Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Witam ponownie po przerwie.

BKgratuluję zamieszkania w nowym domu :D - ja też proszę baaaardzo o numer stolarza. Jeśli można to też numery od wykończeniówki. :lol: Tynki wewnętrzne wykonane uuufff, ale czas najwyższy na ocieplenie poddasza tym bardziej, że mam się tam na dniach wprowadzić z dwójką maluchów. Czy ktoś może ma namiary na niezbyt drogich wykonawców takiego ocieplania - znawców tematu, żeby po zamontowaniu g-k nie okazało się że "miśki"o czymś zapomniały?

Proszę o szybką pomoc bo mam "nóż na gardle" i przerażającą "pustkę w kieszeni" :-?

nie wiem czy te płyty gk to tak szybko zrobisz, u nas to trochę trwało.

 

Panowie się spisali na medal, płyty są równiutkie, pomalowane, ale jak kominek hula to słychać jak pracują (no, chyba że jest to płyta OSB na strychu) :roll:

 

pan Waldek Gembiak tel 661 587 184. Zresztą wzięłam ich z listy dobrzykowice, byli tam, polecani przez dorkasz. Oprócz samej roboty, nieźle doradzają - zabierając chlebek architektowi wnętrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

BK bardzo dziękuję.

Wiem, że te rigipsy to niestety nie tak szybko :( ale cóż sytuacja rodzinno-zawodowo-finansowa :wink: zmusza mnie do szybkiego sprzedania mieszkania i liczę się z tym, że potencjalny kupiec nie będzie chciał czekać zwłaszcza że mieszkanie trzeba "odświeżyć" po dwójce małych "artystów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK bardzo dziękuję.

Wiem, że te rigipsy to niestety nie tak szybko :( ale cóż sytuacja rodzinno-zawodowo-finansowa :wink: zmusza mnie do szybkiego sprzedania mieszkania i liczę się z tym, że potencjalny kupiec nie będzie chciał czekać zwłaszcza że mieszkanie trzeba "odświeżyć" po dwójce małych "artystów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nudna - wiem - ale poraz kolejny zapytam: kto zna jakiegos stolarza od mebli i /albo zwłaszcza stolarza od schodów - mam wylewane potrzebny do obłożenia (bo skończy sie na wykladzinie i wtedy wszystkim wam będzie wstyd za mnie :lol: )

Pozdrawiam

Jutro podam namiary na stolarza od schodów, ale on ma terminy wolne w styczniu więc nie wiem czy Cię to ratuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartar - dzieki za wsparcie - ale styczeń to faktycznie za późno dla mnie. Gratuluję postepu prac i łazienek - już tez bym tak chciała.

 

Wojtek62- czekam na stolarza - bardzo dzięki- cos się jednak boje czy od ciebie aby nie bedzie maks drogi - jak oceniasz?? :)

 

BK- zapomniałaś o mnie - na priv nic nie przybombiło - moze byc ze cos nie tak z moją skrzynką? Jeśli faktycznie to wyślij prosze na normalnego maila- ja jak zwykle o stolarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że Wam się podoba nie ukrywam ze tymi zdjęciami chciałam sprowokować BK i woprz do pokazania swoich.

Mój kafelkarz pracował kiedyś przy produkcji srebrnych łańcuszków więc jest bardzo dokładny ale powolny także do świąt ma co robić.Płacę 30zł za m +15 zł za 1 m szlifów, z tym że szlify na dekorach robi papierem ściernym żeby nic nie uszkodzić. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że Wam się podoba nie ukrywam ze tymi zdjęciami chciałam sprowokować BK i woprz do pokazania swoich.

Mój kafelkarz pracował kiedyś przy produkcji srebrnych łańcuszków więc jest bardzo dokładny ale powolny także do świąt ma co robić.Płacę 30zł za m +15 zł za 1 m szlifów, z tym że szlify na dekorach robi papierem ściernym żeby nic nie uszkodzić. :o

 

ja się ujawinie za jakieś 2-3 tygodnie ale Bk może juszszsz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmarysia - ja polecam tę firmę: http://www.schody.wroc.pl/ , korzystalam z ich usług juz dwukrotnie, schody robią super, drewno piekne. Na pewno schody bedziemy robic u nich.

 

BK - dawaj foty!!!!!!

 

Bartar - ekstra się łazieneczka zapowiada. A bez schodów zamieszkac nie mozecie? My do dzisiaj mamy urokliwa budowlaną drabinę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam pokażę swoja łazienkę w trakcie prac

nasze bambusy!

dobrze widzę?

tylko trochę w innych odcieniach.

Venus Bamboo, prawda?

 

Grzegorz

Tak właśnie to te kafle, w kuchni będzie Opoczno Nowa Gwinea,podłoga gres Nowa Gala Orientale.

akawersja zamieszkania bez schodów jest bardzo realna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że Wam się podoba nie ukrywam ze tymi zdjęciami chciałam sprowokować BK i woprz do pokazania swoich.

Mój kafelkarz pracował kiedyś przy produkcji srebrnych łańcuszków więc jest bardzo dokładny ale powolny także do świąt ma co robić.Płacę 30zł za m +15 zł za 1 m szlifów, z tym że szlify na dekorach robi papierem ściernym żeby nic nie uszkodzić. :o

 

ja się ujawinie za jakieś 2-3 tygodnie ale Bk może juszszsz :lol:

 

Ty się tu nie migaj tylko dawaj zdjęcia i to już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że Wam się podoba nie ukrywam ze tymi zdjęciami chciałam sprowokować BK i woprz do pokazania swoich.

Mój kafelkarz pracował kiedyś przy produkcji srebrnych łańcuszków więc jest bardzo dokładny ale powolny także do świąt ma co robić.Płacę 30zł za m +15 zł za 1 m szlifów, z tym że szlify na dekorach robi papierem ściernym żeby nic nie uszkodzić. :o

 

ja się ujawinie za jakieś 2-3 tygodnie ale Bk może juszszsz :lol:

 

Ty się tu nie migaj tylko dawaj zdjęcia i to już :)

 

kiedy jeszcze nie mam :oops: to raz

zrobię zdjęcia jak już pościągam folie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już powoli zabieram się za sprzątanie, zdzieranie folii etc. - jeszcze zdjęć nie robię bo byłby obciach :oops:

 

Wczoraj kupiliśmy drewno kominkowe - mieszanka po 110 PLN na razie 5 kubików żeby zobaczyć jak się pali. Dąb jest OK. ale mąż mówi że brzoza to przelatuje przez komin raz dwa. Drewno nie oszukane, sezonowane, ale nie do końca jestem pewna co do ilości - czy to faktycznie było 5 kubików czy mniej ... ale chyba wszystkich na tym kroją Trzeba coś zbudować na to drewno, bo leży na działce a na tarasie strach bo ciężkie - na razie jakieś 2 kubiki leżą na tarasie i trochę się boimy że taras nie wytrzyma.

Czy na takie coś na drewno trzeba robić jakiś solidny fundament czy po prostu jakieś krokwie wbite w ziemę, zalane betonem, na to dachówka? Czy ktoś z wam ma pomysł na jakąś solidną i tanią konstrukcję na drewno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...