Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

witam czwartkowo:)

 

Czy ktoś z Was ma może kominek z płaszczem wodnym (lub planuje taki)?

Ja właśnie zastanawiam się nad połaczeniem jego z solarem i ogrzewaniem elektrycznym.

Jakoś butla na propan-butan (bo na gaz ziemny nie ma szans) mi się nie uśmiecha:(

 

Pozdrawiam

Monika

 

P.S BK, wysłałam priva:)

 

 

widzę że każdy musi wejść do tej wody :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo :lol:

 

tu Smardzów k/Św. Kasi cały czas na forum.

Gdzie się budujesz, daj jakieś info o projekcie.

 

Pozdrófka

 

Halo halo

To niedaleko! Ja się buduje w Iwinach..., ta sama Gmina.

Projekt mam w dzienniku budowy (tzn. miewam, bo czasem mi znika;)

Widze że niedługo stawiacie daszek ?

 

Hej Xena

 

w którym miejscu w Iwinkach wznosisz swój Pałacyk :wink:

Co do daszku to najpierw strop bo też drewniany ale myślę że do soboty będzie już piękny zarys.

 

Pozdrófka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry- pusto tu :cry:

 

Mam pytanie czy ktoś robił tynki cementowo-wapienne i ma godnych polecenia tynkarzy?? - Jestem już umówiona z ekipą od gipsów ale zaczynają mnie przerazać ostrzezenia o nietrwałości tego materiału zwlaszcza przy małych dzieckach - i zaczynam sie poważnie obawiać. Chętnie zobaczyłabym efekty pracy takich tynkarzy i same tynki- bo chyba nie za bardzo mam wyobrażenie - jak teraz wygladaja tynki tradycyjne - mam jedynie skojarzenia z przeszłości - ale to chyba inna technologia i jakość. Jest w stanie ktos pomóc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marysia gips jest miękki ale daje się łatwo naprawiać bez śladów

Przy tynkach cementowo wapiennych każda naprawa będzie widoczna.

 

po tynkach do końca budowy jest jeszcze dużo czasu i naprawy na 100% będą konieczne nie wspominając o dodatkowych kablach do np. kina domowego które będziesz chciała przesunąć w ostatniej chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woprz - na takie naprawy gispowego można sobie pozwalać na etapie przed malowaniem. Ale przecież potem w czasie użytkowania nie bedziemy biegać po całym domu ze szpachelką - a co gorsza z farbą- toż to tu dopero bedzie widać różnice bo zamierzam mieć sciany kolorowe nie białe. A w obecnym mieszkaniu widzę jakie szkody potrafi zrobić dziecko - dorosli tez nie są ostrożni i boję sie ze dostawię krzesło w kuchni do ściany i już ubiję kawałek, dziecko będzie ciągać jakieś swoje graty i kolejne uszczerbki - nie chce sie stresować - co wcale nie znaczy ze jestesmy zdecydowani- chce zobaczyc wogóle jak takie tynki wygladają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry- pusto tu :cry:

Mam pytanie czy ktoś robił tynki cementowo-wapienne i ma godnych polecenia tynkarzy?? - Jestem już umówiona z ekipą od gipsów ale zaczynają mnie przerazać ostrzezenia o nietrwałości tego materiału zwlaszcza przy małych dzieckach - i zaczynam sie poważnie obawiać. Chętnie zobaczyłabym efekty pracy takich tynkarzy i same tynki- bo chyba nie za bardzo mam wyobrażenie - jak teraz wygladaja tynki tradycyjne - mam jedynie skojarzenia z przeszłości - ale to chyba inna technologia i jakość. Jest w stanie ktos pomóc??

 

tynki cementowo-wapienne możesz zobaczyć u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej gruppo! 8) 8)

padam na klawiaturę - co zrobić gdy 135 kawa nie pomaga??? :lol:

słuchajcie, poradzcie niebudowlanie: gdzie najlepiej domenę www zarejestrować? firmową, ze skrzynką pocztową....

pozdrowienia

ciocia gienia :wink:

 

nie wiem nic na temat domen....ale z radością pozdrawiam ciocię gienię :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam z zaświatów!

 

Budowa pochłania mnie w 100%, rzadko tu teraz bywam. Mam niestety spore problemy z wykonawcą, w związku z tym nie czas na necik, trzeba dziadów pilnować i ucho im co jakiś czas naciągać.........

 

Ja również planuję kominek z płaszczem, też Makroterm. Jedyne co mnie niepokoi, to głosy, że "pompka huczy" w salonie, wiecie coś o tym? Myśląc o kominku z płaszczem przewidźcie dla niego dopływ i odprowadzenie wody a także czerpnię powietrza z zewnątrz.

 

Pozdrawiam - Miwol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam z zaświatów!

 

Budowa pochłania mnie w 100%, rzadko tu teraz bywam. Mam niestety spore problemy z wykonawcą, w związku z tym nie czas na necik, trzeba dziadów pilnować i ucho im co jakiś czas naciągać.........

 

Ja również planuję kominek z płaszczem, też Makroterm. Jedyne co mnie niepokoi, to głosy, że "pompka huczy" w salonie, wiecie coś o tym? Myśląc o kominku z płaszczem przewidźcie dla niego dopływ i odprowadzenie wody a także czerpnię powietrza z zewnątrz.

 

Pozdrawiam - Miwol.

hej miwol :-) miło Cię widzieć :-) na zdjęcu widzę chałupka rośnie :-) pozdrawiam całą rodzinkę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam z zaświatów!

 

Budowa pochłania mnie w 100%, rzadko tu teraz bywam. Mam niestety spore problemy z wykonawcą, w związku z tym nie czas na necik, trzeba dziadów pilnować i ucho im co jakiś czas naciągać.........

 

Ja również planuję kominek z płaszczem, też Makroterm. Jedyne co mnie niepokoi, to głosy, że "pompka huczy" w salonie, wiecie coś o tym? Myśląc o kominku z płaszczem przewidźcie dla niego dopływ i odprowadzenie wody a także czerpnię powietrza z zewnątrz.

 

Pozdrawiam - Miwol.

 

 

ojjj zycze Ci zeby to nie byly takie problemy jaki my mielismy z "ekipa" od dachu .......... powodzenia i wyjscia na prosta zycze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...