Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Iza - mi też tak mowili w Gaji. Niestety tylko mówili :(. Juz podczas 2 rozmowy jak powiedzielismy o cenach, które oferuja nam inne hurtownie, pan sie zrobil czerwony, wyszedl z kanciapki do ktorej nas zaprosil, powiedzial ze idzie sie skonsultowac z kierowniczka i trzasnal drzwiami. Nie bylo go 15 min. :o . Wrócil i zaproponowal ceny i tak wyzsze od tych, które mielismy w innych miejscach :evil: . I jescze postawil warunek ze musielibysmy sie zdecydowac na wszystko.

 

Izka,

Potwierdzam to co Wojty napisała - u mnie było tak samo. Z resztą - parę stron temu pisałem o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Wojty,

Czy możesz zdradzić miejsca, gdzie można się normalnie dogadać? Gdzie kupowałaś dachówkę, a gdzie inne materiały? Z tego co pisałaś to na dachówkę w Gaji miałaś dobrą cenę, dostałaś gdzieś lepszą, czy też cena pozostałych materiałów w Gaji była nie do przyjęcia?

Izka1,

zobacz w AB Renowa - kawałek za Gają , ja ich wybrałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wyjeżdżam.

 

woprz - z tych właśnie powodów o których piszesz zastanawiam się czyby nie zmodyfikować aranżacji kuchni o kuchenkę jednak gazowo-elektryczną albo wręcz elektryczną :-?

 

BK tylko elektryczna i to bez względu na koszty gazu

 

jeżeli obserwujesz tłusty osad nad twoją kuchenką gazową (zwłaszcza w okapie) i myślisz, że to opary z gotowanie to się myślisz ten tłusty osad to efekt spalania gazu

 

poza tym na pewno jest bezpieczniej

 

ja coraz bardziej sie przekonuje do elektrycznej :)

 

moj maz juz dawno jest na tak :)

 

ale co z ogrzewaniem????????

moze elekrtryczne bedzie tansze niz gazowe??????

 

Płyta elektryczna może ulec przepaleniu (straszne koszty u znajomych).

Ale obecnie mam propan i zastanawiam się nad ogrzewaniem elektrycznym. Jeżeli wejdzie jakaś podwyżka gazu to taniej będzie prądem ! Dodatkowo odzyskam kawałek ogródka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogna1 - Uważaj jak będziesz kupować działkę poniżej 10a- od początku 2005 roku jest przepis (UE) mowiący że działka budowlana nie może być mniejsza niż 10a - dotyczy nowo wydzielanych działek - te wydzielone przed koncem 2004, <10a i ustanowione jako budowlane są ok. Ale po 1.1.2005 to juz może być problem z dostaniem pozwolenia.

 

To ma obowiązywać nawet dla szeregówek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! :D

 

Czyzby to dzisiaj w nocy byla Noc Świętojańska? Moze jest ktoś w temacie??

Bo jesli to dzisiaj to moze trza sie do Kamienca wybrac i kilka wianków do Bajkału rzucic :lol: :lol:

 

 

Iza

 

my kupujemy z 22% vatem - moja firma nie chce brac na siebie podatku, a poza tym i tak nie jest "vatowcem" :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnei jestem po rozmowie z potencjalnym kierownikiem budowu, zrobił na mnie dobre wrażenie tylko wycenił swoją pracę na 4500 zł. :roll:

Kierownik nie typu figurant tylko co najmniej 30 wizyt na budowie.

Szukając informacji do porównania zdziwiła mnie rozpiętość cen za kierowników!!!!

Jak to wygląda u nas we Wrocku i okolicach ???

 

Kuba Wilkoński

Tyniec Mały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takich płytkach - myślałam o tych jasniejszych do łazienki, są w dawnym Pamosie, na rogu Kazimierza i Ruskiej:

z firmy Tau ceramic

http://www.tauceramic.net/productos/catalogo/imagenes/ambientes/amb_chinon_blois_1.jpg

Dekorki też niczego sobie,

podobne też widziałam w Adako na Karmelkowej - albo w innym na Karmelkowej, nie pamiętam :oops:

 

Co myślicie?

Nie wiem jak zaaranżować, nie chcę płytek do sufitu, nad część ścian zostawiłabym w kolorze cynamonu - kawy z mlekiem :roll: zdecydowanie ciemniejszej niż płytki

Do tego ciemne meble - płytki wyglądają jak kamień (jest to gres, rektyfikowane) do tego pięknie wygląda ciemne drewno, zabejcowane tak żeby było widać fakturę drewna, a przy tym można zachować nowoczesny design

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...