Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Woprz i Mohag - dzięki za wskazówki :) Ja się zaprzyjaźniłam z chłopakami z samu i dostaję bardzo zgrabne kartony po mrożonych bułkach :wink: Na dół pakuję książki, a na nie coś lżejszego. Worków się trochę boję, bo jednak wiele rzeczy może się w nich obtłuc. Ja zabieram też kilka sztuk mebli, więc jakaś większa fura będzie niezbędna. Myślę, że folia do pakowania drobnicy to jest super pomysł :)

 

Dobrzyk - a kto powiedział, że miś nie może być młody i przystojny? :lol: W końcu wszystkie dziewczyny za młodu tulą misie, to chyba lepiej (dla dziewczyn), żeby były atrakcyjne :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woprz,

gratulacje. Bardzo się cieszę. Wiem co czujesz :) Teraz to będziesz codziennie mógł podziwiać te wschody i zachody słońca, mgłę, śnieg, sarny, zające, bażanty, myszy ... Zupełnie inna jakość życia. Mnie to się teraz nie chce w ogóle do roboty wyjeżdżać

 

 

Czy i u Was myszy polne włażą do domu? Wcisną się w każdą dziurę, a łapki omijają po mistrzowsku - zjadają kiełbaskę, nie wpadając w pułapkę

:evil:

myszy to bestyje są .. a cwane to :lol: :lol:

 

 

Taaa myszy to podstawa. Zaczybam je nawet lubic chociaz ciągle bardziej podobają mi sie martwe :evil: A walka z nimi zaczyna być moją wielką pasją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza dzisiaj.

 

Hej chłopcy, dziewczęta hej dalej spieszmy się , elewacja czeka, woła nas z daleka.......

 

 

:lol: :lol: :lol:

 

Bo :oops: pytanie mam takie. Mój domek zaczyna sie ocieplać - choc ciezko to idzie - w sumie jeszcze chyba początku brak bo nie moge wykonawvy upilnować- jak była pogoda fajna to nie wyszło a teraz....

 

No właśnie co teraz - bo zmieniła sie koncepcja - z tynku, gzymsów i opasek wokół okien - zrodził sie domek prosty ale w małej części obłozony plytkami klinkierowymi - decyzja ostatnich dni - czy przy tej pogodzie i założeniu ze pomału dopiero sie ocieplamy zdąrze jeszcze dokończyc tą elewacje czy odpuscic sobie - ocieplic i z estetyką poczekać do wiosny?? Chciałam jak to babka wszystko od reki - ale boje sie pogody i jej wplywu na jakość tych prac- jaka musi byc pogoda zeby bez problemu otynkować jeszcze dom i połozyc płytki tak aby mi zaraz nie poodpadały??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Marysiu prace z ociepleniem powinno się wykonywać jak temp. zew. wynosi minimum 5 st . Jeżeli w nocy temp. jest ujemna to powinno sie poczekać aż słoneczko ogrzeje mury do tej temp.jeżeli chłopaki sie wezmą ostro do pracy to mogą zdążyć z ociepleniem .Ale z drugiej strony jak sprawdzisz że nie będą wykonywac pracę nie w czasie przymrozków .Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zima idzie, a ja skonczylem aby na fundamecie. Dzisiaj przeprowadzilem szczera rozmowe z wykonawca i w zasadzie zrezygnowal. Nie rozumiem tego ale widac bezrobocie nie jest problemem w tym kraju. Chyba murarz wyjezdza na saxy.

 

 

CZY KTOS MOZE MNIE PORATOWAC ZAUFANYM KONTAKTEM na EKIPE CO MI WYMURUJE Z YTONGA. Please bo do aktualnej ekipy nie mam juz cierpliwosci. Prosze o namiary na Priva.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ropson - teraz juz chyba ciezko z ekipą bedzie- ja bym miała kogoś - ale widzę ze jest bardzo zajęty i ma zobowiazania wobec mojego sąsiada więc teraz już nic nowego nie weźmie- gdybyś sie interesował na wiosne to ci polecę.

 

Ja z kolei szukam ekipy która zrobiłaby nam kawałek drogi dojazdowej do domu - trzeba wykorytować dojazd nawieść gruzu, tłucznia, i czegos tam na wierzch plus krawęzniki - to jeszcze nie ma byc ostateczny standard bo sąsiedzi sie budują - ale taki stan zeby nam pozwolił do domu dojechać a był podstawą do ostatecznego wykończenia kostką po zakonczeniu budów. Będę wdzięczna za pomoc - baaardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...