Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

BK: Jak pięknie uruchomić wyobraźnię :D Ale chciałbym mieć teraz takie dylematy, naprawdę. U nas do końca tego tygodnia staną ściany parteru no i zamawiamy strop; także za jakieś 2 tygodnie już wejdę sobie na poddasze. A ile jeszcze do płytek...?

 

P.S. Płytki mi się podobają, szczególnie te do saloonu, ale ja, jak to facet mogę tylko wyrazić swoje zdanie na temat tego, co wybierają kobiety. Basia już nie może się doczekać na takie zakupy, jakie teraz robisz. Jak przeczyta Twoje posty, to pewnie znowu się mnie zapyta, jak długo jeszcze będę budował ten dom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

BK,

te płytki do salonu marza Ci się już jakiś czas - czy przekonałaś swoją drugą połowę do tego wydatku czy też pokazujesz je z nuta nostalgii iż fajnie byłoby mieć takie ale cóż muszę oszczędzać!

 

Nie, no - dokładnie te kupujemy! :D :D

Są w monotradingu na Wodzisławskiej, bardzo polecam, facet oprócz ceramiki ma jeszcze torebki - bo handluje z Włochami, to jak tu torebek nie sprzedawać :p Płytki to cerim kolekcja The Wood Collection - koszt od 80 do 110, średnio wychodzi 100 za metr

są też śliczne płytki z paradyża - do złudzenia przypominają parkiet, kolekcja quercia, też się zastanawialiśmy

http://www.paradyz.com.pl//images/collections/big/0207_2.jpg

 

http://www.paradyz.com.pl//images/collections/big/0207_1.jpg

Nie patrzę na stan konta tylko zamykam oczy i kupuje płytki, inaczej z rozsądku nigdy bym takich drogich nie kupiła

Na szczęście druga połowa zgadza się ze mną w 100% - ale nikt nie wie ile w tym moich cierpliwych podchodów i urabiania :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub,

jesli ten kierownik będzie rzetelny i poświęci się Twej budowie to warto zapłacić, ale jeśli ma tylko odhaczać swoje wizyty na zasadzie iż umowa stwierdza min. 30 wizyt to poszukaj innego

wojty,

a co masz przeciwko wyrobom Termatu? bloczki fundamentowe robią bardzo porządne i cena niższa od tych z Betardu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK: Jak pięknie uruchomić wyobraźnię :D Ale chciałbym mieć teraz takie dylematy, naprawdę. U nas do końca tego tygodnia staną ściany parteru no i zamawiamy strop; także za jakieś 2 tygodnie już wejdę sobie na poddasze. A ile jeszcze do płytek...?

 

P.S. Płytki mi się podobają, szczególnie te do saloonu, ale ja, jak to facet mogę tylko wyrazić swoje zdanie na temat tego, co wybierają kobiety. Basia już nie może się doczekać na takie zakupy, jakie teraz robisz. Jak przeczyta Twoje posty, to pewnie znowu się mnie zapyta, jak długo jeszcze będę budował ten dom :wink:

 

filemon - niech Basia już te zakupy planuje bo to już niedługo - wierz mi, jak masz normalne ekipy to szybko będziecie kafelkować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojty,

co masz przeciwko wyrobom Termatu?

 

kiedys "zawodowo" sie z nimi spotkalam. Nie chcialabym oficjalnie sie na forum o nich rozpisywac-moze kiedys przy jakims forumowym spotkaniu pogadamy.

Poza tym znam ludzi, którzy tam pracowali (trudno zreszta nie znac kogos, kto tam nie pracowal- taka maja rotacje ;) -w GW chyba wykupili stala rubryke ;) ).

 

Wiem, ze niktórzy bardzo sobie chwala ich produkty.

 

Ale ja sie na nich nie zdecyduje, predzej kupie Pegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojty,

rozumiem iż względy inne maja tu pierwszeństwo

a jaka dachówkę kupiłaś?

 

oczywiscie Creaton - harmonia, kolor lupka :D

i oczywiscie na Gliniankach :D

Z radosci az sie upilismy w sobote, a potem w niedziele imprezowalismy na grillu caly dzien z tego powodu ;)

 

Az se boje co sie bedzie dzialo jak kupie material na strop i sciany :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK- gusty mamy podobne co do płytek - to i moze twoi fachowcy sprawdzą sie i u mnie - tak jakoś to sobie luźno połączyłam :lol:

 

A propos plytek, to do naszej przy sypialni kombinuje tez takie drewnopodobne - widziałaś moze wannę owalna Asiulka obudowaną niby takimi małymi deszczulkami- dokładnie tak samo zrobimy- o ile zgodzi sie jakiś glazurnik i nie popłyniemy na tym za bardzo :lol: Zerknij do Galerii na dom Asi i Adama tam są zdjecia ktorych ja nie potrafie wklejać.

 

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojty,

cóż, połączenie Antosia z Nikusiem niejednemu facetowi nie dałoby spać a nie każde spotkanie musi tyczyć rabatów - mozna np. omówić kwestie techniczne dachu

 

Ale tak naprawde to jeszcze nie wszystko stracone - narazie kupilam tylko dach. podstawowa i gasiory (to co bylo w promocji Creatona), na reszte spislismy tylko umowe (wraz z cenami jednotkowymi). Moze do czasu dokupienia reszty dachówek pojawia sie jeszcze jakies bardzo powazne kwestie do omówienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o takich - są w tym sklepie na Kazimierza na wystawie

http://www.tauceramic.net/productos/metallica/imagenes/2.jpg

 

Bajeranckie, nie uważacie? :)

 

widzę Beatko, że mamy podobne gusta:-)

 

my wybraliśmy do salonu, kuchni i holu płytki Tau ceramica, samsara i gdzie niegdzie dekory właśnie z tych płytek ze zdjęcia tau ceramica corten...najchętniej zrobilibysmy z nich łazienkę ale cena jest powalająca - 235 zł/m2... :(

obejrzyj sobie płytki firmy Metropol model Yunnan do łazienki, może Ci się spodobają, mają takie naturalne bezowe kolory a ich cena jest niższa od Tau ceramici bo ok. 80 zł m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...