Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Wszyscy pewnie na budowach

ja się wybieram po płytki na podłogę :)

 

Pytanie - czy ktoś miałby może pomysł na oddzielenie części "kotłowej" w łazience (małej) od tej "użytkowej"? Nie może być drzwi z wiadomych względów - gaz, ale musi być na tyle wysokie żeby zasłonić rury z gazem i kocioł - może coś w rodzaju wysokiego parawanu - albo jakas zasłona ażurowa w formie drzwi przesywnych, z jakiegoś materiału który zapewnia przypływ powietrza i światło?

Będę wdzięczna za pomysły

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zatankowałem benzynę przy Auchan, ujechałem jakieś 10km i auta mi jedzie jakby chciało a nie mogło, wróciłem sie na stację by zapytać co i jak, napisałem skargę w punkcie obsługi klienta i pytam się co dalej- na co Pani mi odpowiada iż skarga zostanie rozpatrzona w stosownym terminie, ja na to ze nie moge jechać , Pani iż nic mi nie może poradzić

co w takiej sytuacji robić dalej? jakie mam tu przywileje i czego mogę żądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zatankowałem benzynę przy Auchan, ujechałem jakieś 10km i auta mi jedzie jakby chciało a nie mogło, wróciłem sie na stację by zapytać co i jak, napisałem skargę w punkcie obsługi klienta i pytam się co dalej- na co Pani mi odpowiada iż skarga zostanie rozpatrzona w stosownym terminie, ja na to ze nie moge jechać , Pani iż nic mi nie może poradzić

co w takiej sytuacji robić dalej? jakie mam tu przywileje i czego mogę żądać

Zadzwoń do Rzecznika Konsumentów myśle, że to jest najbardziej właściwe miejsce, tam powinni Ci udzielić najbardziej wyczerpującej informacji http://www.wroclaw.pl/m3344/p4345.aspx?select=rzecznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pewnie na budowach

ja się wybieram po płytki na podłogę :)

 

Pytanie - czy ktoś miałby może pomysł na oddzielenie części "kotłowej" w łazience (małej) od tej "użytkowej"? Nie może być drzwi z wiadomych względów - gaz, ale musi być na tyle wysokie żeby zasłonić rury z gazem i kocioł - może coś w rodzaju wysokiego parawanu - albo jakas zasłona ażurowa w formie drzwi przesywnych, z jakiegoś materiału który zapewnia przypływ powietrza i światło?

Będę wdzięczna za pomysły

Pozdrawiam

Nie wiem czy jest to dobry pomysł ale taki ażurowy parawan można zrobić z elementów do architektury ogrodowej i tez obsadzić to bluszczem, spełni wszystkie stawiane przez Ciebie warunki - światło przewiew no i jeszcze walor estetyczny ( np. bluszcz zielony do tego zielony w łatki a i w jakimś innym kolorze też się znajdzie) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pewnie na budowach

ja się wybieram po płytki na podłogę :)

 

Pytanie - czy ktoś miałby może pomysł na oddzielenie części "kotłowej" w łazience (małej) od tej "użytkowej"? Nie może być drzwi z wiadomych względów - gaz, ale musi być na tyle wysokie żeby zasłonić rury z gazem i kocioł - może coś w rodzaju wysokiego parawanu - albo jakas zasłona ażurowa w formie drzwi przesywnych, z jakiegoś materiału który zapewnia przypływ powietrza i światło?

Będę wdzięczna za pomysły

Pozdrawiam

 

Bk, pamiętasz jakie szafki miała u siebie w łazience Malinka? U Ciebie mogłyby byc takie drzwiczki przesuwne. ALe nie wiem jaką masz koncepcje urządzenia małej łazienki, no i czy będzie tam pasować drewno. Ja bym zrobiła takie drzwi właśnie jak u Malinki, chodzi o kolor, a ściany ecru albo inny krem :) albo cos w jasnym brązie, w każdym razie, naturalnie. DO tego lustro w drewnianej ramie, drewniana szafka pod umywalkę. Ale architektem wnętrz to ja nie jestem.

 

Pozdrowionka dla Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zatankowałem benzynę przy Auchan, ujechałem jakieś 10km i auta mi jedzie jakby chciało a nie mogło, wróciłem sie na stację by zapytać co i jak, napisałem skargę w punkcie obsługi klienta i pytam się co dalej- na co Pani mi odpowiada iż skarga zostanie rozpatrzona w stosownym terminie, ja na to ze nie moge jechać , Pani iż nic mi nie może poradzić

co w takiej sytuacji robić dalej? jakie mam tu przywileje i czego mogę żądać

 

 

zrób badanie paliwa na polibudzie

zawiadom policję żęby zabezpieczyła ich zbiorniki (wystarczy że wezmą próbkę) jeżeli paliwo jest złej jakości to na pewno było lewe - a to jest przestępstwo

no i koniecznie wezwij rzeczoznawcę (w sądzie dadzą ci listę)

 

no i powiadom media zadzwoń do kilku redakcji na dyżur reportera myślę że 2-3 telefony od dziennikarzy do centrali wystarczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z rana, a raczej poludnia ;)

 

 

BK - a moze luksfery/pustaki szklane na kawalku sciany? A moze narysuj swoja łazienko-kotlownie to latwiej bedzie cos wymyslic :D

 

Wojtek -moge cie tylko pocieszyc ze kolega tam kiedys zatankowal gaz i podobnie sie skonczylo :-? A najlepsze ze on pracowala przez lata w firmie m.in. handlujacej paliwami i tak sie dal nabrac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak pozbyć się zarastająych jeżyn i jeżynomalin

 

podobnie jak ze skrzypem, dajemy malinom ladnie sie rozwinac, na piekne zielone liscie pakujemy rysia z ludwikiem, powtarzamy po 10 dniach do 2-3 tygodni (w zaleznosci od efektow dzialania dwojki bojowych chlopcow), po rypleju przy slonecznej pogodzie wykaszamy chabazie kosa spalinowa/reczna, palimy - glebe jedziemy glebogryzarka, szpadlem i przegrabiamy - 95 % skutecznosci. Za rok, lub na jesieni powtarzamy..... i tak do skutku :) ku chwale Monsanto i Inco :))

 

Pzdr

BODO'wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak pozbyć się zarastająych jeżyn i jeżynomalin

 

hmmm, taraz zakleilem o co chodzi - czy dobrze rozumiem ze jest sobie plantacja, ktora sie wymyka spod kontroli ?? Jesli mamy taka sytuacje to otaczamy rzeczone zagony takimi wielce specjalistycznymi "ogranicznikami", wpuszczanymi w ziemie ( drewniane, PCV). Czasem i tak, przez takie cos jakis chabaz sie przesmyknie, wtedy sekator i do boju, lub po podcieciu korzeni od rosliny matki do akcji wkroczyc moga rysiek z ludwikiem podawani "z mazaka", aby jezynie/malinie matce nie zaszkodzic.....

 

 

Pzdr

BODO'wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza myśl była słuszna chcę tę zieleninę killim

 

a opcja rysiek wykazuje zadziwiająco małą skuteczność

 

zatem, pozostaje sciac zielsko nisko, dac mu wypuscic drobne, mlode, soczystozielone listki i rysiem i Starane..... wiecej pomyslow brak :), no jest jeszcze pomysl !! - zenek zza wschodniej granicy i kilka godzin/dni (w zaleznosci od arealu) pracy...

 

ja u siebie mam circa jakies 1,5 ara niechcianych malin i tak rok po roku je uskubuje mechanicznie, sekator + szpadel, piekny reraks....

 

 

 

Pzdr

BODO'wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza myśl była słuszna chcę tę zieleninę killim

 

a opcja rysiek wykazuje zadziwiająco małą skuteczność

 

A mi sasiad powiedzial ze swoj skrzyp zaatakuje duza iloscia wapna poniewaz to cos potrafi miec korzenie na ponad metr w głab ziemi i trzeba ubic chwasta w ziemi nie tylko nad ziemia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz to cos potrafi miec korzenie na ponad metr w głab ziemi i trzeba ubic chwasta w ziemi nie tylko nad ziemia

 

 

rysiek, starane dzialaja systemicznie/ukladowo tzn. wnikaja przez liscie i odkladaja sie we wszystkich czesciach rosliny powodujac jej kompletna zaglade.... do konca metrowego korzenia skrzypu moga tez dojsc ....

 

pzdr

BODO'wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...