Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

No - dziekuję Ci bardzo Ivonesca, ale mój dom jest nowy "Drugą Nowością" (ma ...80 lat, taka jest prawda, chmmmm...). Staramy się zachować jego klimat "poniemiecki" ale odmłodzić go jednocześnie. Chyba nam się udaje..

Gratulacje jak najbardziej przyjmuje jest czego gratulować.

A kiedy stanęłam przed paletą kolorów, aby wybrać ten jeden jedyny kolor tynku mojego domu ...nooooooo-kto tego nie przeżył ten nie wie.

Ivonesca - jeszcze jedno! Wyczytałam, że budujesz się w Ligocie Pięknej! Ach - tam jest przeslicznie. O mało mało nie kupiliśmy tam domku. Lasy, lasy, cisza, autobus do Wrocławia. Chętnie Cię tam kiedyś (kiedy????????) nawiedzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanta - czy uwierzysz, że my wciąż nie zrobliśmy tego włącznika w łazience :oops: ???

Ja wiem - nie ma się co wstydzić tylko trzeba działać.

Najgorsze, że mi się to teraz dopiero przypomniało kiedy znów zaczęłam zaglądac na forum i wspomniałam nasze spotkanie...

Teraz to już na pewno go zrobimy ... na dniach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gagata- oczywiscie zapraszam, choc jak na razie to mozna tylko obejrzec mury. Ale dzisiaj wylewaja strop! Pogoda dopisuje !!!!! Hurrrra !

Alanta - chyba rzeczywiscie gdzies przeoczylam ze Gagaty domek jest nowy "drugą nowoscią" jak sama o nim powiedziala. Ale ze to Pawłowice to chyba dobrze pamiętam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, na kawie na wrocławskiej starówce bardzo chetnie, pieknych miejsc tam nie brakuje :smile: jak tylko moge to tam zaglądam, a z tego co pamiwtam budujecie pod Wrocławiem (jeżeli się mylę to popraw mnie) więc jest to oczywiście możliwe i chętnie sie spotkam :smile: najbliższy wypad do Wrocka szykuję na początku grudnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widziałam wreszcie swoją szlichtę w całej okazałości (wcześniej widziałam ją tylko po ciemku, a właściwie nic nie widziałam bo wysiadło nam światło i podlewaliśmy "na czuja" :smile: )

Mimo, że nie zrobiliśmy dylatacji, NIC NIE PĘKŁO !!! Nie ma ani jednej ryski !!! Oczywiście podłoga była zbrojona włóknami plastikowymi i w niektórych miejscach, nad kanałami zbroiliśmy siatką. Beton był półsuchy, wykładany z wywrotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...