Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

U mnie wylewki robił Łątka 0604539199( u woprza też).Jak był Goliszek od parkietu to pytał się kto robił wylewki, bo są bardzo dobrze zrobione.Mam trochę pajaczków na tarasie bo zrobiły sie w upały -taras od południa, ale ma przyjść zobaczyć. Facet był ze średniej półki cenowej ale ja nie wierzę w tanich i dobrych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

U mnie wylewki robił Łątka 0604539199( u woprza też).Jak był Goliszek od parkietu to pytał się kto robił wylewki, bo są bardzo dobrze zrobione.Mam trochę pajaczków na tarasie bo zrobiły sie w upały -taras od południa, ale ma przyjść zobaczyć. Facet był ze średniej półki cenowej ale ja nie wierzę w tanich i dobrych.

 

u mnie pękła w jednym miejscu i w jednym wyszła mała górka (w obniżeniu generalnie trudna rzecz do zrobienia)

pan przyszedł popatrzył i nie marudząc powiedział żeby mu dać znać kiedy ma przyjechać to podszlifuje i sklei - jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy rekord wpisów!!!!! Za cały weekend jeden wpis!!!!

 

Pewnie wszyscy pracowicie zajmują sie swoimi budowami albo byczą się na urlopach :) :) :)

 

Miłego tygodnia życzę!!! Wielkich postępów, wspaniałych kontaktów z wykonawcami i super promocji na potrzebne materiały !!!!!

 

to byłam ja... Betty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

mam do Was oogromną prośbę: jutro zamierzamy wybrać się z glizdeczką do ZOO wrocławskiego. Pogoda ma być jednak niepewna. Czy ktoś mógłby tu jutro rano napisać czy we Wrocku pada? Rano, tzn koło 7...

Pomożecie?.. :wink:

Aga - mogę napisać ale dopiero koło 8 - albo....zobacz na priva....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po miesięcznej urlopowej przerwie.Strasznie dużo naprodukowaliście stron na forum :wink: (poczytam w wolnych chwilach).Byłem w Stilo w Polsce blisko Łeby.Pogoda była fatalna ,świeciło cały czas słońce (oprócz nocy) .Jeżeli ktoś się lubi opalać i wygrzewać w słońcu to dla niego pogoda idealna( ja lubię chłodek).Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po miesięcznej urlopowej przerwie.Strasznie dużo naprodukowaliście stron na forum :wink: (poczytam w wolnych chwilach).Byłem w Stilo w Polsce blisko Łeby.Pogoda była fatalna ,świeciło cały czas słońce (oprócz nocy) .Jeżeli ktoś się lubi opalać i wygrzewać w słońcu to dla niego pogoda idealna( ja lubię chłodek).Pozdrawiam Wiech

witaj :-)

tak właśnie ostatnio myślałam sobie że coś Cię nie widać ...a to po prostu urlop był ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miłego tygodnia życzę!!! Wielkich postępów, wspaniałych kontaktów z wykonawcami !!!!!

 

to byłam ja... Betty

Ja to sobie życzę normalnych kontaktów z wykonawcami, nie muszą być wspaniałe.W końcu padło na mnie :evil: i musiałam zrobić głośne czytanie lektury budowlanej regipsiarzowi.

[/b]Wiech

zazdroszczę Ci tak długiego urlopu.Mój syn był kiedyś na obozie harcerskim w Stilo.Wrócił bardzo zadowolony, pełny luz do tego stopnia,że mydło w mydelniczce wróciło nierozpakowne :o Myslałam że go niedoszoruję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po miesięcznej urlopowej przerwie.Strasznie dużo naprodukowaliście stron na forum :wink: (poczytam w wolnych chwilach).Byłem w Stilo w Polsce blisko Łeby.Pogoda była fatalna ,świeciło cały czas słońce (oprócz nocy) .Jeżeli ktoś się lubi opalać i wygrzewać w słońcu to dla niego pogoda idealna( ja lubię chłodek).Pozdrawiam Wiech

Ale Ty jesteś szczęściarz ja dopiero idę od 16.08.2005 r. i jeszcze nie wiem ile dni dostanę może mi dadzą chociaż na okres wykupionych wczasów. :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...