Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Frankai z Majką było tak:

On 2002-11-16 13:30, Majka wrote:

Kiedy spotkanie - nie wiem. Dopiero puścilam w eter zaproszenie.

Ale jak będziesz jechała do Krakowa i zrezygnujesz z kawałka autostrady, bedziesz mnie miała po drodze. W weekendy jesteśmy :razz:

Nie pasowało mi wtedy skręcić z autostrady :smile:

Teraz już do Ciebie należy decyzja czy w imieniu Majki odpłcisz mi pięknym za nadobne :wink:

pozdrawiam Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

On 2002-12-02 21:15, Agnicha1704 wrote:

Yemiołka - jak maleństwo? Zdrowe? Duże? Napisz cos!!!

Żabeczko, na jednej nodze to jeszcze nikt nie urodził :grin: - a ja wciąż jestem jedną nogą...

 

Grupo, cosik się opuszczacie - stron nam powoli przybywa,,, ale przynajmniej łatwo nadrobić zaległości...

hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się cieszę, że spotkanko grudniowe się nie odbyło, bo dopiero dziś o nim przeczytałam! Oj, wkurzyłabym się...

 

MOżę to zastój spowodowany nieludzkim mrozem????

Jak ja sobie gratuluję, że zrobiliśmy w tym roku ocieplenie domu!!!!

 

Ale i tak myśle, coraz więcej o piecu (kaflowym!!) wolnostojącym, na dole w salonie. Bez rozprowadzania ciepłego powietrza, bo na górze jest ciepluto i tylko na parterze czuć tę nieocieploną piwnicę. Ale z tym tematem przejdę do adekwatnego wątku.

 

No i powoli zaczynam się rozglądać za sensownym stolarzem, który zrobi mi drewniany taras (wiosną, wiosną!). Zrobimy tam majóweczkę, piwko, słoneczko, .... rozmarzyłam się. Już dziś zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, faktem, że zimno odbiera ochotę na wszystko prócz ciepłej pierzynki. Mi nie chciało się nawet mocować konstrukcji mojego wielkiego okna. W dodatku coraz gorzej widzę perspektywę robót na budowie w przyszłym roku. Długo mnie nie będzie :smile: Może jakoś to znowu się rozwiąże, tak jak wiele innych problemów :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia - byłem czwartek/piątek i będę chyba poniedziałek/wtorek. To za krótko, by kogoś prócz rodziny odwiedzić, tym bardziej, że chyba wyskoczymy z kuzynem i jego dziewczyną do "Majki na basen", tj. Majki też z braku czasu nie odwiedzę, ale basen w jej mieście tak. Raz tam byłem i ciągnie mnie na te zjeżdżalnie, których jeszcze nie spróbowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai

na Twoim miejscu też tak bym wybrała, bo zjeżdzalnie to super zabawa a wizytowanie budowy w taki ziąb to żadna przyjemność.

Życzę miłych wrażen w aquaparku i tylko nie szalej za bardzo cobyś nam się nie utopił liderze :wink:

pozdrawiam Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanta - nigdzie nie uciekłem. Po prostu wtrącam swoje trzy grosze, tam gdzie mnie ciekawi jakiś temat. Gdyby nie kiepski okres, to może w końcu wybrałbym się do odwiedziny i do Edzi i do Ciebie. Wszak z mojej trasy było bardzo blisko do Twojego miasta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...