Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

anndy

 

Wojty, Betty&M,

Odpowiedź była taka, że mam już tak niską cenę że nie ma mowy o większym rabacie gdybyśmy razem kupowali, tyle że mówiłem tylko o Robenie. Jak z Creatonem to nie wiem, już jestem po spotkaniu i dopiero teraz to czytam. Na priva wysyłam rabaty jakie dostałem.

 

niestety nic nie dotarło.... jestem bardzo ciekawa propozycji a z kim rozmawiałeś z Rafaelem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

8) WITAM FORUM Betty&M- pisalas ze kupiliscie wiezbe w zlotym stoku, jesli mozesz podaj jakis namiar, szukam jakiegos sprawdzonego, napisz ogolnie czy jestescie zadowoleni

anndy- jesli chodzi o bloczki betonowe na fundament to pisalem wczesniej, ze w betardzie mozna kupic za 2,70 a wika jeszcze taniej, dokladnie moge odpisac na priv lub email

Wojty- dzieki za info, podjedziemy napewno do lechbudu, najpierw chcemy sie na cos zdecydowac a potem bedziemy szukac dostawcy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę sie pocieszyłam ogłoszeniami w autogiełdzie - tam te ceny są rozsądniejsze - tylko nie ma namiarów - a nie cierpie bawic sie w wysylanie jakich smsów zeby otzrymać prawo logowania - więc po prostu kupię normalną drukowana i prześledzę ogloszenia. A tym czasem - miłego weekendu.

 

 

Uważaj na ogłoszenia z autogiełdy, ktoś już sie na nich przejechał, bodajże Wiech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anndy

 

Wojty, Betty&M,

Odpowiedź była taka, że mam już tak niską cenę że nie ma mowy o większym rabacie gdybyśmy razem kupowali, tyle że mówiłem tylko o Robenie. Jak z Creatonem to nie wiem, już jestem po spotkaniu i dopiero teraz to czytam. Na priva wysyłam rabaty jakie dostałem.

 

niestety nic nie dotarło.... jestem bardzo ciekawa propozycji a z kim rozmawiałeś z Rafaelem?

Betty&M wysłałem jeszcze raz. Rozmwiałem z Jackiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) anndy-ja kupowalem miesiac temu stal na zbrojenie do fundamentu, sprawdzilem kilka miejsc i wybralem centrostal na ul.obornickiej, ceny stali zmieniaja sie praktycznie z dostawy na dostawe, wiec nie ma sensu pisac, dla mnie wazne bylo to ze maja swoj transport, platny, ale byli punktualnie na dzialce i ich ceny byly minimalnie mniejsze niz w innych hurtowniach, blizej ciebie jest jakis duzy sklad w olawie- musisz porownac, pozdrawiam 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

oglądaliśmy płytki na podłogi i do łazienek w sobotę - no i niestety, co ja poradzę na o, że podobają mi się takie za 200 pln za metr 2, a na ściany to za 500 PLN/ m2 ...

no i drzwi wewnętrzne - przepiękne drzwi na Karmelkowej widzieliśmy, ale jeden mały szkopuł - kosztuja po rabatach 1700 za sztukę (z ościeżnicą i montażem) - ale drzwi są cudnej urody, niesamowity efekt

Eh, i tak się pewnie skończy na drzwiach z OBI :(

U nas już po wylewkach, więc płytki to już niedługo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w (być może) słoneczny i ciepły poniedziałek:-)

 

 

my też oglądalismy płytki i powiem Ci Beatko, że mi też takie się podobają...za 200 albo i droższe, ale...znaleźliśmy śliczne gresy hiszpańskiej firmy Tau Ceramica na Kazimierza Wielkiego, format 60x60 kosztuje w tej chwili 97 zł i jest robiony z masy, kolor beż...

 

mamy również wycenę na nasze kafle, armaturę sanitarną do dwóch łazienek...10 tys. ...koszmar, a to cena bez klejów, fug...idzie się pochlastac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my tez z 2 miesiace temu ogladalismy kafelki (a co, poogladac mozna ;) ) i znalezlismy bardzo tanie Kamiencu-Łanach w hurtowni z plytkami - (tam gdzie ostanio zerwalo dach) juz od 60zl/m za gres polerowany. NIe wiem jak z jakoscia bo je an tym nie znam zbytnio, ale sadze ze cena ciekawa,co? :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...