Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

ja sie tylko zastanawiam, co sobie myslal handlowiec, ze my nie umiemy odrznic bloczkow od innych producentow?? Nie mowiac juz o tym , jak sobie wyobrazala laczenie bloczkow o rówżnych wymiarach :evil: :evil:

 

Podejrzewam, że handlowiec sobie nie zadał trudu, żeby myśleć albo sobie wyobrażać :evil:

 

moze slyszal ze "myslenie boli", wiec wolal nie myslec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie już kafeleczki w jednej łazience położone ...

Efekt niesamowity - mała łazienka jest w małych białych kafelkach (10 na 10) a część w mozaice w kolorze bursztynowo - beżowym. Wygląda jak sklep mięsny :p bo na razie bez fug, zastanawiam się czyby nie położyć ciemnoszarej fugi - żeby było w klimatach lat 80-tych :lol:

wyszło ślicznie (nie chwaląc się rzecz jasna ...) - może dlatego że to pierwsze wykończone - prawie - pomieszczenie, dlatego jesteśmy zachwyceni

BTW - fajne mozaiki - niedrogie - są w Cermagu. Cena 169 za m2. TO naprawdę OK jak na mozaikę. I mają armaturę - ceramikę (kibelki, umywalki) w naprawdę fajnych cenach - np. kibelek do małej złazienki kupiliśmy za 200 PLN, umywalkę za 99 PLN :) (40 cm), bateria za 160, etc.

Co przy cenach dużej łazienki jest naprawdę ekstra. Na tą większą chyba poczekamy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana! :D

 

Kurde, chyba moja ekipa czyta forum, bo dzisiaj o dziwo przyjechali :o :D

Ja ja sie ciesze :D

 

BK - tez z checia bym obejrzala zdjecia z twojej wykonczeniowki :D

 

Ciekawie ja pogoda bedzie dzisaj - ja na wszelki wypadek przyjechalam dzisiaj do pracy na 6.00 z nadzieja ze uda mi sie wyrwac o 15.00 wiec moze mnie omina "upaly w pracy" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty całkiem możliwe, że czytają forum. My powiedzieliśmy, że mamy ich namiary z forum muratora i p. Waldek miał sobie poczytać :)

Forum to bardzo potrzebne miejsce. Dobra firma ma wielu klientów. Gorzej jak coś zaczyna się psuć... wszyscy o tym wiedzą.

 

Wojty teraz pozostaje po skończonej pracy jechać za ekipą do Wołowa. Pod domem p. Waldka rozbić namiot i koczować do rana. Oczywiście wszystko w zamaskowaniu co by się ptaszyna nie spłoszyła :) :) :)

 

Hadraadae namiary na koparki wysłałam na priv

 

Betty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betty - Dzięki serdeczne za namiary. :)

 

No i dziękuję wszystkim za wyrazy współczucia :)

 

 

Gorąca mi... :oops: Skoro czytają to forum także ekipy budowlane, to niniejszym składam im także wyrazy współczucia, bo jakbym miała w takim słońcu pracować fizycznie to buuu... :roll:

 

hadzik, nie zapomnij wspolczuć ludziom, ktorzy nacodzien stykaja sie z tymi robotnikami.... Wrazenia wechowe wrecz nie do opisania :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hadzik, nie zapomnij wspolczuć ludziom, ktorzy nacodzien stykaja sie z tymi robotnikami.... Wrazenia wechowe wrecz nie do opisania :-?

 

No dzięki, drugiego śniadania już dzisiaj nie zjem :lol:

 

P.S Współczuję, współczuję :) SMS'a dostałaś?

 

A co ja mam powiedziec?????

 

Dostalam sesemesa. Wojcio mailika do nich wyslal, ale jescze nie odpowiedzieli... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaboga!!! Podobno w Pelczycach byla w nocy jakaś lokalna wichura.

Elektryk dzwonil zameldować koniec roboty i przy okazji poinformował mnie ze na dzialce pobojowisko a gałąź wprawdzie z odległego drzewa ale jednak "dofrunęła" i przyatakowała dach. Poszły dwie dachówki skrajne i trzy zwykłe. Aż mnie serce boli jak o tym pomysle i o tym co innego zastanę na tej dzialce.

 

W mieszkaniu burze jedynie mnie przerazały efektami a całą reszte ( w sensie dbałosć o stan techniczny budynku ) miałam w nosie, a teraz trzęsę sie przy kazdym anomaliach nad ewentualnymi szkodami. To okropne. Najgorsze ze od tego nie mozna sie uchronić.

 

Po pracy jade ogladać szkody . Trzymajcie kciuki. hmmmm.... skąd tylko ta wichura - we wrocku była jedynie całkiem standardowa burza.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaboga!!! Podobno w Pelczycach byla w nocy jakaś lokalna wichura.

Elektryk dzwonil zameldować koniec roboty i przy okazji poinformował mnie ze na dzialce pobojowisko a gałąź wprawdzie z odległego drzewa ale jednak "dofrunęła" i przyatakowała dach. Poszły dwie dachówki skrajne i trzy zwykłe. Aż mnie serce boli jak o tym pomysle i o tym co innego zastanę na tej dzialce.

 

W mieszkaniu burze jedynie mnie przerazały efektami a całą reszte ( w sensie dbałosć o stan techniczny budynku ) miałam w nosie, a teraz trzęsę sie przy kazdym anomaliach nad ewentualnymi szkodami. To okropne. Najgorsze ze od tego nie mozna sie uchronić.

 

Po pracy jade ogladać szkody . Trzymajcie kciuki. hmmmm.... skąd tylko ta wichura - we wrocku była jedynie całkiem standardowa burza.........

Trzymamy za Ciebie i za siebie bo zapowiadają następne burze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, juz po pracy, ufff!

 

mmarysia - ja też trzymam kciuki!!! Bedzie dobrze :D

 

Betty - ja też wracam do domku autkiem bez klimy, ale u nas atmosfera panujaca w aucie wszystko zalatwia - wystarczy dobrze otworzyc szybki i trochu grupowo pospiewac ;)

 

Ale ja sie ciesze ze jz sie zaczal weeeeeeeeeeeeekend!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...