Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Gars - w tamtych rejonach się nie orientuję, ale są tu osoby, które Ci pomogą.

 

A tak w ogóle, to zrobiło się cieplej, a tu wieje nudą! Yemiołka jest usprawiedliwiona :grin:, nie wiadomo co z Agnichą. Dobrzykowice i Ryniu - a Wy co??? Ivonesca też wymiękła? Ludzie - cośta zapadliście w zimowy sen? Baba poszła pewnie do lekarza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się sklada Frankai że ostatnio bylo Boże Narodzenie i Sylwester a pomiedzy tym najcześciej wziety urlop. Daj trochę ludziskom odpocząć i pomysleć o innych rzeczach :smile:

Ja mogę sie pochwalic że w okresie międzyświątecznym nie próżnowalem i ocieplilem sobie caly dach (oczywiscie od wewnątrz) a i tak czuje oddech Ivo na plecach :grin:

W przyszlym tygodniu zabieram sie za elektrykę a co za tym idzie za instalacje alarmowa, telefoniczną, komputerową i antenowa *chyba nic nie pominąlem) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartt - witamy. Ja Ci nic nie powiem, bo nie mieszkam we Wrocławiu. Co do oduczania, to kiedyś dużo było złośliwych tekstów jak autor dawał nic nie mówiący tytuł. Ja sam kiedyś zamiast kliknąć na Odpowiedz dawałem Nowa wiadomość, a Forum jeszcze nie było takie potężne. Przyzwyczaisz się. Do opanowania masz używanie "Wiadomości prywatnych" (tzw. priv), mordki (opisane są w FAQ) i zgrabne używanie funkcji "Szukaj" (wyszukiwanie czy ktoś nie wywołał Ciebie - dajesz Bartt jako szukane słowo, a jak nie podasz parametrów to wyświetli Ci listę 200 ostatnich postów). Dodatkowo adres fabrika/bb/ jest kopią Forum, ale można wracać się do wyników wyszukiwania. To na dzieńdybry :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym Roku !

Dluuuuugie mialam urlopowanie swiateczno-noworoczne, dłuższe niż urlop letni. Ale już wracam, aby nie zawiesć Ojca marnotrawnego i dobrzykowi odpowiedzieć, żeby się nie martwił - nie mam jeszcze dachówki, ale niech tylko puszczą te wielkie mrozy to biorę się do galopu :grin:

A tak w ogole to strazsnie się wszyscy rozwodzą nad tymi mrozami. Fakt że dużo rzeczy jest utudnionych, ale przecież takie mrozy już bywały i jakos wszystko toczyło sie ...a teraz chyba stalismy się bardziej ciepłolubni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałamym przywitać się ze wszystkimi Wrocławskimi forumowiczami. Od dziś i ja będę tu zaglądała.

 

Rozpoczynam budowę. Jestem w lekkim strachu, ale nadal pełna optymizmu. W strachu - ponieważ sprzedaliśmy na ten cel mieszknie i teraz już nie mamy wyjścia - tylko do przodu. A pełna optymizmu - bo juz i tak nie mam wyjścia i MUSZĘ jakoś dotrzeć do szczęśliwego końca.

 

Będę z pewnością potrzebowała DUŻO BOBRYCH rad. Mam nadzieję tu odnaleźć wiele z nich.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy Jovi !!! cos nam ostatnio grupa ucichła, ale ogólnie forum czasem aż się zagrzewa od natłoku informacji. ja najchetniej czytałabym wszystko, lub prawie wszystko i to mnie gubi..przecież czasem też trzeba popracowac :wink:

dobrzyku - ekipa weszła na pole ! co prawda od razu okazało się że zgubili kluczyk od skrzynki elektycznej, ale zostawiłam ich z tym i musieli radzic sobie sami. Znaleźli elektryka z energetyki :grin: i chyba już cos tam robią, tzn. muszą dokończyć tynkowanie kominów, bo te mrozy zmroziły :grin: wszystko, skończyć jedną ze scian szczytowych i - mam nadzieję - zaczną układać dachówki. Tak że uważaj - gonię :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...