Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

U nas bloczki wysly srednio po 2,9 brutto z transportem i rozladunkiem - to chyba nie drogo zwlszcza ze w hurtownich najtaniej zaoferowali chya za 3,2

Bloczki rownei, niekiedy troche obite - chcialam to reklamowac, ale kierownik poweidzial ze to nawet i lepiej - bedzie sie tynk lepiej trzymac.

Prawde mowic nie zaluje ze nie wybralam Silki - zawsze to kilka tysiecy w kieszeni :D

 

My zalozenia w tym roku nie ocieplamy domu na ziwme zostanie tylko stan surowy.

 

Ja dostałem bloczek za 2.58 brutto z transportem i rozładunkiem - Klucze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

witam ponownie,

dziekuję wszystkim za błyskawiczną reAKCJĘ :lol: .

BK będę wdzięczna za tego stolarza bo ze względu na adaptację poddasza sporo "robótek ręcznych" się szykuje. Choć ścianka kolankowa jest wysoka to standardowe meble nie mają szans. Oczywiście poczekam na efekt końcowy i może jakąś fotkę mebelków jeśli mogę nieśmiało zaproponować :oops:.

aka - czy ten rekuperator to już działa?

U mnie dopiero trwa instalacja a już jestem przerażona.

po pierwsze skuto kawał " świeżego" stropu

po drugie w każdym kącie poddasza poniewierają się srebne "larwy-giganty"... i jak to paskudztwo obudować ?

po trzecie zniknęła całkowicie powierzchnia na "niby stryszek" no chyba że ktoś będzie się wił w powstałym labiryncie na czworakach.

Szczerze mówiąc, nie wiem czy już zacząć sobie pluć w brodę...

I jeszcze jedno pytanko czy ktoś ma namiary na niedrogi odkurzacz centralny?

pozdrawiam

A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was podnosił ścianę kolankową? mamy w projekcie 80- znajomi, którzy budowali z podobnego projektu poradzli na podniesienie do 110- trochę mam obawy czy nie zmiena sie za bardzo proporcje budynku? czy ktoś tak robił i może podzeilić się doświadczeniami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was podnosił ścianę kolankową? mamy w projekcie 80- znajomi, którzy budowali z podobnego projektu poradzli na podniesienie do 110- trochę mam obawy czy nie zmiena sie za bardzo proporcje budynku? czy ktoś tak robił i może podzeilić się doświadczeniami?

 

ja mialam zaprojektowana scianke kolankowa 1,5m -jest super!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

przeszukujac archiwum doczytalam, ze asienka i betka rozmawiały kiedys o drzwiach zew z firmy Art-tom.

Jestem powaznie zainteresowana tymi drzwiami i moze ktoras z dziewczyn zakupiła takowe i moze cos wiecej mi o nich powiedziec

Niestety do drzwi jeszcze nie doszłam. Będe szukała albo prawdziwej okazji albo kupie w Gebauerze. A tak przy okazji na ile masz je wycenione, bo zazwyczaj same drzwi są tanie, ale z dodatkami (bez których nie funkcjonują) robi się już ładna sumka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam wykonawcy/montazysty OKIEN... nie mam upatrzonych profili, raczej PCV ew. z kolorowa okleina od zewnatrz, wewnatrz biale... no i do tego ROLETY nad oknem pod nadprozem, sciana 3-warstwowa.

 

Kto z Was sie pochwali swietnymi oknami, swietnie zamontowanymi razem z roletami i oczywiscie pochwali sie kontaktem do sprzedawcy? ;)

Prosze o info na priv.

 

milego weekendu, burgundczyk

 

PS. Mialem goscia do okien (tani, polecony przez sasiada)i spalem spokojnie, ale zaczal mnie zlewac, wiec i ja go zlalem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...