanialy mąż ;) oj, to teraz koniecznie musze go zobaczyc

 

kasztanka - to juz postanowione z ta dachówka? myslalam ze razem bysmy sie przeszly do hurtowni - moze bylyby wieksze rabaty :-?

 

mi z domexu nie podali cen na miedz - zamiast faxem, tak jak obiecali podali to wszystko rzez telefon :evil: I w ogóle trzebabylo się kłocić zeby podali ceny jednostkowe (tak jak chcialam i czesto to powtarzalam) a nie za caly dach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Z uwagą śledziłam co pisaliście. W zeszłym roku wachałam się między kupnem Koramica , a Ruppem siriusem angoba czerwona.

Wybrałam Ruppa, ze względu na cenę. I wyglądał ładnie. Mojego męża zatanawiało dlaczego ten Sirius jest taki tani. 1000 zł róznicy. Okazało się, że są różne kolory na poszczególnych paletach. W hurtowni mówili nam żebyśmy to wymieszali na dachu, zeby zgubić. Jednak wyglądało to wstrętnie. a przy reklamacji stwierdzili, ze ta dachówka ma taka specyfike i to jest naturalne przy tego typu dachówkach. :evil: I nam nie uznali. Przestrzegam przed Ruppem. To szmelc. Nie podniecajcie się ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

ja mam dachówkę Robena jesienny liść, co prawda kupowałam jakieś dwa lata temu ale próbowaliście się dowiedzieć o ceny w PSB Nova Gips, ul. Bystrzycka 26? wtedy akurat tam mieli najtaniej i można było jeszcze ponegocjować...kontakt - pan Rogoziński, tel 3511929, 3517696

 

Asieńka,

I jakie masz opinie o tej dachówce po dwóch latach "uzytkowania"? Masz jakies foty?

 

 

dachówka nam się bardzo podoba, Ci co robili nam dach narzekali trochę że nierówna, ale nie wiem czy rzeczywiście nierówna czy po prostu tak gadali...problem jest tylko z tym,że jak ją przetniesz (chodzi mi jesienny liść) to w środku jest taki kolor ceglany także jak będą np. ciąć przy oknach to będziesz musiała sobie podkolorować na brąz albo niech zrobi to ekipa...

fotek niestety żadnych nie mam, można za to obejrzeć w realu:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matkooo!!! Te drewno to chyba okropnie drogie - dzwoniłam do dwóch pobliskich sobie leśniczych- cena za metr przestrzenny 108-110 brutto (dąb, jesion) - z tego wychodzi 0,65 kubika - czyli kubik za ok .170 PLN - do tego trzeba załatwic sobie transport i potem ślicznie porąbać - bo to duze kloce. Szukam dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...