Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

do @BK wspominałeś o swojej wizji łazienki razem z kotłownią - jakiś czas temu. Jestem w podobnej sytuacji - mam na to przeznaczone jedno pomieszczenie ,do kotłowni chciałbym dołączyć pralkę i może jakiś zlew do mycia brudnych butów etc. Myślałem aby oddzielić to ścianką z GK i zamontować drzwiczki takie składane "ażurowe". Jeśli masz już projekt czy cuś - to podziel się .

pozdr ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

8) naprawde jak po tajfunie nic sie nie dzieje, izka, czemu akurat chcesz w gaji, ja wlasnie jestem na etapie zakupow wiec moge podac wiele innych miejsc gdzie sa naprawde dobre ceny, napisz co konkretnie szukasz a wysle to co mam juz sprawdzone , juz poniedzialek wiec rano cos sie zacznie dziac, wielu zaczyna prace :-} 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anton68,

pytasz dlaczego w Gaji? nie wiem, bylismy oglądać dachówki i po prostu zostawiliśmy do wyceny.

 

Byłabym Ci bardzo, bardzo wdzięczna o podanie namiarów, gdzie udało Ci się uzyskać najlepsze ceny. Głównie chodzi o porotherm, bloczki betonowe, dachówkę, czyli wszystki grubsze materiały potrzebne do stanu surowego.

 

z góry dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, hi :D a raczej nikogo , pusto i cicho tu jakoś

Czy ktoś z Was robił wycenę materiałów w Gaji ?

 

Wojty,

czy oprócz dachówki wyceniałaś jeszcze jakieś materiały?

Jeśli tak ,to jak ta wycena wypadła na tle innych?

 

Iza, w gaji wszystko wycenilam. Pan jednak zastrzegl sobie, ze podane przez niego ceny (te ostateczne) obowiązują tylko, jak kupie "komplet". jednak mimo to ceny nie byly az tak bardzo niskie (negocjacje u nich byly naprawde ciezkie :-?-chyba z nikim inym tak trudno mi sie nie rozmawialo) . Wiec w sobote kupilam juz dachówki w innym miejscu i pewnie reszte materialow tez kupie gdzie indziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty,

Czy możesz zdradzić miejsca, gdzie można się normalnie dogadać? Gdzie kupowałaś dachówkę, a gdzie inne materiały? Z tego co pisałaś to na dachówkę w Gaji miałaś dobrą cenę, dostałaś gdzieś lepszą, czy też cena pozostałych materiałów w Gaji była nie do przyjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty,

Czy możesz zdradzić miejsca, gdzie można się normalnie dogadać? Gdzie kupowałaś dachówkę, a gdzie inne materiały? Z tego co pisałaś to na dachówkę w Gaji miałaś dobrą cenę, dostałaś gdzieś lepszą, czy też cena pozostałych materiałów w Gaji była nie do przyjęcia?

 

Dachówke kupilam na gliniankach - kolesie, przynajmniej narazie, bardzo mili. Zeszli mi z cena na wszystkich elemaentach dachu (inne hurtownie dawaly np ciekawa cene na dach. podstawowa a wysoka na gasieory i odwrotnie). Zadna inna hurtownia nie mogla zaproponowac mi równie dobrych cen. Niestety oni głownie handluja dachówka. Jesli chodzi o inne materialy to kiepsciutko. Moglabym u nich kupic co najwyzej produkty Termatu, do których nie jestem przekonana ;).

Na inne materialy jeszcze ostatecznie sie nie zdecydowalam-zastanawiam sie miedzy PSB, Bechcickim a Pegowem-wygra najlepszy-narazie mam jeszcze ok. 3 tyg. do zastanawianaia się ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izka1 moim zdaniem trzeba zostawić projekt do wyceny w kilku miejscach. Prawdę mówiąć zawsze kupisz tam gdzie będzie taniej kolejną partię materiałów. Nikt nie powtrafił zrobić atrakcyjnej oferty na cały stan surowy co było bardzo dziwne ponieważ nasłuchaliśmy się, że w takich składach można uzyskać korzystny rabat i zkupić cały materiał. Niestety nie trafiliśmy na taki skład. Bloczki kupowaliśmy w Gaji, Porotherm 30 w MBSie a dach kupimy w Dach-Systemie na Kosmonautów, beton w RMC a więźbę w Złotym Stoku. Sama widzisz trzeba szukać.

 

pozdrawiam Betty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izka1 moim zdaniem trzeba zostawić projekt do wyceny w kilku miejscach. Prawdę mówiąć zawsze kupisz tam gdzie będzie taniej kolejną partię materiałów. Nikt nie powtrafił zrobić atrakcyjnej oferty na cały stan surowy co było bardzo dziwne ponieważ nasłuchaliśmy się, że w takich składach można uzyskać korzystny rabat i zkupić cały materiał. Niestety nie trafiliśmy na taki skład. Bloczki kupowaliśmy w Gaji, Porotherm 30 w MBSie a dach kupimy w Dach-Systemie na Kosmonautów, beton w RMC a więźbę w Złotym Stoku. Sama widzisz trzeba szukać.

 

pozdrawiam Betty

 

Betty&M - mam takie same doświadczenia- nawet przy zapewnieniach z mojej strony ze chcialabym kupic w jednej hurtowni wszystko (moglabym nawet zaplacic zaliczke) nie daja mi niskich cen na wszystko. Tez mnie czeka bieganie po hurtowniach :-?

 

Dach-System - to przypadkiem nie Glinianki? ;)

Po ile kupowalas bloczki w Gaji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zostawić zestawienie w kilku miejscach.

I to jest właśnie dziwne, że trudno uzyskać dobre ceny na wszystko w jednej hurtownii. Chociaz w Gaji mówili, że jeżeli znajdziemy gdzieś coś taniej, niż oni oferują, to postraja się dostosować, ciekawe ile w tym prawdy. Dzięki za wskazówki.

Jeżeli to nie tajemnica, to napiszcie ile za co płaciłyście i gdzie. Mam świadomość ,że ceny zmieniają się z dnia na dzień, ale przynajmniej wiadomo będzie, do którego momentu "walczyć" o cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza - mi też tak mowili w Gaji. Niestety tylko mówili :(. Juz podczas 2 rozmowy jak powiedzielismy o cenach, które oferuja nam inne hurtownie, pan sie zrobil czerwony, wyszedl z kanciapki do ktorej nas zaprosil, powiedzial ze idzie sie skonsultowac z kierowniczka i trzasnal drzwiami. Nie bylo go 15 min. :o . Wrócil i zaproponowal ceny i tak wyzsze od tych, które mielismy w innych miejscach :evil: . I jescze postawil warunek ze musielibysmy sie zdecydowac na wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty Dach-System jest na Gliniankach :) a bloczki z Betardu kupowaliśmy w Gaji po 2,8 brutto (luty). Na tamten czas była to b. dobra cena teraz widziałam, że można taniej "wyciągnąć" ktoś pisał o cenie 2,70 kilka stron wcześniej......

 

Izka1 nie mam przy sobie faktur ale wyślij mi na priv zestawienie materiałów jakie dajesz do wyceny i postaram się o spisanie cen po jakich kupowałam.

 

Betty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...