Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Betty&M

Dach juz dałam do wyceny na Glinianki teraz mają do końca lutego super promocje na Jungmajera , no i czekają jeszcze na podpisanie kontraktów na nowy sezon z innymi dostawcami . Bedę mieć na początku lutego wycenę na 3 różne dachówki . Jak będą jakieś kłopoty z wyceną to zwrócę się do ciebie o pomoc .

 

Dach ( pokrycie) chcemy kupić w luty bo są promacje na otwarcie sezonu no i hurtownie ze względu na małe obrotu obnizają swoją marże .

 

W przyszłym tygodniu finalizujemy zakup betonu komórkowego na ściany bo od 1 lutego wchodzą nowe wyższe ceny .

 

Bardzo bym cię prosiła o namiary na twoich fachowców od dachu na priwa .

 

Wojty

 

Bardzo dziekuje za zaproszenie na twoją budowę , chętnie skorzystam tylko prosilabym jakiś telefonik na priwa , żeby się spokojnie umówić bo u mnie z czasem to troche kiepsko .

Z promocjami to jak ze wszystkim nigdy nie przewidzisz kiedy będą lepsze ceny , ryzyko jest zawsze .

O namiary na twoich dachowców tez poproszę na priwa .

 

Bardzo wam dziękuje za pomoc , pozdrawiam serdecznie marpa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

Co do cen robocizny dachu.

Daszek ok 220mkw , 1 lukarna,1 wyłaz, rynny, więżba,ceramika,dach -2x dach dwuspadowy z 3 naczółkami - sporo koszów i cięcia.

Cena 6000zł.

Jakość -nie znam sie ale w/g inwestorów juz zrelizowanych super - terminowość kiepska(koniec roku).

pozdr ol

redrum

no i mała fotka

 

http://foto.da.ru/albums/userpics/10789/Pict0097.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przeszliśmy te wszystkie perypetie z oknami co większość z was, i pewnego razu zadzwonił telefon i facet sie pyta czy chcemy kupić okna. Okazało sie ,że wykonawca dał mu nasz numer telefonu, i kupiliśmy okna u niego, oferta była najlepsza, okna też bardzo ładne. Miał duży wybór. Firma okazała się bardzo porządna. Ten Pan sam do nas przyjechał, woził po całym Wrocławiu, żeby pokazać zamontowane przez niego okna i porozmawiać z inwestorami. Kupiliśmy u nich jeszcze bramę garażową z napedem. A serwis jest błyskawiczny, jeśli są jakies problemy. Terminowość na piątke. Podaję numer, wystarczy zadzwonić:507089119.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przeszliśmy te wszystkie perypetie z oknami co większość z was, i pewnego razu zadzwonił telefon i facet sie pyta czy chcemy kupić okna. Okazało sie ,że wykonawca dał mu nasz numer telefonu, i kupiliśmy okna u niego, oferta była najlepsza, okna też bardzo ładne. Miał duży wybór. Firma okazała się bardzo porządna. Ten Pan sam do nas przyjechał, woził po całym Wrocławiu, żeby pokazać zamontowane przez niego okna i porozmawiać z inwestorami. Kupiliśmy u nich jeszcze bramę garażową z napedem. A serwis jest błyskawiczny, jeśli są jakies problemy. Terminowość na piątke. Podaję numer, wystarczy zadzwonić:507089119.

 

Filemon napisz proszę coś więcej o oknach tzn. jakie profile, jakie okucia. Jak się firma nazywa i czy jest z Wrocławia?

pozdrawiam

Marzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przeszliśmy te wszystkie perypetie z oknami co większość z was, i pewnego razu zadzwonił telefon i facet sie pyta czy chcemy kupić okna. Okazało sie ,że wykonawca dał mu nasz numer telefonu, i kupiliśmy okna u niego, oferta była najlepsza, okna też bardzo ładne. Miał duży wybór. Firma okazała się bardzo porządna. Ten Pan sam do nas przyjechał, woził po całym Wrocławiu, żeby pokazać zamontowane przez niego okna i porozmawiać z inwestorami. Kupiliśmy u nich jeszcze bramę garażową z napedem. A serwis jest błyskawiczny, jeśli są jakies problemy. Terminowość na piątke. Podaję numer, wystarczy zadzwonić:507089119.

 

Filemon napisz proszę coś więcej o oknach tzn. jakie profile, jakie okucia. Jak się firma nazywa i czy jest z Wrocławia?

pozdrawiam

Marzena

 

No wlasnie, moze jekies blizsze informacje o tej firmie - gdzie sie znajduja, jakie maja profile itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ flowera

 

Jak tam postępy z wyborem fachowca od dachu , wysłałam ci wiadomość na priva i brak odpowiedzi , może nie doszła ?

 

Bardzo jestem ciekawa co wam zaproponował Cepin

pozdrawiam marpa

 

Czesc, my jestesmy generalnie zadowoleni z wyceny Roberta Cepina moze uda sie zbic cene na robocizne o 2 tys... przynajmniej naszym znajomym sie udało))). Tak jak sobie policzylismy to pomylilismy sie "tylko o 5 tys" przy kosztorysie dachu

pozdrawiam flowera

Mam nadzieje ze w czerwcu bedziemy robic juz dach

a przy okazji spytam sie moze ktos ma okna ROTO i moze cos na ich

temat powiedziec... przegrzebalam wiekszosc watku na forum

ale no i niby byly chwalone ale moze jest tu jakis uzytkownik))

i przy okazji moze ktos ma dachowki Euronit (bo myslimy

o tym aby zrezygnowac z BRAAS'a)

Dzieki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ flowera

 

Jak tam postępy z wyborem fachowca od dachu , wysłałam ci wiadomość na priva i brak odpowiedzi , może nie doszła ?

 

Bardzo jestem ciekawa co wam zaproponował Cepin

pozdrawiam marpa

 

Czesc, my jestesmy generalnie zadowoleni z wyceny Roberta Cepina moze uda sie zbic cene na robocizne o 2 tys... przynajmniej naszym znajomym sie udało))). Tak jak sobie policzylismy to pomylilismy sie "tylko o 5 tys" przy kosztorysie dachu

pozdrawiam flowera

Mam nadzieje ze w czerwcu bedziemy robic juz dach

a przy okazji spytam sie moze ktos ma okna ROTO i moze cos na ich

temat powiedziec... przegrzebalam wiekszosc watku na forum

ale no i niby byly chwalone ale moze jest tu jakis uzytkownik))

i przy okazji moze ktos ma dachowki Euronit (bo myslimy

o tym aby zrezygnowac z BRAAS'a)

Dzieki z góry

 

mam roto uchylno-obrotowe póki co jestem zadowolony - generalnie polecam ten typ

mam też braasa i jestem zadowolony ale to wszytko za wcześnei żeby mowić czy jest ok czy nie.

za jakieś 3- 5 lat ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli chodzi o firmę od okien, to jest z Wrocławia, właścicielką jest chyba kobieta, szefowa? Ten pan to jej pracownik. Siedzibę maja na Kamieńskiego.

Profile i okucia do wyboru. My od początku chcieliśmy plastiki (bo teraz mamy drewniane), ale co do koloru, to były dylematy, ale skończyło się na bialych aluplastach, bo te akurat są ładne, takie zaokrąglone. Zamontowali nam je pod koniec lipca, firma przyjechała na czas, swoją robotę zrobiła i pojechała. Okna są bardzo ciepłe, o czym przekonaliśmy sie podczas mrozów. Na dole mamy szyby P2 i okucia antywyważeniowe( pamietajcie, żeby jeśli będziecie zamawiali takie okucia to w karcie gwarancyjnej ma być slowo antywyważeniowe, nie antywłamaniowe, bo takich okuć nie ma,o czym przestrzegał Jareko). Mamy w garażu i w gabinecie od strony północnej fixy. Drzwi balkonowe w ilości 4 sztuki zamówiliśmy bez słupka po środku. Są też różne blokady od wiatru itp. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni. A ten gość od okien to naprawdę ciężko pracuje na ten kawałek chleba, na swojej robocie się zna i nie narzuca swojej wizji, co bardzo nam odpowiadało. Bramę garażową też braliśmy od nich, to Wiśniowski 4500/220 z napędem. Ceny wynegocjowalismy dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

co tutaj taka cisza?...

Betty,redrum czy mogłabym prosić o namiary na dachowców?

Marzanna i jak sytuacja z oknami? zdecydowaliście gdzie będziecie zamawiać ?

pozdrawiam

Marzena

Wróciłam do pracy to mam mniej czasu siedzieć w internecie! :D

Niestety, okien jeszcze nie wybrałam a tu już luty za pasem! :( Generalnie rozważam pomiędzy Krysiakiem a Europlastem z ul. Pobożnego. Cena niemal jednakowa ,(ogółem ok. 16 000), no i najniższa (pomijając An-Mar, który jednak dla mnie jest za daleko na reklamacje w razie wpadki).Za Krysiakiem jest to, że mam 3 znajomych, którzy mają jego okna i sobie chwalą i te 10% zaliczki. Za Europlastem kompleksowość usługi, bo Krysiak jednak rolety sam nie zakłada, tylko przez inną firmę, no i całkiem dobry Profil (Rehau).

Za to wybrałam już firmę od drzwi, od wykonania kuchni, znalazłam 'swoje' umywalki, wannę i kibelek! Acha no i płytki do łazienki! :D

Czekam na wycenę za co i hydraulikę. Fachowcy poleceni przez BK oraz firma Matkowski (robią też posadzki z miksokreta). I aż się boję. Coś mi się wydaje, że będzie drogo, oj, drogo... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też powoli zaczynam kompletować to co potrzebne. Właśnie jestem na etapie wybierania ceramiki i wanny do łazienki na dole. Pozostanę chyba jednak przy ceramice Roca. Wyszła fajna nowa seria Happening. Wanienkę też niezłą znaleźliśmy: Varadero. Kocioł stoi już w garażu. Teraz jeszcze kominek i parę innych dupereli........ :roll: Najśmieszniejsze jest to, że temat przerabialiśmy ostatnio przy okazji remontu naszego mieszkania :lol: Nie chciałbym jednak później wszystkiego szukać na łapu capu. Nawet nie dalej jak w maju zamówiliśmy całą nową kuchnię. A teraz wszystko i tak będziemy musieli sprzedać. :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też powoli zaczynam kompletować to co potrzebne. Właśnie jestem na etapie wybierania ceramiki i wanny do łazienki na dole. Pozostanę chyba jednak przy ceramice Roca. Wyszła fajna nowa seria Happening. Wanienkę też niezłą znaleźliśmy: Varadero. Kocioł stoi już w garażu. Teraz jeszcze kominek i parę innych dupereli........ :roll: Najśmieszniejsze jest to, że temat przerabialiśmy ostatnio przy okazji remontu naszego mieszkania :lol: Nie chciałbym jednak później wszystkiego szukać na łapu capu. Nawet nie dalej jak w maju zamówiliśmy całą nową kuchnię. A teraz wszystko i tak będziemy musieli sprzedać. :-?

 

nie wiem czy wiesz ale kominkami zajmuje się twój sąsiad - firma KOMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...