Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Frankai - :grin: :grin: :grin: no tak to własnie jest jak się używa skrótów myslowych. Z tego wszystkiego to zadzwoniłam do meża spytać gdzie obecnie jest i jak się czuje, ale nie podałam mu przyczyny mojego zapytania :wink:

A tak na wszelki wypadek to zaraz naprawdę pędzę do domku......może jeszcze stoi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca - no to kawał na temat:

W lodówce stoi flaszka, facet chce ją "obrócić", a żona na to:

- "Zostaw. Jak stoi niech stoi. Może ktoś przyjdzie do mnie, a może ja pójdę do kogoś?".

W nocy facetowi coś się przyśniło i mu stanął. Żona już chce skorzystać z okazji a mąż na to:

- "Zostaw. Jak stoi niech stoi. Może ktoś przyjdzie do mnie, a może ja pójdę do kogoś?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie :wink:.

Cieszę sie że znajduję wrocławskich klubowiczów w dobrej formie :wink:

A teraz właściwe pytanko: Czy ktoś buduje się w okolicach KOBIERZYC (Królikowice)????

Widziałam tam ładne nowe domki. Prawdopodobnie będę się tam budować. Prawdopodobnie... bo na razie nie mogę sobie wyobrazić pokonywania codziennie tej odległości do Wrocławia a poza tym bardzo chciałabym mieć tam miłych sąsiadów (chętnie z małymi dziecmi). Oczekuje na sygnał od tam mieszkająco-budujących oraz wszelkie info o tamtych stronach. Jak Wam się tam mieszka????

 

Pozdrawiam

Anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no straaaaasznie mi przykro dobrzykowice :smile:

Byłoby miło mieć takiego sąsiada :smile:

Wiem, że nie wszyscy budujący podpierają się Internetem a tylko nieliczni są nałogowcami forum muratora :wink: no cóż... spróbować warto. Obok mojej działki jest zaorane przygotowane do zagospodarowania pole a bywający tu "sroka" też buduje się w Królikowicach :wink: A ponieważ nie jest to ogromna miejscowość...to kto wie?

Może już wytropiłam swojego sąsiada :wink:???

 

Pozdrawiam

Anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzykowice ... na zdjęciu prezentujesz sie całkiem nieźle :smile:

W zasadzie chciałabym tylko mieć się do kogo odezwać, bez stresu pożyczyć kilo gwoździ lub szklankę cukru.. a nade wszystko zależy mi na fajnym towarzystwie do zabawy dla mojego jeszcze jedynego synusia..:wink: Bo cóż mu po wspaniałej huśtawce, zjeżdżalni czy piaskownicy jeśli nie będzie kogo sypnąć piaskiem :wink:). Tak więc "poszukiwany sąsiad" może być pryszczaty i szpetny byleby był sympatyczny i dzieciaty. Miła żonka bedzie dodatkowym atutem :wink:)

pozdrawiam

Anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: całkiem zapomniałem o zdjęciu. A co do sąsiadów to możesz być

pewna, że ani sie obejrzysz a dookoła bedzie stało z pięć nowych domków. tam gdzie ja buduję jeszcze w styczniu tego roku był tylko jeden stan zerowy, teraz stoi juz 6 domów w stanie surowym, przykrytych juz dachem.

Tak więc nie masz się co martwić, podejrzewam że od wiosny wszyscy ruszą z kopyta :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich!!

Uuuufff! Ocieplone (styropian-koszt..), otynkowane (śliczny Ceresit "kamyczkowy") i pomalowane (niemniej śliczny piaskowy).

W domu od razu 2x cieplej - bez przesady. bardzo mi się podoba...

Ale dach teraz (nie dalismy rady w tym roku) przez kontrast zrobił się tak brzydki, że patrzec nie można. Fuj!!.

Ci, którzy widzieli mój "domek na kurzej nóżce" - nie poznalibyście!!! Serio!! A - no i doszło okno balkonowe (zamiast zwykłego w kuchni). Zdecydowałam się na Sokółkę (mahoń barwiony "lazurem" na kolor dębowy-baaaardzo ładne.) takie okna będa wszystkie ale w swoim czasie.

Myślę, że na wiosenkę (to juz chyba niedługo??? czy może ja zwariowałam??) - spotkamy się znów u mnie przy grillo-ognisku?

W pracy wreszcie trochę spokoju po przeprowadzce, w domu na ten rok remonty dobiegają do końca - będzie troche czasu na zmarnowanie na FORUM.

A co do BN-NR - ja chyba się wybiorę w oklice Lądka Zdroju (mam tm cos w rodzaju "mety").

Ściskam raz jeszcze - stwierdzam z przyjemnością, że i starzy zostali i nowi przyszli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam o moim ulubionym śmieszku, ale nigdzie się nie komponował dość adekwatnie, więc doczepiam go tak bez sensu, z czystej do niego sympatii

:eek:

Chyba jednak zwariowałam przez te REMONTY I PRZEPROWADZKI...

 

Acha - to może nie na temat- ale mamy pieska! Psa! Psisko!!

Ma na imię Bazyl (Bazyli,Bazyliszek,). Ma 3 miechy.

To CANE CORSO (jak ktoś zainteresowany piesami to przez wyszukiwarki można sporo pooglądac i poczytać o tej rasie).

Jest baaaaaardzo mądry. Wszystko rozumie. Chciaż czasem i tak robi swoje.. (np. zjada....nie powiem co, bo może ktos własnie konsumuje second śniadanko). Ale to wyjątek potwierdzający regułę (jego inteligencję). Ma 3 miesiące. Waży chyba ze 20 kilo! To prawdziwy Potwór (tak uważa mój kot).

Acha- ma przezwisko Paszczak (ciekawe czemu..)

Na fali ostatnich wypadków z psami - będę wychowywać go konsekwentnie, obiecuję. I z uczuciem (to równie ważne jak konsekwencja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...