Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

witaj, :)

gdzie się budujesz?

 

kurka wodna, sobota a ja pracuję :(

zaraz jednak biorę towarzystwo, kilka par kaloszy :-? , ze trzy zmiany ubrań (dzieci uwielbiają kałuże) i pędzę na działkę

u nasz już jedna łazienka skończona i cały salon, kuchnia, przedpokoje etc. wykafelkowane :D

 

Czekamy na drzwi i parapety, potem malowanie, panele i ...

 

dzięki za miłe przyjęcie :-)

buduję się w Malinie

ale macie fajnie już macie kafelki w domu a ja na razie gołą działkę...chociaż nie taka goła bo wierzba na niej rośnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręgi (ostatnie z dnem), pojemność nieduża (6 kręgów), bo w ciągu najbliższych lat mamy obiecaną kanalizację gminną. Ale stres był nieziemski, bo trafiliśmy na podziemny strumyk. Wczoraj pod koniec nawet operator koparki się przyznał, że był pewien, że cała ta operacja się nie uda :o Ale się udało :)

 

Przy okazji - odstąpię tanio 2 kręgi betonowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Had, siostro :) - doskonale wiem o czym mówisz ... ja też wczoraj zajrzałam na te kafeleczki a dziś mam duuuużo pracy

 

na działce mam piękną zieleń - spod rozwiezionej ziemi coraz bujniej wyrasta coś co na pierwszy rzut oka wygląda jak śliczny trawnik, a na drugi rzut oka okazuje się być perzem, lebiodką i chyba jakimś zbożem, w każdym razie na pewno nie trawą

 

jeszcze dużo roboty - aż strach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. W związku ze złymi danymi w projekcie zamówiłem za dużo bloczków z betonu komórkowego (stoją 3 nierozpakowane palety). Dałem już ogłoszenie w dziale ogłoszeń, ale może przeczyta to ktoś, kto chciałby je za naprawdę niewielkie pieniądze (palety są nieotwarte). Bloczki 36 cm, pióro+wpust. Więcej danych podam na priva albo na mail.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. W związku ze złymi danymi w projekcie zamówiłem za dużo bloczków z betonu komórkowego (stoją 3 nierozpakowane palety). Dałem już ogłoszenie w dziale ogłoszeń, ale może przeczyta to ktoś, kto chciałby je za naprawdę niewielkie pieniądze (palety są nieotwarte). Bloczki 36 cm, pióro+wpust. Więcej danych podam na priva albo na mail.

Pozdrawiam

filemon, szkoda że nie wiedzieliśmy ze dwa tygodnie temu - ale może jeszcze się przydadzą.

Może jednak zostawcie je sobie - na pewno przydadzą się do wymurowania schodów do wejścia, na taras, może pod podjazd do garażu - krawężniki do podjazdu mamy na bloczkach, murki pod tarasy też na bloczkach - może będziecie chcieli zrobić domek na drewno kominkowe albo coś w ogrodzie - bloczki zawsze się przydają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas znowu pod górkę - jutro mieli lać podłogę z miksokreta, ale maszyna zdechła i czekamy na część z Niemiec. Nic to - widać tak ma być 8) wzdech...

 

Znacie jakieś firmy, które się zajmują usługami internetu radiowego w mojej okolicy - gmina Kąty Wrocławskie? Bo na pewno mam we wsi TP SA i na pewno nie mam Dialogu, a coś muszę zacząć myśleć w tym kierunku.

 

 

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam!

 

Hadzik, jaka "górka"? Przynajmniej beda pracowali u was na "prawie nowej" maszynie :D Zawsze to lepiej gdyby miala u was charczec, a potem pasc w srodku roboty.

 

A ja wczoraj zadzwonilam z "pewna doza niesmialosci" do "mojej koparki" w celu umoiwenia sie na male tete-a-tete na dzialce i o dziwo Pan Koparka bedzie mial dla mnie czas :o :D :D . I niech mi tylko nie przyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...