Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Hej, hej!

 

Witam troche spozniona ;)

 

Woprz - chyba podejrzewam, która to ta twoja Basia :D- sliczna sobie Basie "wybrales" ;), a tak swoja droga to na tym osiedlu w grudniu chyba bedziecie wspolnie Barborke obchodzic 8)

 

A u mnie dzisiaj byl geodeta, a raczej geodeci i wytyczyli nam domek, niestety 1,5 m dalej niz zakaldalismy i zdjelismy humus - tak to jest jak sie z mezem ex-harcerzem domek tyczy w terenie 8)

 

Aha - potwierdzam ze Had naprawde jest ostanio bardzo zarobiona :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojty,

miejmy nadzieję iż jak zaczniecie budowanie Twoja harcerska połowa nie będzie juz popełniac błędów ale na czymś trzeba frycowe zapłacić wię moze i lepiej iż tylko na humusie

 

tez tak mysle - pierwsze koty za ploty :D

 

chyba zbyt "teoretycznie" wzielismy sie do tej pracy- za duzo tych kompasów, azymutów itp :D:D

 

A tak naprawde to przez to ze na mapce bylo cos tez przekombinowane i niejednoznaczne.

Ale jest fajnie. przynajmniej mam duzuuuua dziure na dzilce z której sie baaardzo ciesze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mało mam czasu ostatnio.

Jedna refleksja - kasa rozchodzi się w takim tempie że człowiek baranieje - jak to? sześc tysięcy? jak to - na co te dwa kawałki poszły? a tu piątka była jeszcze w niedzielę :roll: i nie ma

jest to przerażające

 

u nas wykończeniówka na całego - ostatnie decyzje, przyszła pani architekt i wszystko nam powywracała do góry nogami - kazała zmienić koncepcję wnętrz, ale ma rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam popołudniowo:)

próbuję napisać posta po raz trzeci- Młodszy mi się plącze pod nogami i żąda dostępu do klawiatury;))

Starszy żąda dostępu do internetu:)

Dobrze,że jeszcze Małżonek z pracy nie wrócił, bo wtedy to nie mam szans na komputer;))

 

Taki lajf, a tak chciałam poczytać sobie forum:)

 

Had,

moja imienniczko, bardzo się cieszę, że prawdopodobnie od jesieni będziemy bardzo bliskimi (chyba tylko jakieś 2 km?) sąsiadkami:)

Przejeżdżam przez Sadków do siebie na budowę:)

Masz rację z tymi drzwiami, ale, hahaha, przypomniałaś mi, że jednak chociaż jedne, te łazienkowe, trzeba założyć:)

Ja też jestem na etapie kafelków- na razie wybrałam do kotłowni i schowka pod schodami, jadę kupić jutro do Castoramy, a potem Nową Galę do holu.

 

Wojty,

jak tylko się nauczę, postaram się wkleić jakieś zdjątka budowy na forum:) Tylko z komórki niestety, bo na prawdziwą cyfrówkę ciągle brakuje kasy- są pilniejsze potrzeby, jak to w czasie budowy...

 

 

Blinkey,

ślicznego masz dzidziusia:) Ale, ale, ta pieczątka na poszewce w łóżeczku szpitalnym wygląda dość znajomo;)))

 

Ewi,

a ja myślałam, że to my daliśmy najtaniej za rzeczoznawcę, bo TYLKO 700zł, a tu proszę, są jeszcze tańsi...

 

BK,

czy i ja mogę zapytać o panią architekt? Ile bierze za metr kw.? Czy w grę wchodzi urządzenie np. tylko 1 łazienki lub łazienka + kuchnia?

Co do rozchodzenia się kasy, ufff, jak dobrze, że nie tylko my z mężem mamy takie wrażenie:)

 

pozdrawiam serdecznie

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda Wasze podłoże po zdjęciu humusa?

rozumiem iz pozwolenie na budowę już się uprawomocniło...

 

podloze po zdjeciu humusu wygladalo dobrze, gorzej bylo po wykopaniu dolka - na poziomie - 1,0m (liczac od stanu poerwotnego) zaczela pojawiac sie woda. Na szczescie dzisiaj woda byla tylko w jednym dolku-tam gdzie mamy cienka warstwe gliny. W "piaskowym dolku" juz nie bylo wody.

 

 

A tak wygladal sytuacja w sobote

 

http://foto.onet.pl/upload/21/43/_498151_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Znanych i Nieznanych

Blinkey Gratulacje-niech się zdrowo chowa

 

Donoszę iż choc nie piszę(bo nie ma o czym -ciągle czekam i niekończace sie papiery :evil: ) to czytam regularnie.

Wojty dzięki Tobie jestem szczęśliwą posiadaczką harmonii 8)

Wojtku pan Darek z Creatona faktycznie pełen profesjonalizm i dużo dobrych wskazówek. :D

Pomalutku zbieram materiał na resztę- bo moja druga połowa twierdzi że tak po raczemu od tylu te zakupy robię. Zgodnie z wytycznymi szukam teraz materiałów na fundamenty.Mężowskie słowo-święta rzecz :wink:

A że po drodze przy okazji bloczki na ściany -noooo nawet dobra żona nie jest doskonała :oops:

pozdrawiam serdecznie

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Znanych i Nieznanych

Blinkey Gratulacje-niech się zdrowo chowa

 

Donoszę iż choc nie piszę(bo nie ma o czym -ciągle czekam i niekończace sie papiery :evil: ) to czytam regularnie.

Wojty dzięki Tobie jestem szczęśliwą posiadaczką harmonii 8)

Wojtku pan Darek z Creatona faktycznie pełen profesjonalizm i dużo dobrych wskazówek. :D

Pomalutku zbieram materiał na resztę- bo moja druga połowa twierdzi że tak po raczemu od tylu te zakupy robię. Zgodnie z wytycznymi szukam teraz materiałów na fundamenty.Mężowskie słowo-święta rzecz :wink:

A że po drodze przy okazji bloczki na ściany -noooo nawet dobra żona nie jest doskonała :oops:

pozdrawiam serdecznie

Aga

 

hej zarus!!

 

dawno cie nie widziam :(

 

jaki kolor dachowki wybralas??-tez lupek? :D i moze jeszcze z Glinianek

 

A jesli mozna spytac - o czym plaplalas z Darkiem Banderasem (mi nie stety nie dane bylo sie z nim spotkac :( ) - caly czas sie zastanawiam czy moze faktycznie sie z nim jescze nie umowic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi hi hi :D :D

 

ale fajowo - no to w razie czego bedziemy wspolna rekalmacje skladac ;)

(wszyscy mnie strzegaja ze taka cena na Creatona jest podejrzana ;) ), ale ja lubie nieraz troche adrenaliny 8)

 

Hmm, jak bede dokupowac reszte dachówek (narazie zaplacilam tylko za te co byly w promocji, czyli podstawa i gasiory - ty tez tak zrobilas? ) to mzoe porprosze o wieksze rabaty ;) - za robienie reklamy na forum :D. I tak jak negocjowalam ceny to sie zastrzeglam ze jak mi dadza ciekawe ceny to sie pochwale tym wsrod znajomych... ;)

 

A po ile placilas - po tyle co ja (ceny kiedys podawalam na forum)?

 

A co do rozmowy z banderasem, to nie watpie ze byla ona o dachu ;) tylko mowialaś cos o tych dobrych wskazówkach - i o to sie ciebie pytalam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...