Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Pochwale sie, bo dzisiaj jakis zupelnie niepragmatyczny optymizm mnie owladnal.

W chaosie naszego wykanczania na budowi grasuje glazurnik i elektrycy., jutro chaszcze beda koszone, panowie przyobiecali, ze je zabiora.

Moj glazurnik palnal taki tekst, ze warto go gdzies zapisac.

poprosilam pana coby przygotowal sobie pytania do architekta, bo arch. liczy sobie za odbyta wizyte, zeby nie trzba bylo znowu goscia sciagac.

Glazurnik umysl praktyczny, "a ile on sobie za wizyte liczy". Podalam sume, glazurnik sie zgorszyl okopnie. Wtedy uraczyl mnie " zanojmy prowadzi agencje towarzyska i tam dziewczyny mniej biora".:)))

Strasznie mnie kusilo, zeby architekta cenowo na ziemie sprowadzic tym argumentem hihihihi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Ten kamień jest w takich dużych płytach, ale bardzo cieńki. Nadaje się tylko do obkładania. Mogłam ułożyć jak kamień na płasko, ale podoba mi się jak klinkier.

Gdzie kupiłam??

Przywiozłam go spod Opoczna tj. Jazie Góra. Wiem, że tutaj w okolicy też można kupić, ale trzeba się zorientować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Nikt nie ma rozeznania, jeśli chodzi o klinkier?

 

właśnie poczytałam zaległości :) U nas kładli klinkier w cenie 2 zł za sztukę. Obudowywali kominy - bardzo ładna i dokładna robota. Mogę dać namiar.

 

Czy ktoś z grupy wie gdzie można kupić tanio kabel YKY 5x10 w ilości ok 40 m? Mam namiar na hurtownię gdzie sprzedają po 20 zł za mb. Natomiast wiem, że można kupić o wiele taniej czy ktoś wie gdzie?

 

Pozdrawiam Betty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie!

 

Betka - slicny ten twoj kamien!!!!

 

Co do Castoramy - to widze, ze wbrew pozorom mozna tam niektore rzeczy taniej kupic.

My tam widzelismy chyba najtanszy styropian - jesli sie nie myle 4cm- 107zl/m3.

 

Byl tez tani cement, ale ostanio sie nasluchalam o jakosci cementu z Castoramy wiec nie ryzykowalam.

 

A u mnie dzisiaj murowania ciag dalszy. Nestety musielismy sie troche "cofnac" - podnosimy nadproze nad drzwiamu wejsciowymi. Nawet nie zauwazylam ze w projekcie mialam tylko 2,00, a do tego szerokie drzwi. Wiec mogloby to w przyslosci wygladac jak wejscie do ziemianki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie!

 

Betka - slicny ten twoj kamien!!!!

 

Co do Castoramy - to widze, ze wbrew pozorom mozna tam niektore rzeczy taniej kupic.

My tam widzelismy chyba najtanszy styropian - jesli sie nie myle 4cm- 107zl/m3.

 

Byl tez tani cement, ale ostanio sie nasluchalam o jakosci cementu z Castoramy wiec nie ryzykowalam.

 

A u mnie dzisiaj murowania ciag dalszy. Nestety musielismy sie troche "cofnac" - podnosimy nadproze nad drzwiamu wejsciowymi. Nawet nie zauwazylam ze w projekcie mialam tylko 2,00, a do tego szerokie drzwi. Wiec mogloby to w przyslosci wygladac jak wejscie do ziemianki :lol:

 

a jakie bedziesz miala szerokie i wysokie drzwi?

zrobcie sobie standardowy wymiar, zeby sie nie okazalo ze musicie kupic drzwi za10 tys! :) z naswietlami itp........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betty - swietne te twoje wizualizacje!!!

 

Kasztanka - nie ma obawy co do drzwi maja szerokosc 1,50 (o ile sie nie myle ;) ) wic spokojnie 2,10m a nawet ciut wiecej moze byc :D

Co do zamawianych to nie koniecznie beda drozsze - Had kupowala ostatnio takie na zamowienie i wcale tak drogo nie wyszly - prawdza Hadzik? :D

Satandardowo produkuja 2,00-2,20 wiec sie zmieszcze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...