Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

IVONESCA: Co do ziemi proponuje wybrać się na ul.Żwirki i Wigury blisko Smolca - tam są całe chałdy ziemi do oddania. Cenę można negocjować szczególnie przy większej ilości. Udaj się do biura ( trójkątny budynek zaraz przy drodze - każdy Ci powie) .Mogę polecić dobrego i sprawdzonego elektryka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących forumowiczów z grupy wrocławskiej.

Buduję w Wilkszynie pod Wrocławiem. Parterówka 150 m W grudniu przykryliśmy dachem. Juz mnie nosi by robić dalej ale jeszcze poczekam :sad: Tymczasem postaram sie zamiescic fot nz forum.

Jeśli organizujecie party pamietajcie o Smoku. Pozdrawiam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wroclawian. Mam nadzieje ze tej wiosny i lata wybuduje sie w nadolicach wielkich. Przy okazji mam pytanie do budujacych w tej okolicy. Jakie macie doswiadczenia z urzednikami w Czernicy oraz starostwie we Wroclawiu (gdzie teraz sie sklada wniosek o zgode na budowe)? Jak wyglada ich zyczliwosc oraz tempo zalatwiania spraw?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Smoku,

Nareszcie sąsiad!!!Ja też buduję w Wilkszynie i nawet jesteśmy na tym samym etapie budowy, tylko mój dach jest starszy od Twojego o 2 miesiące. Odezwij się na priva (jestem teraz w pracy i mam problem z wysłaniem wiadomości do Ciebie, nie chce mi przyjąć Twojego adresu)i zdradź dokładniej w którym miejscu budujesz.

Pozdrawiam, Asia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chriso z UG w Czernicy nie jest najgorzej aczkolwiek Pan Z. i reszta to taka jedna klika, mimo wszystko zalatwianie papierow idzie generalnie nawet sprawnie. Co do starostwa to ciężko mi cokolwiek powiedzieć bo prawie wszystko zalatwialem jeszcze w czernicy ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartt - potrzebuję ziemię już :wink:

Freddy - dzięki za namiary.

dobrzykowice - nawet nie myslałam, że ten plan elektryki będzie potrzebny mi tak szybko. Jutro mam spotkanie z elektrykiem i mgliscie rozrysowałam już co nieco. Mam nadzieję że gosciu będzie w porządku i podpowie o czy zapomniałam :grin: A tak naprawdę to rzeczywiscie trzeba być chyba jasnowidzem, żeby to wszystko już zaplanować na takim etapie budowy :grin: i cóż mogłam zrobić - narysowałam jak potrafiłam sama. niech tylko potem spróbuje marudzić http://forum.gracz.net/Public/Images/Default/force6.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani mamy już środę, do piątku zostały 2 dni. Czy macie jakieś konkretne plany i organizujemy spotkanie? Jeszcze trochę przyjdzie marzec, a wtedy wszyscy pofruną na swoje budowy i nie będzie komu się spotykać :smile:.

 

Z waszych doświadczeń lepiej cichej knajpce czy np. w barze w Castoramie?

 

Wstępnie proponuję piątek o 18. Czekam na opinie. Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...