Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

rozbijajac cisze ;),

 

chyba kiedys przegladajac grupe obilo mi sie o oczy, ze ktos z Was chodzi z malym dzieckiem na basen we WRO, mozecie mi podpowiedziec w ktorym basenie jest niecka dla maluchow < 1 rok, pls.

I moze jeszcze jakies refleksje, czy jest czysto ? czy warto ? jak dzieci reaguja na taki kaprys rodzicow etc. ??

 

pzdr

BODO'wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byla kilka razy w Redeco - ale teraz juz nie ma szans wejść bez karnetu - a karnetu nie chce bo moje wizyty bardzo nieregularne. Moje wrazenia są dobre - woda i temp. ok - problem z przebieraniem- te kabiny nie za bardzo są dostosowane dla małych bejbików które trzeba gdzieś położyc zeby przebrać - moze sie coś zmieniło bo byliśmy tam ostatnio kilka miesiecy temu - Szimowi bardzo sie podobało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos - czy oprócz Aquaparku na wzgorzu Andersa - to my sie dorobimy kolejnego jakiegoś centrum sportowo rekreacyjnego?? To przecież koszmar ze otworzyli takie Redeco i nie ma miejsc - nie widać ze jest zapotrzebowanie na takie obiekty??- był kiedys taki sygnał ze Ikea miała cos takiego robić na Bielanach i nic -umarło- nie wspomne o Cukrowni na Klecinie - bo to znamy z innych wątków Ehhhh...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbijajac cisze ;),

 

chyba kiedys przegladajac grupe obilo mi sie o oczy, ze ktos z Was chodzi z malym dzieckiem na basen we WRO, mozecie mi podpowiedziec w ktorym basenie jest niecka dla maluchow < 1 rok, pls.

my jeździmy najczęsciej do Brzegu Dolnego. Od nas to raptem 17 km, i to poza miastem. W okolicy w grę wchodzi Brzeg zwany czasami Opolskim, Leszno, Polkowice, Bielawa i Kudowa Zdrój.

 

I moze jeszcze jakies refleksje, czy jest czysto ? czy warto ? jak dzieci reaguja na taki kaprys rodzicow etc. ??

Paweł (3 lata) na wieść że jedziemy skacze z radości na obu nogach i woła Bakien! Bakien!

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbijajac cisze ;),

 

chyba kiedys przegladajac grupe obilo mi sie o oczy, ze ktos z Was chodzi z malym dzieckiem na basen we WRO, mozecie mi podpowiedziec w ktorym basenie jest niecka dla maluchow < 1 rok, pls.

I moze jeszcze jakies refleksje, czy jest czysto ? czy warto ? jak dzieci reaguja na taki kaprys rodzicow etc. ??

 

pzdr

BODO'wy

BODO'wy,

Ja chodzę ze swoim Brunkiem na olimpijski (AWF), przedtem chodziliśmy na basen przy przychodni Pulsantis przy ul. Ostrowskiego, kilka razy byliśmy też w Redeco. NA AWF i Redeco warunki bardzo zbliżone (tzn. dobre), jednak umiejętności, podejście do dziecka zdecydowanie różne. Dlatego właśnie wybraliśmy szkółkę Toni przy AWF, zwróć uwagę bo jest tam jeszce jedna szkoła. Kobieta prowadząca szkółkę przy Ostrowskiego też jest ok, super podejście itd, natomiast tamtejsze warunki są zdecydowanie gorsze.

Pytasz czy warto? TAK jest to niesamowita frajda dla dziecka, nasz na początku trochę się bał (miał wtedy pół roku), był trochę przestraszony ale po 4 zajęciach na widok basenu wyrywał się z rąk, wierzgał z radości. Tak więc jest to duża korzyść dla dziecka a nie tylko kaprys rodziców. Polecam naprawdę warto. Istotne jest też aby woda w takim basenie była "oczyszczana" motodą ozonową a nie chlorem. AWF i przy Ostrowskiego na pewno są tak oczyszczane, Redeco nie wiem.

No i jeszce jedno szkółki te (nie wiem jak Redeco) w okresie wakacyjnym mają przerwę - we wtorek idziemy na ostatnie zajęcia. Jeśli chcesz wiecej informacji pisz na priva, mogę dołączyć foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry wszystkim - filemon super uczucie no nie?? U mnie wczoraj tez nowosć bo pierwszy pas folii na dachu- szkoda ze tylko jeden - bo mogłabym bo nocnej ulewie sprawdzic jej wytrzymałość - ale jeden pas to za mało - moze jeszcze popada do czasu dachowki :lol: Wczoraj zostal zrobiony obmiar i zaczynaja sie robic okna i rolety - super- chociaz stres coraz większy :) Miłego dnia i oby do piątku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry wszystkim - filemon super uczucie no nie?? U mnie wczoraj tez nowosć bo pierwszy pas folii na dachu- szkoda ze tylko jeden - bo mogłabym bo nocnej ulewie sprawdzic jej wytrzymałość - ale jeden pas to za mało - moze jeszcze popada do czasu dachowki :lol: Wczoraj zostal zrobiony obmiar i zaczynaja sie robic okna i rolety - super- chociaz stres coraz większy :) Miłego dnia i oby do piątku

 

Mamrysia: rzeczywiście super! Jak wjechał HDS to poczuliśmy, że tworzymy coś na naszym kawałku ziemii. Ten, kto nie budował domu (czytaj: z normalną ekipą), ten nie zrozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodowa ja chodzę na basen z Asią od 9 miesiąca życia z Maćkiem od 4 miesiąca życia na basen olimpijski. Jest szatnia rodzinna :) ciepły czasami nawet za (32 stopnie) brodzik dla maluchów woda ozonowana. Polecam

Moje dzieciaki uwielbiają pływać, Asia ma już 4 lata i obecnie jesteśmy na etapie nurkowania :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Jestem właśnie na etapie wyceny materiałów na stan surowy i takie mam pytania:

- czy macie jakies hurtownie do polecenia - buduje w Tyńcu Małym [czy na terenie Wrocka koszt transportu ma znaczenie ???]

- z jakim wyprzedzeniem kupowaliście materiały ???

- czy przerabiał ktoś zbieranie ofert od ekip budowlanych poprzez ogłoszenia np autogiełdzie badź inną formę "castingu" ????

 

Kuba Wilkoński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodowa ja chodzę na basen z Asią od 9 miesiąca życia z Maćkiem od 4 miesiąca życia na basen olimpijski. Jest szatnia rodzinna :) ciepły czasami nawet za (32 stopnie) brodzik dla maluchów woda ozonowana. Polecam

Moje dzieciaki uwielbiają pływać, Asia ma już 4 lata i obecnie jesteśmy na etapie nurkowania :roll:

 

 

jestem 'owy :) - BODO'wa siedzi z malym odcieta od swiata :)

Dzieki wszystkim za informacje basenowe, Kuba ma 8 tygodnie wiec jest jeszcze troche czasu na podjecie decyzji, jednakze pierwsze kroki pewnie skierujemy na olimpijski......

jeszcze raz dzieki !!

 

Pzdr

BODO'wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

fajnie, że przyplątał się temat basenu dla małych dzieci. Szukam takiego i dzięki Waszym rozmowom nakresił się jakiś obraz.

Ktos kiedyś polecał mi Hotel GEM ul. Baudouina de Courtenay 16, czy słyszeliście cos na ten temat?

Bo też nie mam zamiaru pchać 10-miesięcznego dziecka do jakiejś 'syfiastej' wody.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chodziłam do Gema - na szkółke - Mały mial wtedy 7 miesiecy- szkółka byla generalnie ok - ale to nie jest basen dostosowany dla dzieci- to normlany pływacki - nie ma brodzika (jest jazuzzi tam na koniec chodziliśmy sie ogrzac w babelkach) bo woda stosunkowo zimna jak dla takiego bajtla - no mi nie było tam za ciepło - pochodziliśmy cały cykl zeby mały si eprzyzwyczaił a potem zaczelismy chodzić do Redeco - bo mały troszke denerwował sie w tej za chłodnej wodzie - faktem jest ze były dzieci które tam szalały i było im ok.

 

Kuba - transport chyba jest istotny- zwłaszcza jak ci bedzie co chwile brakowało a to worka cementu a to palety bloczków. Nas obsługiwała Vigma - Berg z Wysokiej -wiem ze swego czasu obslugiwali pewną budowę w Tyńcu - faktem jest tez ze za elastyczność dostawcy i kursy tam i z powrotem placi sie troche wiecej w cenie towaru- Ty decydujesz ty wybierasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

tak jak już gdzies pisałam (oczywiście nie na tym poście co trzeba) zaczynam remonty.

Z tąd też moja prośba polećcie mi proszę dobrą, solidną ekipę do zrobienia stropodachu (poprawki) + opierzenia i do tarasu, no i żeby ostatniej koszuli z człowieka nie zdarli. Prośbę odnośnie tarasu adresuję do Bk, tak mi ktoś poradził.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Jestem właśnie na etapie wyceny materiałów na stan surowy i takie mam pytania:

- czy macie jakies hurtownie do polecenia - buduje w Tyńcu Małym [czy na terenie Wrocka koszt transportu ma znaczenie ???]

- z jakim wyprzedzeniem kupowaliście materiały ???

- czy przerabiał ktoś zbieranie ofert od ekip budowlanych poprzez ogłoszenia np autogiełdzie badź inną formę "castingu" ????

 

Kuba Wilkoński

Jeśli chodzi o autogiełde robił to mój kolega, lecz sam się ogłosił. Wtedy trzeba mieć dużo wolnego czasu aby spośród groma ofert wybrać tą jedną i to solidną. Na początku wybrał 10, a potem odrzucił najdroższe i najtańsze itd. Dla mnie to straszne zadanie. Teraz mam dwie oferty na okna i ciężko mi wybrać.

Wiele było o tym na forum, poszukaj trochę.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...