Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Nie wierzcie Gagacie! Owszem przyznaję się do zapowiedzi (str.4:cool: i do kontaktów 2 stopnia, ale ostrzegałem w nich, że przylecę o 14 i byłaby to chyba "robocza wizyta". Czy mam prawo komuś przeszkadzać w pracy? Chyba nie, więc jak się złożyło, że samolot wylądował przed czasem :eek: i mogłem złapać wcześniejszy pociąg to uznałem to za znak, że jednak nie wolno. Qlturalnie przeproSMSiłem. Mamy więc trzy - nazwijmy to delikatnie - nieścisłości w poście koleżanki:

- nie czekała w domu,

- nie "nie zdążę" tylko "udało mi się złapać",

- nie używałem angielskiego.

Poza tym okolicznością łagodzącą niech będzie urok osobisty koleżanki, który mógłby spowodować spóźnienie na kolejne pociągi, a tym samym mój rozwód. To z kolei spowodowałoby konieczność szybkiego ukończenia budowy, a to pociągnie za sobą zniknięcie z Forum. Proszę o łagodny wymiar kary. Please!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Natychmiastowa reacja (wyrzuty sumienia....?) oraz gęste i zawiłe :grin: tłumaczenia spowodowały stopnienie mojego twardego serca. WYBACZAM.

ps. faktycznie - nie używał angielskiego.

 

Ale tak juz całkiem serio - jak tylko jest taka możliwość - próbujemy sie spotkać. Jeśli nic z tegi nie wyjdzie - nie szkodzi (ale próbowaliśmy.. patrz Jack Nicolson w pewnym niezłym filmie). A jeśli chodzi o przeszkadzanie w pracy - polecam się !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ( i oczy wiszą :wink: ) jak tylko będę we Wrocławiu, a na 100% będę, to się odezwę i umówię. Jeżeli pojadę z żoną, to może być trochę trudniej, bo domyślacie się ile kobiety potrafią chodzić po sklepach z lompami (moja zwłaszcza po tych lepszych). W takim wypadku rozważam specjalny wyjazd tylko towarzyski.

 

Gagata - skoro zostało mi wybaczone, to będę próbował jeszcze raz. "Roboczy" temat też może poruszę, bo jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w marcu planuję ostateczne podejście do cyrówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Dobrzyku -bardzo sie za Tobą stęsknilismy :smile: ostatnio jechałam przez dobrzykowice i rozglądałam się za dachem z karpiówki, ale niestety nie wiem dokładnie gdzie stoi Twa chałupka i nie mogłam jej znależć. przyznaje sie jednak że nie szukałam bardzo, po prostu tamtędy przejeżdżałam. Zielone okna widziałam w gebauerze, z okiennicami - wyglądały super !!! A własnie - czyje masz okna?

Frankai, Ryniu - widzę że rzeczywiscie dobrzykowice wnoszą tu to "cos", nez niego jest głucho i smutno, nieprawdaż?

Gagata - może jednak uda się zorganizować jeszcze jakies spotkanko przed swiętami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Ivo, z drogi mozna dojrzeć moja chałupkę ale rzeczywiscie trzeba wiedzieć gdzie patrzeć a okienka robiła mi niewielka firma stolarska którą swego czasu poznałem na targach zwie się WÓJCIK i ma chyba nawet stronę www. Okienka robi bardzo staranne i solidne. Zanim się na nich zdecydowaliśmy obejrzeliśmy sobie ich inne wykonania i wszyscy byli zadowoleni. Jezeli chcesz zobaczyć ich stolarke to pofatyguj sie do salonu meblowego ATLAS (przy piłsudskiego tam gdzie kiedyś był Benetton)- okna wystawowe i drzwi to ich robota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzykowice - z góry dziękuję :smile:. jesli jeszcze zdążę to najbardziej interesuje mnie cena okna 1500x1500 UR+R oraz dzwi balkonowych 1800x2360 R+R (wymiary w swietle oscieży) oraz okiennic do ww. okien.jesli uda Ci się cos dowiedzieć byłoby super. A może jeszcze jakies http://www.muller-godschalk.com/msnimages/(B).gif w stosownym terminie? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okno dwudzielne 150x150 cm ok 1300 zł netto

okno balkonowe 197x235 cm ok. 2500 zł netto

to sa oczywiście ceny na dzień dobry i w zalezności od ilości mozna z nimi powalczyć. jakbyś była zainteresowana to mógłbym ci w tej "walce" pomóc. Troche juz ich znam. Co do okiennic to musze się dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzyku - wygląda na to że ceny oscylują mniej więcej tak jak u innych. teraz tylko jakosc wykonania. Zrobie tak - najpierw pójdę do Atlasa obejrzec (bo jeszcze nie doszłam :smile: A moge gdzies o nich poczytać (stona www), kto zacz? Na wyszukiwarce wojcik to wiesz co mam - sama idea slask wroclaw. Z góry dziękuje za przychylnosc :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai - a jak szukac czy ktos Ciebie nie wywoływał? wlasnie ja mam czasem problem ze o cos gdzies pytalam i potem buszuje po wszystkich watkach w nadzieji ze znajde. szczegolnie jak pare dni nie zaglądam.

dobrzykowice - dzięki za rozgrzeszenie :grin:. co do tempa budowy to nie wiem co się tam dzieje. mieli przywiexć więźbę, ale cholerka ten deszcz. a jak zamoknie to co? nic się jej nie stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...