Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Wizualnie domy z Archipelagu wyglądają ciekawie, chociaz juz coraz więcej pracowni robi podobne projekty. My równiez mieliśmy na początku chęć na Manulę, przeszło nam gdy zobaczyłam jak wygląda w rzeczywistości wnętrze tego domu. Poddasze jest tragiczne wg mnie (mało funkcjonalne), ale to oczywiście kwestia gustu.

Wiele osób i wielu wykonawców skarżyło się na projekty Archipelagu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba brać poprawkę na ilość to największa firma tego typu w Polsce więc dużo projektów i dużo reklamacji

 

nie chcę ich bronić i nie twierdzę że projekty są super ale jak (albo raczej jeśli) będę budował drugi dom to raczej na pewno wezmę projekt od nich

 

 

.... już nawet wiem który :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie domy z Archipelagu wyglądają ciekawie, chociaz juz coraz więcej pracowni robi podobne projekty. My równiez mieliśmy na początku chęć na Manulę, przeszło nam gdy zobaczyłam jak wygląda w rzeczywistości wnętrze tego domu. Poddasze jest tragiczne wg mnie (mało funkcjonalne), ale to oczywiście kwestia gustu.

Wiele osób i wielu wykonawców skarżyło się na projekty Archipelagu

 

 

ja tez zrezygnowalam jak zobaczylam ich pokazowy domek w chrzastawie !!!!!!! i zdecydowalam sie na indywidualny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana! :D

 

U mnie wlasnie skonczyli zageszczanie piasku i teraz mam problem z hydraulikiem - albo nie ma dla mnie czasu :-? albo chce baaardzo drogo (100zl/m z materialem). Macie jakies namiary na hydraulika do do rozprowadzenia kanalizacji i powietrza do kominka???

 

Elle - na liście Dobrzyka są ode mnie namiary na pana Arkadiusza. Myślę, że podoła - u nas robił i to i to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

ależ tu u nas cisza - kazdy pędzi pewnie ze swoimi robotami. My nie ukrywam też. Żeby sie wyrobic z czasem rózne decyzje podejmowane sa juz teraz. Chodź dopiero bedą robione wylewki- to mam juz prawie dopracowany projekt kuchni - i w głowie mi teraz sprzet AGD. Stąd moje pytanie.

 

Gdzie we Wrocku oprócz MM i Rtv Euro Agd - mozna oglądnąć naprawde wiele sprzętu ADG? - Oglądam to w necie ale mus jest dotknąć faktem jest że sklepy mają ograniczoną wystawkę poszukuję tych najbardziej wypasionych ekspozycji- Macie pomysł??

 

 

Pozdrawiam.

 

Ps. Kolegę Wojtka - proszę zeby nie wszystko co tu piszę donosił mojemu husbandowi - nie musi wiedzieć o wszystkim :lol: niech sobie spokojnie pracuje - lada moment zaskoczy go przeprowadzka :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana! :D

 

U mnie wlasnie skonczyli zageszczanie piasku i teraz mam problem z hydraulikiem - albo nie ma dla mnie czasu :-? albo chce baaardzo drogo (100zl/m z materialem). Macie jakies namiary na hydraulika do do rozprowadzenia kanalizacji i powietrza do kominka???

 

Elle - na liście Dobrzyka są ode mnie namiary na pana Arkadiusza. Myślę, że podoła - u nas robił i to i to :)

 

Hadzik, a drogo cie ta impreza kosztowala?- bo nam jedni wyliczyli na kilka tysiecy.... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wszystkim,

Melduje sie nowa.

Nasz dom juz stoi, przed nami prace wykonczeniowe. mam nadzieje, ze przy waszej pomocy przy okazji sami sie nie wkonczymy.

Bardzo licze na wasza pomoc i na pewno niebawem zaczne sie dopytywac o to i owo. Domostwo pierwsze, doswiadczena ZERO. Sami rozumiecie;)

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty my hydraulikę w fundamentach zrobiliśmy we własnym zakresie. Materiały wyniosły nas ok 350 zł. Komplet rur spustowych na główne spływy 160 reszta 120. Nie było to skompilkowane. Mój M. i teść poradzili sobie sami. Znajomy hydraulik dał im "cenne wskazówki". Kanał do kominka to zwykła rura wychodząca poza fundament.

 

Materiały kupowaliśmy w Liroy Marlin- duży wybór różnych cześci.

 

nordma witaj na forum! Toż my sąsiadki :) Mówisz, że nie masz doświadczenia a domek juz stoi :roll: no chyba, ze zakupiliście w takim stanie..... Jak możemy to pomożemy :)

 

 

Pozdr.

Betty - Smardzów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana! :D

 

U mnie wlasnie skonczyli zageszczanie piasku i teraz mam problem z hydraulikiem - albo nie ma dla mnie czasu :-? albo chce baaardzo drogo (100zl/m z materialem). Macie jakies namiary na hydraulika do do rozprowadzenia kanalizacji i powietrza do kominka???

 

Elle - na liście Dobrzyka są ode mnie namiary na pana Arkadiusza. Myślę, że podoła - u nas robił i to i to :)

 

Hadzik, a drogo cie ta impreza kosztowala?- bo nam jedni wyliczyli na kilka tysiecy.... :o

 

Nam liczył robociznę po 40 zł od punktu kanalizy i osobno materiały, ale nia pamiętam, ile kosztowały. Najlepiej zadzwoń i z nim pogadaj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hadzik, juz jestem umowiona z twim Misiem od hydrauliki :D - ceny przez tel. podal nawet zjadliwe ;)

 

 

Betty - 350 to taniutko za materialy- jeden Mis zaspiewal mi 3 000 (mat. i robocizna) w tym 1500 material - wyliczal 100zl/mb - u nas podobno jest tego az 30m :o . Aha - to byla cena z najtanszymi materialami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hadzik, juz jestem umowiona z twim Misiem od hydrauliki :D - ceny przez tel. podal nawet zjadliwe ;)

 

 

Betty - 350 to taniutko za materialy- jeden Mis zaspiewal mi 3 000 (mat. i robocizna) w tym 1500 material - wyliczal 100zl/mb - u nas podobno jest tego az 30m :o . Aha - to byla cena z najtanszymi materialami

 

No to mam nadzieję, że nie da plamy ten Miś :lol:

 

30 metrów - to chyba masz każdą łazienkę w innym narożniku domku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...