Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

wojty,

czarny humor Cie ogarnął- nie stresuj tak karmiącej kasztanki

 

 

swiete slowa!

 

tak jak kobiecie w ciazy sie nie odmawia

tak matke karmiaca sie nie denerwuje!!!!!!

 

bo szczury zjedza! BOJ SIE!

 

 

eeee tam zabobony, a poza tym nie powiedzialm to przez zlosliwosc tylko jak parzylam na ten dach to sie zastanawialam czemu ktos ma laty w roznych odcieniach, a potem skojarzylam sobie, kto mu robi ten dach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojty,

czarny humor Cie ogarnął- nie stresuj tak karmiącej kasztanki

 

 

swiete slowa!

 

tak jak kobiecie w ciazy sie nie odmawia

tak matke karmiaca sie nie denerwuje!!!!!!

 

bo szczury zjedza! BOJ SIE!

 

 

eeee tam zabobony, a poza tym nie powiedzialm to przez zlosliwosc tylko jak parzylam na ten dach to sie zastanawialam czemu ktos ma laty w roznych odcieniach, a potem skojarzylam sobie, kto mu robi ten dach....

 

co za dupek ! jasne ze to kradzione!!!!!!!!

przeciez nikt nie kupuje lat w roznych kolorach!!!!!!!

 

a tak na marginesie dziwne ze oni robia dach kolo Ciebie ...

przeciez mieli u Betty od poniedzialku .....

 

pewnie robia tak jak u nas od10 do 14 i potem na inna budowe zeby sie nazywalo ze byli i robili !!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Grupo

Czy możecie mi powiedzieć jak to jest z fotografowaniem budowy?

Nie bardzo wiem czy jest jakis obowiązek robienia dokumentacji fotogaficznej czy to tylko przyjemnośc dla siebie i potomnych pt."Jak mama z tatą budowali dom"?

pozdrawiam

Aga

 

Warto zrobić dokładną dokumentacje fotograficzną wszelkich instalacji. Przydaje się w późniejszym okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam wielką prośbę czy ktoś mógłby mi podać namiar na sprawdzonego elektryka. Potrzebuję dosyć pilnie. Do tego z listy Dobrzyka nie mogę się dodzwonić.

Pozdrowionka.

 

Sławomir Szynka 606836944. Możesz się na mnie powołać tzn na krzyśka z dobrzykowic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag

 

Witaj, czytaj, udzielaj się i czuj się u nas dobrze!

 

Kasztanka

 

Spotkałaś się już z p. Markiem aby wyjaśni "sprawę łat"? Owszem u nas działają od poniedziałku. Jest ukończony etap murłat i belek stropwych. Jutro i przyszły tydzień to czas na konstrukcję dachu. Umowa podpisana - kierownik dogląda. Nie mówię, że robota się pali w rękach ale idzie na przód.

 

Ipe

 

Daszek się robi- musisz przejechać się koło naszej budowli :) Jest strop i niedługo dach będzie.

Będziemy jutro do wieczora na działce może podjedziesz pogadać? Jakbyś była w pobliżu zapraszam!

 

Betty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka

 

Spotkałaś się już z p. Markiem aby wyjaśni "sprawę łat"? Owszem u nas działają od poniedziałku. Jest ukończony etap murłat i belek stropwych. Jutro i przyszły tydzień to czas na konstrukcję dachu. Umowa podpisana - kierownik dogląda. Nie mówię, że robota się pali w rękach ale idzie na przód.Betty

 

 

co tu wyjasniac? koles nie chce sie przyznac! moje laty sa pewnie na jakims dachu .... np kolo Wojty w kamiencu ..... koles sie nie odzywa .... a mial sie odezwac zeby sie rozliczyc za folie ..... widocznie sam sie juz rozliczyl zlodziej !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...