Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

 

na działce mam piękną zieleń - spod rozwiezionej ziemi coraz bujniej wyrasta coś co na pierwszy rzut oka wygląda jak śliczny trawnik, a na drugi rzut oka okazuje się być perzem, lebiodką i chyba jakimś zbożem, w każdym razie na pewno nie trawą

 

jeszcze dużo roboty - aż strach ...

 

Obstawiam płonkę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellou

 

witam marzka, i jak kogos pominelam to tez witam :lol:

 

Betty, dzieki dobra kobieto jestes wielka 8) juz zapodalam sasiadowi od orzechow to bedzie zakrapial :wink:

 

Wrocilam i jestem jakby tu powiedziec chyba zadowolona, albo zszokowana jeszcze hihi bo jak praca bedzie z taka fachowoscia wykonana na jakich sie "moi" fachowcy zanosza, to bedzie w pyte :wink:

[ikonka odpukujaca w gloopia glowe]

 

Pan od regipsow wybil mi chyba z glowy kladzenie nowych regipsow na stare :wink: Powiedzial ze szkoda kasy na nowe jak stare sa do uratowania i jak wytnie spojenia ktore byly robione z cementu :o wstawi nowe gipsowe, przeleci na rowno spojenia i sciany to bedzie git 8)

 

Stara hydraulika i ogrzewanie zostana wywalone juz w przyszlym tygodniu, pozniej nowe rury, w miedzyczasie elektryk (prawie 100 punktow wyszlo :o ) no i sciany........ mam nadzieje ze bedzie okejos ufff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betty - właśnie dziś obdzwaniałam hurtownie i faktycznie LeroyMerlin bije ceny na głowę. Poza tym ciekawostka: płyty szare o grubości 9,5 mm są droższe niż 12.5 mm, bo jak mi wytłumaczył jeden handlowiec "grubość 12,5 jest głównym polem rywalizacji cenowej między producentami" czy jakoś tak :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hadraadae

 

co chwile pada... a w radio mówią, że susza ostra w Polsce o co chodzi :o ??

 

 

Mamy dokładnie takie same odczucia. Chętnie podzielę się z kimś błotkiem z naszej drogi dojazdowej, które pojawia się po jednym dniu małej, ulewnej "suszy" :)

A tak na marginesie, mój znajomy, który ostatnio był u rodziny za granicą mówi, że to nie do pomyślenia sprzedać tam działkę bez drogi i prądu. Tak samo zresztą mówi moja znajoma z Kanady, która dziwi się, jak pokazujemy jej fotki z budowy ("a gdzie droga?", pyta). Za ten szlak błotny, który zostawiam na asfalcie, jak wyjeżdżam z działki, w cywilizowanym kraju zapłaciłbym pewnie spory mandat.

 

A wszystkiemu winna susza, po której na mojej działce bez kaloszy ani rusz :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - temat płyt G-K i u mnie jest na czasie- pytanie mam ile będzie trwała ta promocja i drugie: czy są płyty i płyty?? I jakie w zwiazku z tym są ok - ktoś ostatnio bardzo chwalił mi płyty z Lafarge- a do tej pory nie pryszło mi do głowy zeby jeszcze nad płytami tak sie modlić jak nad poprzednimi wyborami.

 

Jak remontowałam mieszkanie fajnie było- pojechałam do castoramy kupilam Śnieżke, płyty G-K jakie były, panele jakie mi sie podobały i byłam super Happy bo miałam odnowione pierwsze własne mieszkanko - a teraz?? Człowiek im więcej wie tym bardziej nieszczęśliwy i zestresowany :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. W związku ze złymi danymi w projekcie zamówiłem za dużo bloczków z betonu komórkowego (stoją 3 nierozpakowane palety). Dałem już ogłoszenie w dziale ogłoszeń, ale może przeczyta to ktoś, kto chciałby je za naprawdę niewielkie pieniądze (palety są nieotwarte). Bloczki 36 cm, pióro+wpust. Więcej danych podam na priva albo na mail.

Pozdrawiam

Nie wiem gdzie zamawiałeś, ale z reguły hurtownie nie robią (a przynajmniej nie robiły) problemu ze zwrotem nadwyżki. Pogadaj z nimi i przy najblizszej okazji gdy bedziesz coś znowu u nich zamawiać zapakuj im to na samochód i po sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i drugie: czy są płyty i płyty?? I jakie w zwiazku z tym są ok - ktoś ostatnio bardzo chwalił mi płyty z Lafarge- a do tej pory nie pryszło mi do głowy zeby jeszcze nad płytami tak sie modlić jak nad poprzednimi wyborami.

W przypadku samych płyt GK możesz spokojnie kierować sie tylko ceną, wszyscy producenci oferują płyty mniej wiecej takiej samej jakości. Wiekszą uwagę powinnaś natomiast zwrócić na szpachlę , czyli tą masę którą będzą szpachlowane łaczenia płyt. Na pewno dobre produkty ma KNAUF ale ostatnie słowo powinien mieć sam wykonawca. Jednym lepiej sie robi szpachlą tego producenta a innym innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - temat płyt G-K i u mnie jest na czasie- pytanie mam ile będzie trwała ta promocja i drugie: czy są płyty i płyty?? I jakie w zwiazku z tym są ok - ktoś ostatnio bardzo chwalił mi płyty z Lafarge- a do tej pory nie pryszło mi do głowy zeby jeszcze nad płytami tak sie modlić jak nad poprzednimi wyborami.

 

Jak remontowałam mieszkanie fajnie było- pojechałam do castoramy kupilam Śnieżke, płyty G-K jakie były, panele jakie mi sie podobały i byłam super Happy bo miałam odnowione pierwsze własne mieszkanko - a teraz?? Człowiek im więcej wie tym bardziej nieszczęśliwy i zestresowany :(

 

W Leroy Merlin powiedzieli, że mają właśnie Lafarge. Nie mam pojęcia, jak długo będę mieli takie ceny, ale jutro tam jadę to się spróbuję wywiedzieć :)

 

Też uważam, że niewiedza to piękny i niedoceniany stan błogości... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

 

najpierw PYTANKO o wykonawcow:

czy ktos z Was moze polecic wykonawce elewacji z KLINKIERU?

 

druga sprawa: jak tu niektorym mi rowniez zostalo troche (sporo!) materialow, ktore chcialbym tanio odstapic:

- POROMUR 44 - 250 szt (4 palety + 1 otwarta)

- POROMUR 44 pioro + wpust - 230 szt (4 palety + 1 otwarta)

do odebrania w Sadkowie. Mozna tam tez zobaczyc, jak ww materialy sprawuja sie w scianach :)

Oddam naprawde za grosze, tylko trzeba sobie ode mnie odebrac :) ...bo inaczej to chyba kupie wielki mlot i zrobie sobie gruz ceramiczny na podsypke do podjazdu garazowego ;)

 

pozdrawiam ;)

burgundczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...