Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Dzień dobry grupo,

chciałam podziekować wszystkim którzy pomimo niesprzyjających warunków dotarli do nas wczoraj. Było nam bardzo miło Was gościc i mam nadzieje ze w przyszlym roku uda nam sie częściej spotykać. :)

Czy dotarliscie do domów bez przeszkód?

 

 

aka

 

a my za to bardzo serdecznie dziekujemy za zaproszenie i za goscine :D

 

Powtarzem jescze raz ze domek macie naprawde superancki!!

Niech zaluja wszyscy co nie przyszli-naprawde jest czego!!

Usciski dla Meza i Malutkiej :D

 

A z dojazdem do domku bylo troche gorzej ;) Wbrew pozorom nie utknelismy jadac wiejska droga, a w samym Wrocku ,grrrrr.

 

Kasztanka, a ty czemu ne przyszlas?? Teraz by sie chcialo zdjecia goladac, tak?....;)

 

P.S. Milalam odpisac wczesnie rano, ale dzisiaj o 6.30 utknelam na Klecinskiej...Ktos też z was dzisiaj utknal tam w korku? Bo ja juz jednego znajomego spotkalam tam wlasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

AKA baaardzo zajefany domek.... moc wrazen... cieplutki kominek... dobre winko...

Droga powrotna lekko koszmarna. Droga z Trzebnicy byla zablokowana. Pojechalismy na Oborniki. Po drodze widzielismy kilka autek w dziwnych pozycjach; noskiem w rowie, dupká w rowie itp. Dojechalismy po dwoch godzinach na Biskupin. Na szczescie mala zasnela w autku i bylo milo i zimowo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy moi ponieważ , dostęp do internetu mam tylko w pracy ,a z powodu świąt idę na urlopik pozwolę sobię jako pierwsza złozyć życzenia naszej GRUPIE .

 

Wszystkim , wszystkim tym co jeszcze nie zaczęli , tym co są na samym początku , tym co gdzieś w środku i tym co już dotarli do końca drogi , która nazywa się MÓJ WYMARZONY DOM , MOJE MIEJSCE NA ZIEMI życzę , zdrowych , pogodnych Świąt Bożego Narodzenia .

Wielu prezentów pod choinką , szczęścia , radości i cierpliwości , a w Nowym 2006 roku spełnienia wszystkich marzeń i realizacji życiowych planów .

 

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za rady i pomoc , dobre słowo i miłą romowę

 

pozdrawiam świątecznie-serdecznie MARPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Woprz

 

Rozumiem, że oświetliłeś Twój domek?

A ja w niedzielę musiałem z latarką sprawdzać czy Archipelag zrobił to co miał zrobić. :cry:

A propos. Właśnie w niedzielę w drodze powrotnej zdecydowaliśmy z żoną zjeść obiad w gospodzie chyba staropolskiej w Chrząstawie. Pomijając, że w przeciągu pół godziny zasypało nam samochód i drogę powrotną ewidentnie to jadło jak ta lala. :lol: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga powrotna lekko koszmarna. Droga z Trzebnicy byla zablokowana. Pojechalismy na Oborniki. Po drodze widzielismy kilka autek w dziwnych pozycjach; noskiem w rowie, dupká w rowie itp. Dojechalismy po dwoch godzinach na Biskupin. Na szczescie mala zasnela w autku i bylo milo i zimowo....

 

Wlasnie tego sie obawialam, no ale dobrze ze dotarliscie calo i bez przygod :) Mam nadzieje ze sie nei zraziliście i jeszcze nas kiedys odwiedzicie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia jakiś światełek świątecznych

 

to ja się pochwalę.

 

http://czajla.republika.pl/dom/20051211-163206.jpg

 

a my sobie urządziliśmy na ulicy Mikołaja. Jeden z sąsiadów się przebrał i rozdawał prezenty. Niestety nie wszyscy mogli przyjść, ale i tak było ośmioro dzieci, w tym tylko jedna dziewczynka starsza od naszego prawie 4 letniego Pawła. :-)

W tej chwili u nas na ulicy o 19 działkach mieszka 11 rodzin, i jest coś 10 dzieci. Zresztą idzie już druga fala bo 4 dziewczyny są w ciąży :-)

 

Żeby nie było całkiem wesoło to w piątek i w niedzielę mieliśmy brak prądu... Oba razy tak po 3 godziny...

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia jakiś światełek świątecznych

 

to ja się pochwalę.

 

http://czajla.republika.pl/dom/20051211-163206.jpg

 

a my sobie urządziliśmy na ulicy Mikołaja. Jeden z sąsiadów się przebrał i rozdawał prezenty. Niestety nie wszyscy mogli przyjść, ale i tak było ośmioro dzieci, w tym tylko jedna dziewczynka starsza od naszego prawie 4 letniego Pawła. :-)

W tej chwili u nas na ulicy o 19 działkach mieszka 11 rodzin, i jest coś 10 dzieci. Zresztą idzie już druga fala bo 4 dziewczyny są w ciąży :-)

 

Żeby nie było całkiem wesoło to w piątek i w niedzielę mieliśmy brak prądu... Oba razy tak po 3 godziny...

 

Grzegorz

i o to chodzi

ogłaszma konkurs na oświetlenie domku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Przepraszam, jeśli pytam o coś co było wcześniej, ale padł mi internet i korzystam grzecznościowo, więc nie mam za bardzo możliwości przeszukać. Chodzi mi o to, czy ktoś zna kogoś godnego polecenia do wylewek (słyszałem coś o p. Lipcu oraz o brygadzie z Alabamy z Jelcza). Prosze o opinie. Wielkie dzięki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji nadchodzacych Swiąt Bozego Narodzenia i Nowego 2006 roku, życzę całej grupce wszystkiego najpiękniejszego i najcieplejszego na świecie....

 

Zdrowia- zeby Was omijały wszystkie choróbska

Miłości - zeby była taka co porywa za soba na koniec świata

Przyjazni - takiej co wyciagnie do Was rekę w trudnych momentach

Waszego życia

Marzeń- po których nie chce sie otwierac oczu....

 

 

i jeszcze wiele , wiele wspaniałych rzeczy....

 

Miłych Swiat

 

Teska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...