Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Betty - swietne te twoje wizualizacje!!!

 

Kasztanka - nie ma obawy co do drzwi maja szerokosc 1,50 (o ile sie nie myle ;) ) wic spokojnie 2,10m a nawet ciut wiecej moze byc :D

Co do zamawianych to nie koniecznie beda drozsze - Had kupowala ostatnio takie na zamowienie i wcale tak drogo nie wyszly - prawdza Hadzik? :D

Satandardowo produkuja 2,00-2,20 wiec sie zmieszcze 8)

 

 

a ile placila jezeli mozesz napisac? pytam Ciebie bo nie ma HAD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty w projekcie salon jest stopień niżej. My zrezygowaliśmy z niego. Wizualizacja była robiona na długo przed budowaniem. Waldek nie narzekał bo nie miał stopnia. Nie chiałam mieć wrażenia, że idąc z kuchni z gorącą kawa do salonu zapomnę o stopniu i zęby wybiję 8)

 

Betty

 

 

bardzo fajne wizualizacje wnetrz!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam na szybko- bo w pracy sajgon. Było cos o drzwiach. My zamówiliśmy z salonie Elite na Ślęźnej - swiatło otworu 2,18 wysokość szerokość 1,47 . Drzwi z doświetlem pionowym z poczwórnym podziałem podobnie skrzydło. Drzwi na wystawie zrobiły na nas bardzo dobre wrażenie. Ale czas oczekiwania brrrr - 8 tyg. Tu przynajmniej cos sie dowiedziałam i wiem ze starają sie skrócic czas do 6 tyg. Facet z Urzędowskiego nonszalacko stwierdził ze moze 8 moze 10 - on nie wie - sezon jest- i w ogóle to mu zwisa - no to gut- kupię gdzieś indziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka

 

Had to hadraada...... - nie wiem, nie pamietam - jezyk sobie polamie, ale nie docytuje do konca jej nicka - ale chyba wiesz juz o kogo chodzi :D Dzisiaj sobie chwilke popaplalysmy wiec moze sie pojawi i sama zaprezentuje swojej drzwi , no i pochwali sie rowniez cena...;), prawdza Hadzik? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasztanka

 

Had to hadraada...... - nie wiem, nie pamietam - jezyk sobie polamie, ale nie docytuje do konca jej nicka - ale chyba wiesz juz o kogo chodzi :D Dzisiaj sobie chwilke popaplalysmy wiec moze sie pojawi i sama zaprezentuje swojej drzwi , no i pochwali sie rowniez cena...;), prawdza Hadzik? :D

 

 

wiem kto to jest HAD

zapytalam czy moze Ty wiesz cos -skoro jej nie ma na forum

wiem ze sie spotykacie w realu!

 

ciekawa jestem ile takie drzwi kosztuja (i moze jakis namiar?)

wy rozmawiacie ze soba to chyba wiesz ile kosztowaly :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dam!! Oto ja we własnej obgadywanej osobie :lol: A oto nasze drzwi wejściowe robione na zamówienie u stolarza w Lutyni:

 

http://foto.onet.pl/upload/7/14/_526575_n.jpg

 

Cena z montażem 3800 po ostrych negocjacjach, szerokość 160cm, oba skrzydła ruchome, namiary dla zainteresowanych na priva :) Od razu dodam, że są prawie takie jak chcieliśmy. Prawie - bo facet jest trochę ciężko kontaktowy (trzeba mieć momentami anielską cierpliwość, żeby go nie skrócić o głowę :evil: ) i tak się skupiliśmy na tłumaczeniu pewnych kwestii projektu, że inne nam nieco umknęły :evil: Ale ogólnie jestem zadowolona :)

 

Od środka prezentują się tak:

 

http://foto.onet.pl/upload/13/20/_526577_n.jpg

 

Tutaj widać też drzwi do łazienki, robione u tego samego misia. Niestety nie w całości.

 

A od ogródka mamy takie wyjście:

 

http://foto.onet.pl/upload/43/44/_526578_n.jpg

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego stolarza (choć to tak naprawdę nie jest stolarz - po prostu ma firmę która robi meble :) ), to poczekajcie proszę, aż się sprawdzi u nas - wtedy będę mogła polecać. Na razie czekamy na kuchnię.

 

Co do wykonawców od wykończeniówki, to ekipa bardzo OK, dam telefony jak skończą u nas. Bardzo godni polecenia. Zresztą, byli na liście wykonawców dobrzykowice ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ipe ja podniosłem ścianę kolankową do 1.20 m.Musisz pamiętać o prawidłowym zazbrojeniu wieńca i słupków przy podniesionej ścianie.Myśle że kierownik budowy tego dopilnuje.Niektórzy wykonawcy idą po najmniejszej lini oporu i nie zawsze wykonują to prawidłowo. Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podnoszeniem ścian kolankowych moim zdaniem trzeba ostrożnie. Widziałam już moją Irmę z podniesioną ścianą kolankową i wygląda ohydnie :-? Wszystko dlatego, że są zachwiane proporcje i to co wygląda w projekcie ładnie w rzeczywistości po podniesieniu jest śmieszne. Taki dom zazwyczaj wygląda jakby miał za mały daszek i za wysokie ściany. Można oczywiście zastanowić się na wydłużeniem dachu żeby to było proporcjonalne ale dacie radę zmierzyć się z projektowaniem domu? Aby miał smak i wygląd?

 

Zawsze zastanawiam się oglądając takie "podniesione" domy czy nie można poszukac innego, większego domu zamiast "przerabiać" mniejsze domki?

 

Piszę tak ponieważ jestem zdecydowanym przeciwnikiem podnoszenia "ścianek kolankowych" :D Ile razy musieliśmy się tłymaczyć :o dlaczego nie chcemy podnosić naszego dachu i uzyskać dodatkowo 100 m2. Ja chcę dom 120 m a nie 200 m :)

 

Tylko proszę mnie nie napadać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...