Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Had - mowisz-masz. Wiadomosc z info wyslana :D

 

Dzięki serdeczne, za dobre chęci :) . Niestety do tego pana dostałam numer od pana Radka, do którego dostałam numer od pana Roberta, do którego dostałam numer od... Ale on też najwcześniej w piątek może będzie w stanie mi powiedzieć, kiedy może będzie w stanie przyjechać.... :o

 

Poszukiwania trwają :-? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Hadraadae nigdy nie robiłam orzechówki ale mam dużo przepisów tylko musze je znaleźć :)

 

Narcyza gruszkówka to pomysł na ten rok. W tamtym roku zrobiłam nalewkę z brzoskwiń - była pyszna!

Nalewki robię wg jednego przepisu- zawsze się udaje.

Proporcje:

2 kg owoców

kg cukru

szkalnka spirytu

szklanka wody

Kolejność mieszania: owoce + cukier, po trzech dniach dodaję spiryt i odstawiam na miesiąc zakręcone. Potem dodaję wody i po kliku dniach można spożywać :lol:

 

pozdr. Betty

Ale te gruszki mają być w paski miksowane czy w całości - jakoś brak mi wyobraźni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narcyza wydłubię nasionka i pokroje jak na kompot a potem tradycyjnie :) będzie dobrze :)

 

woprz mam namiar na panów od ogrodzenia siatki + krawęzniki, ładnie im to wychodziło. Mieli u mnie robić ale zrobiliśy sami :)

Robili w Smolcu przy Irmie.

dzwoń 502337657 ( nie znam nazwiska)

 

zadzwoń jeszcze do Plast Metu z Trzebnicy czy mają wykonawców bi siateczkę pierwsza klasa mają!!

tel./fax (071) 312 07 93, 387 08 30

 

Betty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narcyza wydłubię nasionka i pokroje jak na kompot a potem tradycyjnie :) będzie dobrze :)

 

woprz mam namiar na panów od ogrodzenia siatki + krawęzniki, ładnie im to wychodziło. Mieli u mnie robić ale zrobiliśy sami :)

Robili w Smolcu przy Irmie.

dzwoń 502337657 ( nie znam nazwiska)

 

zadzwoń jeszcze do Plast Metu z Trzebnicy czy mają wykonawców bi siateczkę pierwsza klasa mają!!

tel./fax (071) 312 07 93, 387 08 30

 

Betty

 

dzięks i proszę o jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana!

 

U mnie juz wiekszosc izolacji polozona, a ekipa sie upomina o styropian :D Tylko 1 rzecz mnie zaniepokoila - zabrali betoniarke :o A przeciez zaraz po zasypaniu fundamentow i chudzialku leciny z pierwsza warstwa bloczkow na zaprawie (reszta na kleju). Kurka wodna, chyba nie chca mi znowu uciekac :o

 

A ogrodzenie bedziemy robili samo tzn tesc z mezem :) a ja bede to nadzorowala ;) Slupki juz mamy a siatka prawie kupiona bezposrednio od producenta.

 

Woprz a moze poczekaj do pazdziernika jek sie moja "ekipa " sprawdzi to bede mogla ja wyslac do ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupe wrocławską

Od tygodnia was czytam i od razu widać, że to miłe wrocławskie towarzystwo.

Właśnie podjeliśmy decyzje i kupiliśmy szeregówkę w stanie

surowym zamknietym (kiedys tez cos zbuduje od 0, ale na początek to bedzie dobra wprawka :) ).

Przed nami ścianki działowe, instalacje , tynki, podłogi i cała zabawa z wykończeniem.

Myśle o jednej firmie, która by się podjeła całości ale nie wiem czy to realne. Wszyscy mi mówią żebym nastawi sięna osobne ekipy: elektryków, posadzkarzy, hydraulików, tynkarzy, murarzy. Jakie jest wasze zdanie. Jeśli znacie firmę , która zajmuję się tym wszystkim dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemekp78,

ja mam taką ekipę - teraz zrobili u mnie płyty GK i ocieplenie poddasza nieużytkowego, robią płytki w łazienkach i na podłogach, wiem że robią ocieplenia i tynki i chyba też murują ścianki działowe. Ale dam ci namiar dopiero jak u mnie skończą bo są super i cenowo też OK. Mają dwie roboty we wrześniu potem w październiku u sąsiada, może pod koniec października / w listopadzie będą wolni. Ekipa jest super porządna, jeszcze takich nie spotkaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupo!

 

Pogoda iście piekielna.... nic nie można zaplanować! No chyba, że byczenie się :) A Człowiek popracowałby przy domku :) Zobaczymy co będzie wieczorem i jutro.

 

Hadraadae mam nadzieję, że koparka przyjechała i nie zatopiła się na wieki u Ciebie na działce :)

 

EBU, Mohag wysłałam Wam wiadomośc na priv

 

pozdr.

Betty

 

PS.

 

Mam gotowe szalunki do sprzedania. Bliższe info dla chętnych na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupę

:D

wreszcie mogę do Was dołączyć :-) z zapartym tchem podczytywałam już od jakiegoś czasu i czas się ujawnić. Działka kupiona, projekt wybrany, mapa "się robi" i niedługo zaczynamy. Mam nadzieję, że cała papierologia pójdzie w miarę sprawnie i zaczniemy budować w tym roku. Strasznie się cieszę bo zaczyna się spełniać marzenie życia :-)

Pozwolicie, że będę podpytywać Was na bieżąco jako doświadczoną kadrę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupę

:D

wreszcie mogę do Was dołączyć :-) z zapartym tchem podczytywałam już od jakiegoś czasu i czas się ujawnić. Działka kupiona, projekt wybrany, mapa "się robi" i niedługo zaczynamy. Mam nadzieję, że cała papierologia pójdzie w miarę sprawnie i zaczniemy budować w tym roku. Strasznie się cieszę bo zaczyna się spełniać marzenie życia :-)

Pozwolicie, że będę podpytywać Was na bieżąco jako doświadczoną kadrę ;-)

 

 

witaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, :)

gdzie się budujesz?

 

kurka wodna, sobota a ja pracuję :(

zaraz jednak biorę towarzystwo, kilka par kaloszy :-? , ze trzy zmiany ubrań (dzieci uwielbiają kałuże) i pędzę na działkę

u nasz już jedna łazienka skończona i cały salon, kuchnia, przedpokoje etc. wykafelkowane :D

 

Czekamy na drzwi i parapety, potem malowanie, panele i ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, :)

gdzie się budujesz?

 

kurka wodna, sobota a ja pracuję :(

zaraz jednak biorę towarzystwo, kilka par kaloszy :-? , ze trzy zmiany ubrań (dzieci uwielbiają kałuże) i pędzę na działkę

u nasz już jedna łazienka skończona i cały salon, kuchnia, przedpokoje etc. wykafelkowane :D

 

Czekamy na drzwi i parapety, potem malowanie, panele i ...

 

 

duzo roboty............

ale u mnie jeszcze wiecej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...