Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Ivonesca - przypomnij mi jakiej firmy macie kominek z płaszczem? Czy Twoje zaproszenie na herbatkę jest aktualne 8) ? Bo może w przyszłym tygodniu jak szanowny małż weźmie w końcu urlop :lol: , którego ma 20 dni za 2005 jeszcze :roll: to dysponowałabym samochodem :) i chętnie porozmawiałabym o wielu sprawach.

Pozdrawiam

zaproszenie oczywiście aktualne :-)

mamy kominek CTM Polonia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproszenie oczywiście aktualne :-)

mamy kominek CTM Polonia

Ivo a w jakich godzinach jesteś w domku? I jaka by Ci najbardziej odpowiadała pora odwiedzin? I który dzień - bo mam zadzwonić do gminy w sprawie odbioru WZ we wtorek o 10 rano i wtedy będe wiedziała więcej.

Daj znać.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm widze że towarzystwo już bardzo zaawansowane z budowami i o dachach już nie pamięta :))

jednak ponawiam pytanie o przetestowanych przedstawicieli Braasa lub Creatona lub innych sensownych od dachówek cementowych lub ceramicznych z którymi finalizowaliście transakcje.

 

i sprawa druga - konstrukcja podłogi na gruncie

w moim projekcie na gruncie jest wylana 10 cm warstwa betonu B10 na którą kładzione jest od razu izolacja, ocieplenie i wylewka zbrojona.

Czy te 10 cm betonu to nie za mało jako warstwa nośna podłogi ???

Jak to wygląda u Was

 

Kuba Wilkoński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproszenie oczywiście aktualne :-)

mamy kominek CTM Polonia

Ivo a w jakich godzinach jesteś w domku? I jaka by Ci najbardziej odpowiadała pora odwiedzin? I który dzień - bo mam zadzwonić do gminy w sprawie odbioru WZ we wtorek o 10 rano i wtedy będe wiedziała więcej.

Daj znać.

pozdrawiam

w dni robocze z reguły codziennie po 16 jestem. Wysyłam Ci priva z numerem telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :)

 

 

Kubaaa, ale tutaj przesadziles, piszac ze nie bylo o przestawicielach Creatona ;)- co druga strone piszemy o dachowkach Creatona. Ja namiary na sprzsedawcow Creatona mialam od przedstawiciela handl - tel. na str. internetowej "słynny pan Darek" ;). Mozesz poszukac w moich postach z lipca 2005.

O Braasie malo wiem, slyszlam tylko ze Cisiar podobno "rozplywa sie" pod wplywem slonca... Ale to tylko zaslyszana informacja. Jakbym webierala cementowa to bym kupila Euronita :).

 

Konstrukcja podlogi to typowka :). Niektorzy daja oczywicie (czesto pod wplywem handlowcow w betoniarniach) B15, albo beton z rozproszonym zbrojeniem, ale to przesada bo chudzik to podbudowa, a nie plyta nosna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostalam wycene od Krysiaka - 15 000 za wszystkie okna + 5000 za rolety (to raczej jedna z tanszych ofert). Oczywiscie rabat 40% ;) No i moge powiedziec ze z obslugi kilienta jestem zadowolona, odpowiadali na pytania i na czas wyslali oferte. Zastanawiam sie jeszcze nad profilem. Dzisiaj Wojcio jeszcze byl u sprzedawcy polecanego przez kierownika. Teraz czekamy na jego odpowiedz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm widze że towarzystwo już bardzo zaawansowane z budowami i o dachach już nie pamięta :))

jednak ponawiam pytanie o przetestowanych przedstawicieli Braasa lub Creatona lub innych sensownych od dachówek cementowych lub ceramicznych z którymi finalizowaliście transakcje.

Kuba Wilkoński

Braasa sprzedaje we Wrocku Mabud na Karmelkowej - ja miałam stamtąd ale pośrednio - przez wykonawcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca toż Ty moja najbliższa sąsiadka jesteś, dzielą nas jakieś dwa zakręty :D

śliczne okna macie i podjazd z granitu miodzio

pozdrawiam

łomatko ! naprawdę :o to dlaczego się jeszcze nie poznałyśmy??? :lol: :lol: :lol:

 

mam nadzieję, że jak śniegi stopnieją to nadrobimy :lol:

 

pozdrawiam

 

Marzka - a Ty juz mieszkasz? może uda Ci się też podejść w przyszłym tygodniu jak się umówię z dabell?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :)

 

 

Kubaaa, ale tutaj przesadziles, piszac ze nie bylo o przestawicielach Creatona ;)- co druga strone piszemy o dachowkach Creatona.

to proszę o wybaczenie !!!!

ale to wina braku lepszych narzędzi do wyszukiwania na forum :evil:

Konstrukcja podlogi to typowka :). Niektorzy daja oczywicie (czesto pod wplywem handlowcow w betoniarniach) B15, albo beton z rozproszonym zbrojeniem, ale to przesada bo chudzik to podbudowa, a nie plyta nosna.

 

jasne chudy to podbudowa ale co jest wtedy płytą nośną - ta wylewka zbrojona na styropianie ????

bo ja nie mam zaufania do "ostatecznego" zagęszczenia gruntu pod podłogę - wydaje mi się że podkład zawsze jeszcze troche siądzie i ten chudy będzie wisiał w powietrzu

 

Kuba Wilkoński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca toż Ty moja najbliższa sąsiadka jesteś, dzielą nas jakieś dwa zakręty :D

śliczne okna macie i podjazd z granitu miodzio

pozdrawiam

łomatko ! naprawdę :o to dlaczego się jeszcze nie poznałyśmy??? :lol: :lol: :lol:

 

mam nadzieję, że jak śniegi stopnieją to nadrobimy :lol:

 

pozdrawiam

 

Marzka - a Ty juz mieszkasz? może uda Ci się też podejść w przyszłym tygodniu jak się umówię z dabell?

 

Ivonesca ja mam dopiero fundamenty na działce :D

Budujemy się w Malinie

Może uda się zgrać spotkanie z moim wyjazdem do Trzebnicy. Dajcie znać na kiedy się umówicie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca toż Ty moja najbliższa sąsiadka jesteś, dzielą nas jakieś dwa zakręty :D

śliczne okna macie i podjazd z granitu miodzio

pozdrawiam

łomatko ! naprawdę :o to dlaczego się jeszcze nie poznałyśmy??? :lol: :lol: :lol:

mam nadzieję, że jak śniegi stopnieją to nadrobimy :lol:

pozdrawiam

Marzka - a Ty juz mieszkasz? może uda Ci się też podejść w przyszłym tygodniu jak się umówię z dabell?

Ivonesca ja mam dopiero fundamenty na działce :D

Budujemy się w Malinie przy ul. Łąkowej

Może uda się zgrać spotkanie z moim wyjazdem do Trzebnicy. Dajcie znać na kiedy się umówicie

pozdrawiam

aaaaa....fundamenty :lol: :wink: najprawdopodobniej środa - dogadamy się na początku przyszłego tygodnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej Musze sie pochwalic a co ;-), wlasnie podpisalismy umowe z naszym Murarzem na dalsze etapy i z Ciesla, dom w stanie surowym zamknietym powinien byc gotowy pod koniec lipca.... teraz najwiecej zobaczymy ale tez w ciagu zaledwie kilku miesiecy wydamy najwiecej.

Ruszamy 1 kwietania...

pozdrawiam

radosna flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm widze że towarzystwo już bardzo zaawansowane z budowami i o dachach już nie pamięta :))

jednak ponawiam pytanie o przetestowanych przedstawicieli Braasa lub Creatona lub innych sensownych od dachówek cementowych lub ceramicznych z którymi finalizowaliście transakcje.

Kuba Wilkoński

Braasa sprzedaje we Wrocku Mabud na Karmelkowej - ja miałam stamtąd ale pośrednio - przez wykonawcę

Ja mam Braasa, ale z hurtownii Raab Karcher przy ul. Avicenny. Mieliśmy wycenę z Mabudu, ale była dużo wyższa niż tam! W dodatku Raab Karcher przetrzymał nam za darmo dachówkę aż 3 miesiące u siebie.(kupowaliśmy ją przed podwyżką Vatu). No ale my kupowaliśmy indywidualnie, bo dach kładliśmy we dwójkę z mężem (czasem pomagał kolega)! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...