Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

To jeszcze raz ja Jarząbek, nie wiecie czemu puchy na czacie ?? nie było mnie rok i zara jakie jaja

 

 

na czacie nie byłam od przeprowadzki - czyli dwa miesiące. Już wtedy były pustki. Swego czasu czatowałam dość często - ale Ciebie nie spotkałam nigdy? Chyba że się ukryłeś pod jakimś tajemniczym pseudonimem który nie pozwolił na identyfikację ...

A teraz czekam aż włączą telefon (na razie tepsa na rodiolinii) - na razie doprowadzili kabel do domu (przy okazji skubnęli młotek i szpadel który nieostrożnie zostawiliśmy na tarasie) - a jak włączą to i neostradę se wykupię i będzie można czatować. Ta firma z dobrzykowic strasznie droga. Jak chcieliśmy dwa punkty na internet w domu to krzyknęli pięć stów - to i podziękowaliśmy. Poza tym podglądają jak kto netu używa - np. jak ściągasz coś z soulseeka albo innego peer to peer to dzwonią że tak nie wolno ...

jacyę gupole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie z rana! :D

 

Ojoj BK, niezbyt optymistycznie wyglada ta wizja internetu w naszych okolicach :(. Prawde piszac liczylam na ten internet z Dobrzykowic, ale po twoim opisie chyba sie zastanowie. 500 za zalozenie to niezla sumka- a ile kosztowaloby 1 gniazdko (drugie sama bym sobie "dorobila" - na predkosci az tak bardzo mi nie zalezy)?

Poza tym mialam nadzieje ze wreszcie sie uwolnie od telefonu stacjonarnego. Obcnie przy tylu darmowych min. z komorki jest mi zbedny (no poza kontakatami z ludzmi ktorzy maja darmowe rozmowy z komorek na stacjonarne ;) ).

 

A gdzie zdjecia z nowch domkow??? - BK, Woprz ... sadze ze nie ja jedna jestem ciekawa.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie z rana! :D

 

Ojoj BK, niezbyt optymistycznie wyglada ta wizja internetu w naszych okolicach :(. Prawde piszac liczylam na ten internet z Dobrzykowic, ale po twoim opisie chyba sie zastanowie. 500 za zalozenie to niezla sumka- a ile kosztowaloby 1 gniazdko (drugie sama bym sobie "dorobila" - na predkosci az tak bardzo mi nie zalezy)?

Poza tym mialam nadzieje ze wreszcie sie uwolnie od telefonu stacjonarnego. Obcnie przy tylu darmowych min. z komorki jest mi zbedny (no poza kontakatami z ludzmi ktorzy maja darmowe rozmowy z komorek na stacjonarne ;) ).

 

A gdzie zdjecia z nowch domkow??? - BK, Woprz ... sadze ze nie ja jedna jestem ciekawa.. ;)

 

 

no nawet załadowałem już film do aparatu ale jakoś nie mama czasu

 

ja mam neostradę za złotówkę - niezłe jaja ja pod lasem mam a wy pod miastem jeszcze nie. się porobiło w tym kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woprz, a nie masz od kogo pozyczyc cyfrowki, bo jak znam zycie to za miesiac napiszesz, ze nie masz skanera ;)

 

A co do internetu to "wy" jeszcze macie internet - narazie z kaloryfera i nadal mam nadzieje ze za rok nie bede mimo wszystko skazana na tepse :(, moe pojawi sie jescze jakas inna konkurencyjna firma...

 

P.S. Jakby co sluze pomoca, a raczej cyfrowka i skanerem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woprz, a nie masz od kogo pozyczyc cyfrowki, bo jak znam zycie to za miesiac napiszesz, ze nie masz skanera ;)

 

A co do internetu to "wy" jeszcze macie internet - narazie z kaloryfera i nadal mam nadzieje ze za rok nie bede mimo wszystko skazana na tepse :(, moe pojawi sie jescze jakas inna konkurencyjna firma...

 

P.S. Jakby co sluze pomoca, a raczej cyfrowka i skanerem ;)

 

 

dziękuję "wam" za skaner i cyfrówkę 8)

mam lustrznakę i przy niej zostanę. przy wywoływaniu od razu dygitalizuję wszytkie zdjęcie więc nie ma problemu

 

przyszły tydzień jest b. realny

teraz czekam do soboty bo chcę pokazać widok za oknem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem drewutnie, na północnej stronie (chyba widzieliście ?? ) ma być zadaszone, tymczasowo jest zajęta :) ułożyłem na paletach i naktyłem folią

 

Tez mam folie i obrzydliwie to wyglada, a poza tym drewno mokre.

Bedziemy latem inwestowac w drewutnie. Tymczasem błogosławie ze mam miejsce na drewno obok kominka, akuratnio zdązy trochę podeschnać.

Dzisiaj rano było super za oknem śnieżyca a ja z córeczka siedzialam przed kominkiem :D To kocham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie! :D

 

I dalej cisza :(

 

Ja musze sie przyznac ze chyba też juz widzialam domek Woprza, ale to bylo dawno temu- z kilka miesiecy- jeszcze wiosna. Wtedy jescze nie bylo tych kamieni itp. Poza tym nie jestem pewna czy to faktycznie byl jego domek - widzialm go przejazdem ;)

 

Betka, a jak twoja wykonczeniowka? - Zdazysz sie wprowadzic na swieta? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dachowiec. Dawno tu nie zaglądałeś :roll: Jak tam domek :p

 

Wojty u mnie na razie cisza. Brak kasy. Robimy te rzeczy co nie wymagają dużych nakładów :roll: Ja maluje wapnem ściany. Nie mam jeszcze drzwi zewnętrznych. Przyjadą w następną środe. Przez to temperatura na parterze 12 stopni, a ja maluje na górze, tam cieplutko. kominek jest super. Wybieram płytki do salonu od 2 miesięcy i chyba to potrwa do wielkanocy :lol: Mam taki z nimi problem jak z wyborem projektu (tylko, że projekt wybierałam rok), oby w końcu na jakieś padło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :)

 

Jestem dopiero na samym początku drogi budowy domu, tj. kupowaniu projektu.

Wybraliśmy z mężem projekt Muratora C110 http://www.projekty.murator.pl/projekt.htm?IdProjektuD=295&action=showProject - co o tym sądzicie??

Domek stanie w Nadolicach Wielkich (mam nadzieję :)).

 

 

Pozdrawiam

 

asieńka - dzięki za odpowiedź na mojego meila dotyczącego wody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :)

 

Jestem dopiero na samym początku drogi budowy domu, tj. kupowaniu projektu.

Wybraliśmy z mężem projekt Muratora C110 http://www.projekty.murator.pl/projekt.htm?IdProjektuD=295&action=showProject - co o tym sądzicie??

Domek stanie w Nadolicach Wielkich (mam nadzieję :)).

 

 

Pozdrawiam

 

asieńka - dzięki za odpowiedź na mojego meila dotyczącego wody :)

Witam, wśród budujących :lol: Domek malutki, ale bardzo przyjemny. Salon niewielki, ale kuchnia duża i jest jadalnia. Przedsionek ok, ale łazienka na dole mała. Nie wiem jak ona wyjdzie pod schodzmi. Wszystko wydaje się na miejscu. Podoba mi się :D

Sprawdź wysokość parteru czy Ci odpowiada, bo jak zmienisz, schody mogą wyjść na korytarz i wtedy nie masz przejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :)

 

Jestem dopiero na samym początku drogi budowy domu, tj. kupowaniu projektu.

Wybraliśmy z mężem projekt Muratora C110 http://www.projekty.murator.pl/projekt.htm?IdProjektuD=295&action=showProject - co o tym sądzicie??

Domek stanie w Nadolicach Wielkich (mam nadzieję :)).

 

 

Pozdrawiam

 

asieńka - dzięki za odpowiedź na mojego meila dotyczącego wody :)

 

podobają mi się domy z takimi gankami

jeśli mogę miś jakie uwagi to

1. balkon jest zbędny (ale duże okno bym tam zostawił i zrobił balustradę (portfelic? tak to się chyba nazywa?)

2. mam obawę czy pokoje u góry nie są odrobinę za małe ale to tylko obawa nie pewności

3. łazienka jest ok tylko natrysk (bo chyba jest w projekcie pod schodami zbędny

4 skrót do kuchni super

5. brakuje spiżarki jeśli coś wymyślisz to przypominam o konieczności przewidzenia wcześniej wentylacji

 

Proponuję porównać z projektem KASIA Archipelagu - tam zlikwidowałbym balkon i pustkę nad salonem http://www.archipelag.pl/switch_obj.php?KatID=3990400&KlasaID=3&ObjID=221&CanBack=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...