Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

ale mizeria na Wrocławskiej

co by tu zrobić żeby towarzystw rozruszać?

może by jakieś zdjęcia pokazać

 

w zeszły weekend, w końcu po 2 miesiącach oczekiwania zakończyłem meblowanie łazienki w tę sobotę liczę na dostawę ostatnich drzwi i będzie 100%.

no może nie całe 100% bo trawa na 1/3 ogrodu jeszcze nie wyrosła i nie mam wkładu do grilla ale ... trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gril bez wkladu musi koszmarnie szpecic ogród ;) )

Widzę Wojty, że mnie rozumiesz :lol: dzięki

 

jak napisałem musi być wsio bo żonka jak przeczytała jakie fale krytyki przelewają się przez forum to powiedziała że musi być wszystko skończone żeby pokazć

 

moge pokazać ten nieszczęsny, niedokończony grill

http://foto.onet.pl/upload/47/66/_557016_n.jpg

http://foto.onet.pl/upload/5/31/_557014_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani, czekam na niedzielne spotkanie ale na razie nei wysyłałam planu dojazdu. Zrobie to jutro jak tylko stan zdrowia naszego dziecka sie poprawi - ma od dwóch dni gorączke, jesli to trzydnióka to ok, ale jesli nie minie do jutra to niestety bedziemy musieli przesunąć spotkanie :(

Sorki ze tak pozno sie pojawiam ale od dwóch dni mała na mnie wisi wuęc nawet nie miałam jak odezwać się na forum ;)

 

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woprz,

 

 

super sobie te Baske zmajstrowales!!!!!! :D

 

Spokojnie mozesz wrzycic jej zdjecia w galerii domkow !!!-i nich tylko ktos ja skrytykuje :evil:

 

Widze ze jestes pefekcjonista-tylko pozazdroscic, ochhhhhh

 

a tak szczerze - duzo cie kosztowal ten kamien??- jesli to nie tajemnica..-sama sie tez zastanawiam nad jakas fajna elewacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woprz,

 

 

super sobie te Baske zmajstrowales!!!!!! :D

 

Spokojnie mozesz wrzycic jej zdjecia w galerii domkow !!!-i nich tylko ktos ja skrytykuje :evil:

 

Widze ze jestes pefekcjonista-tylko pozazdroscic, ochhhhhh

 

a tak szczerze - duzo cie kosztowal ten kamien??- jesli to nie tajemnica..-sama sie tez zastanawiam nad jakas fajna elewacja.

kamień jest tani 200-300 za tonę

robocizna zdroga - u mnie kamien jest łupany i cięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Woprz

 

Żeby nie odstawać zbytnio od "narzuconych" przez Ciebie warunków zabudowy też chcemy strzelić sobie taki kamyczek. Musimy pogadać jak będę następnym razem u siebie na budowie. Ten kamień na Idalii Pani Basi jest troszeczkę za wysoko pociągnięty jak na mój gust. Ale ganek wygląda zajefajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Woprz

 

Żeby nie odstawać zbytnio od "narzuconych" przez Ciebie warunków zabudowy też chcemy strzelić sobie taki kamyczek. Musimy pogadać jak będę następnym razem u siebie na budowie. Ten kamień na Idalii Pani Basi jest troszeczkę za wysoko pociągnięty jak na mój gust. Ale ganek wygląda zajefajnie.

 

zajefajnie po 150 ( o ile dobrze pamiętam) za m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam! :D

Blinkey - widze na naprawde baardzo ci sie spodobal ten kamien u Woprza, ze az do 3 w nocy nad tym rozmyslales :lol: :lol:

 

:D Jestem na firmowym spotkaniu w Kolonii i 10 minut wcześniej zszedłem z baru w hotelu. :D Odeśpię jutro w samolocie. :wink:

A kamień bardzo mi się podoba i już przed decyzją budowy domu podjęliśmy z żoną decyzję, że u nas też taki będzie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinie na temat komina

 

fakt tanie to to nie jest ale jak się wybiera prosty projekt to trzeba gdzieś dołożyć żeby nie był za prosty.

 

kamień jest generalnie drogi w obróbce

u mnie doszło jeszcze to że wybrałem najdroższą technologię czyli łupanie i cięcie + ze względu na fakt, że całość jest kładziona bez fugi (żeby lepiej wydobyć strukturę kamienia) musiałem dać klej elastyczny - poszła ponad paleta atlas plusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...