Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Mała_mi

co do tarasu to zrobiła go ekipa która robiła wylewki - zrobili to fachowo, ale raczej jako dodatek do wylewek, które robili w całym domu. Nie sądzę żeby chcieli pojechać specjalnie robić taras. Ale wylewki zrobili bardzo ładnie i tanio.

Na chudziaku mam styropian, pod nim jakieś folie i inne zabezpieczenia przeciwwilgociowe - dokładnie nie wiem, nie miałam czasu nawet tam pojechać i zobaczyć :oops:

ale taras robiliśmyt tak, żeby można było tam kiedyś zrobić ogród zimowy - nawet normalne pomieszczenie można tam zrobić, bo jest pod dachem. Dlatego staraliśmy się żeby było zrobione porządnie.

 

CO do stropodachu to może pan który robił u mnie dach - jest OK. Oczywiście trzeba pilnować, tak jak wszystkie ekipy. Nie znam ekipy której nie trzeba patrzeć na ręce. Marek Gawliński 604 62 37 71

 

Szukamy godnych polecenia ekip do gipsokartonów (sufit i łazienki) i płytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

mam pytanie:

 

ma ktos jakiej namiary ma w miare taniego i rzeczowego rzeczoznawce??

 

i moze przy okazji moglibyscie powiedziec ile was kosztowala wycena - zwlaszcza chodzi mi o grunt ;)

 

bede baaardzo wdzieczna!!! :D:D

 

 

mnie wycena dzialki na zabitej dechami wsi pod Swidnica kosztowala 300 albo 350 zl, mialo byc netto, ale po jakims czasie okazalo sie ze w skrzynce zalegla faktura na te kwote .....

pani mila, duzo mowiaca, lekko uciazliwa z tego powodu ;), jednakze dosc kompatybilna, pomogla troszke naciagnac tu i tam, wszystko jednak w granicach zdrowego rozsadku.

Z tym ze mieszka z drugiej strony Swidnicy i do Wrocka ma jakies 60 km ....

 

Co do innych rzeczoznawcow, to mam liste ktora dostalem z banku i jak mnie pamiec nie myli to w tym czasie wroclawscy spece oczekiwali gratyfikacji od 750 do 1200 pln <sierpin 2004>, jak jestes zainteresowana to przetrzasne skrzynke w poszukiwaniu pliku...

 

 

 

Pzdr

BODO'wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bank ma zawsze swoich rzeczoznawców, możesz panią / pana w banku podpytać kto dobrze szacuje :wink:

 

Ceny od 750 do 1200 jeśli całość docelowej nieruchomości.

 

dostalismy wlasnie taka liste, na niej chyba 200 nazwisk :o . Zaczelam dzwonic wyrywkowo i podpytywac sie. Kazdy mówi cos innego. My np potrzebujemy tylko wyceny gruntu (kredyt w Kasie Mieszkaniowej, wiec nie przyjma wyceny gruntu+"wirtualny domek" - rzeczoznawcy mowili ze inne banki cos takiego przyjmuja). Teoretycznie proste jak konstrukcja cepa... niestety nie dla wszystkich :(

Ceny wahaja sie od 300 do 1 000zl (tylko grunt!!). Poza tym jedna kobieta powiedzial mi ze w Kamiencu to nie wyceni mi zemi powyzej 50zl/m2 ( wg niej baardzo ladne mozna dzialki kupic w Kamiencu za 45-50zl :o - uzbrojone). Na koncu jezyka milam pytanie"gdzie, bo chetnie kupie ;)" ale rozmawialam przez komórke wiec sie streszczalam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK na razie jestem na tym etapie, że mogę śmiało podać namiary na pana co mi hydraulikę i CO robił i na montaż okien. Reszta wszystko przede mną. Zaczynam od zewnątrz, bo pogoda nie bardzo a prace demontażowe opierzeń i tarasu już zrobiłam (no i teraz to trochę do muru jestem przyparta). Namiary od dachu wykorzystam dzięki,

Jeśli możesz daj namiary też na tą ekipę od tarasu (jest co robić prawie 35m2 i w środku domu mam nierówne podłogi i trzeba będzie zarówno kuć jak i nadlewać a powierzchnia ok. 100m2.

Jak by co to podam e-maila [email protected]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bank ma zawsze swoich rzeczoznawców, możesz panią / pana w banku podpytać kto dobrze szacuje :wink:

 

Ceny od 750 do 1200 jeśli całość docelowej nieruchomości.

 

dostalismy wlasnie taka liste, na niej chyba 200 nazwisk :o . Zaczelam dzwonic wyrywkowo i podpytywac sie. Kazdy mówi cos innego. My np potrzebujemy tylko wyceny gruntu (kredyt w Kasie Mieszkaniowej, wiec nie przyjma wyceny gruntu+"wirtualny domek" - rzeczoznawcy mowili ze inne banki cos takiego przyjmuja). Teoretycznie proste jak konstrukcja cepa... niestety nie dla wszystkich :(

Ceny wahaja sie od 300 do 1 000zl (tylko grunt!!). Poza tym jedna kobieta powiedzial mi ze w Kamiencu to nie wyceni mi zemi powyzej 50zl/m2 ( wg niej baardzo ladne mozna dzialki kupic w Kamiencu za 45-50zl :o - uzbrojone). Na koncu jezyka milam pytanie"gdzie, bo chetnie kupie ;)" ale rozmawialam przez komórke wiec sie streszczalam :D

Wojty,

lepiej nie przypominaj mi tych rzeczoznawców -u mnie zaniżył(tzn."wycenil") wartoś działki o 50 %, a całość inwestycji po jej zakończeniu to już lepiej nawet nie mówić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...