Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

No to juz wszystko jasne:) Poniewaz ja matka nie pracujaca chwilowo jestem bo malutka mam coreczke to cale dnie mam na porownywanie i szukanie roznych cennikow. Z pani architek chyba zrezygnujemy poki co. Zostaniemy przy panu w urzedzie, ktory zaproponowal nam o wiele nizsze ceny jesli chodzi o projekt przylaczy o drobna zmiane w bryle domu. A co do wnetrz to na razie ogladamy, ogladamy i ogladamy;) Co bedzie potem sie zobaczy.

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę chcę wreszcie zacząć długo odkładaną budowę i szukam ekipy i...ci z wykonawcy.txt się na mnie wypięli, bo nie jestem 'po właściwej stronie Wrocławia',m jeździć im się k... przez miasto nie chce...

Czy ktoś może polecić jakąś ekipę murarską, która operuje po właściwej stronie miasta (Brochów), bo jak widać niektórym się w ... poprzewracało i nie chce im się...

Jak tak dalej pójdzie to naprawdę trzeba będzie jechać po ekipę na Ukrainę... :-((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy latem też dzicko będzie mogło bawić się na zimnych przecież płytkach. Chyba że zamierzać ogrzewać podłogę również zimą.

 

Moim celem we wszystkich postach nie jest krytykowanie tylko szukanie argumentów po jednej i po drugiej stronie. Szczególnie niepokoją mnie stereotypy, które nie pozwalają nam inaczej spojrzeć na pewne rzeczy.

 

No wlasnie z ta zabawą na podlodze to chyba stereotyp... Moje roczne dziecko przeostatnie poł roku bawilo sie, pełzało i raczkowało brzuchem po podlodze (kafle w całej czesci dziennej domu). Bez skutków ubocznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś z Was dysponuje może namiarem na niedorgich "szambelanów"? Wczoraj się zorientowaliśmy że zbiornik pełny - na szczęście mamy sąsiada który nam pomógł, ale jest dość drogi - płaciliśmy 100 PLN za ok. 10 m3.

Zdecydowanie za drogo. Wiem że w Chrząstawie jest ktoś za 35 PLN, nie wiem za ile, ale jeśli za 4,5 m3 to i tak sie opłaca.

 

 

BK, uwazaj z tymi najtanszymi. Ja bym sie chyba bała gdzie oni to wylewają :o My korzystamy z usług Wodnika, płacimy lekutko ponad 100 za beczke. I juz tez usłyszalam od pana kierowcy ze cos tam mi moze załatwic taniej. Nie dziękuje, wole miec pewnosc ze moje scieki trafiaja do oczyszczalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha, zawsze jakas przygoda z budowlancami musi byc ;) Dobrze ze juz po wszystkim :) A w ogole jak sie mieszka? Jak córcia zaakceptowała nowy domek?

 

asieńka, piękna łazienka!!

 

Ja juz rozpoczelam sezon grzewczy i lekko sie w nocy podgrzewam ;) W kominku na razie nie pale, rozmyslam za to jak go zabezpieczyc przed dzieckiem? Znacie jakies patenty moze? Stojaca barierka mnie nie przekonuje, bo sama w sobie jest zagrozeniem dla roczniaka :-?

AAA no i zimno sie zrobilo i myszy mi wchodzą z pola :roll: Jedna waletuje na poddaszu, te co były w garazu to pies zjadł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bk - jak tam kuchnia i Pan Tadzio- zrobił jaką wtopę nie daj Boze??

 

Z wykonawców mogę polecić Kazimierza Stefanienko- który po zawale cudwnie odzyskał siły :lol: i obecnie buduje domek mojemu sąsiadowi - czasu pewnie nie ma - ale niech odpowie za siebie - 503 175 803 - czy na Brochów będzie jeździł tez nie wiem - każdy ma wolny wybór - nie rozumiem twojego poirytowania radiks - ja gdybym w swojej robocie siedzieć nie chciała bądź nie musiała to bym tego nie robiła - i nie widze powodu zeby ktoś uwazał że mi sie gdzieś poprzewracało. Jak ci ktoś z jakiegos powodu odmawia - to masz klopot - ale zeby zaraz z takim oburzeniem...........

 

 

A Kukiz to chyba w Łosiowie zamieszkuje - mój mężo nawet kiedys mnie w czasach studenckich na ten Łosiów namawiał - bardzo przyjemne okolice.

 

 

Poratujcie prosze malarzem - wiem ze mozna samemu - ale nie damy rady- może ktos jednak korzystal z kogoś solidnego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marpa - daj znać coś bliżej na priv o panu Waldku

 

 

co do kuchni - owszem, wtopa była, niezawiniona przez pana Tadzia, ale przyzwyczaiłam się już do tego, że nasza budowa jest pechowa i zawsze jak coś może pójść nie tak to pójdzie. Wtopy na każdym kroku.

 

Fronty przyszły w kolorze zdecydowanie ciemniejszym niż planowany i gruzie się z korpusami, w związku z tym trzeba czekać następne 2 tygodnie na wszystko. Nie dajcie się namówić na fronty drewniane czy w fornirze drewnianym - technologia produkcji jest zupełnie inna, i kolory są chyba nieprzewidywalne, tak jak w przypadku MDFu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK- ale my nawet nie ze dalismy sie namówić tylko sami chcemy z siebie fornir drewniany - więc mnie troche zmartwiłaś - ale czy pokazanie paluszkiem dokładnie próbki materiału na fronty i próbki na korpus nie eliminuje ryzyka takich niespodzianek??

 

A z drugiej gdzie ten korpus widać?? - tylko przy otwartych drzwiczkach chyba prawda?? - aż tak źle jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...