Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Mimo wszystko zachęcam ochotników do stawienia się u wrót targów :)

Może zorganizujemy mini zlot grupy wrocławskiech i poznamy się :roll:

 

co wy na to?

Hej hej super pomysl, my z mezem tez idziemy na Tarbud choc zawsze potem narzekamy, ze tam nic nie ma) no ale moze teraz cos ciekawego znajdziemy bo jestesmy na etapie zakupow)) no i moze beda jakies firmy od pompy ciepla)

pozdrawiam flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpoznaje rynek misiow od roznych rzeczy i okazuje sie, ze koniunktura w budownictwie ma sie dobrze, nie moge znalezc goscia do tynkow wewnetrznych... :evil: poumawiane terminy, nie maja mnie gdzie wcisnac...

 

kto mnie poratuje jakimis kontaktami??? :) chodzi o tynki tradycyjne, cementowo-wapienne... trzecia dekada kwietnia, jesli to ma jakies znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko zachęcam ochotników do stawienia się u wrót targów :)

Może zorganizujemy mini zlot grupy wrocławskiech i poznamy się :roll:

 

co wy na to?

Hej hej super pomysl, my z mezem tez idziemy na Tarbud choc zawsze potem narzekamy, ze tam nic nie ma) no ale moze teraz cos ciekawego znajdziemy bo jestesmy na etapie zakupow)) no i moze beda jakies firmy od pompy ciepla)

pozdrawiam flowercia

ja też zawsze narzekam ale i tym razem sie wybiore może, moze jednak coś sie odmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorowo!

 

Ja chyba też sie wybiore na targi, ale chyba tylko przez sentyment. Chodze na targi od wielu lat i prawde mowiac smutno sie robi, jak patrzy sie jak one umieraja :-? Kiedys, na studiach, chodzalismy calymi grupami, na darmowe piffko, gadzety, kielbaske z grilla, wystepy gorali ;), a teraz nic :( ledwo Najgorsze chyba byly rok temu - praktycznie kilka hurtwoni budowlanych (kilku dalam swoje "zapytania oferowe", ale tylko 2 czy 3 odeslaly odpowiedz), 2 firmy z kominkami, tyle samo z kotlami i w ogole bida.

 

Ale mimo wszystko pojdziemy. A co , moze jednak cos sie zmieni na lepsze? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ spora część z Grupowiczów :-) zaczyna szukać namiarów na różnych misiów mogę podesłać pliczek ze spisanymi ze stron wcześniejszych namiarami od osób, które już to mają za sobą (miałam kiedyś bezsenną nockę :lol: ). Spisywałam jak leciało, więc trochę może niepozbierane, ale z grubsza poukładane w branże z nickami osób opisujących, wykorzystałam też plik Dobrzykowic, mam nadzieję, że się nie pogniewa. Chętni - dawajcie znać najlepiej na maila, żeby nie zaśmiecać wątku.

Pozdrawiam

Dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

ja też kiedys poswiecilam ze nockę na przeszukiwanie naszej grupy - strona po stronie. Oczywiscie nie przewertowalam wszystkiego, ale cos tam mam ;). Dabell, jak chesz to moge ci przeslac też kilaka namiarow do twojej listy :).

 

A tak w ogole to moze by troche zaktualizowac nasza liste, Dobrzyk co ty na to? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

ja też kiedys poswiecilam ze nockę na przeszukiwanie naszej grupy - strona po stronie. Oczywiscie nie przewertowalam wszystkiego, ale cos tam mam ;). Dabell, jak chesz to moge ci przeslac też kilaka namiarow do twojej listy :).

 

A tak w ogole to moze by troche zaktualizowac nasza liste, Dobrzyk co ty na to? :)

Wojty podeślij im więcej tym lepiej. Postaram się uporządkować wszystko i może umieścimy ją w necie tak jak Dobrzyk - jeżeli ktoś mi podpowie jak to zrobić :) (jeszcze się w takie sprawy nie wgłębiałam :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

ja też kiedys poswiecilam ze nockę na przeszukiwanie naszej grupy - strona po stronie. Oczywiscie nie przewertowalam wszystkiego, ale cos tam mam ;). Dabell, jak chesz to moge ci przeslac też kilaka namiarow do twojej listy :).

 

A tak w ogole to moze by troche zaktualizowac nasza liste, Dobrzyk co ty na to? :)

Wojty podeślij im więcej tym lepiej. Postaram się uporządkować wszystko i może umieścimy ją w necie tak jak Dobrzyk - jeżeli ktoś mi podpowie jak to zrobić :) (jeszcze się w takie sprawy nie wgłębiałam :oops: )

 

zawsze mozna umiescic trone na jakims darmowym serwerze ;)

a stronke zmachac w jakims kreatorku, np w Pajaczku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.A cóż to zima sie nie podoba :wink: Jest tak pięknie na dworze,jak okiem sięgnąć to śnieg :lol: A tak poważnie ,myślałem że zaoszczędze drewna do kominka na przyszły rok (było 20 mp).a spaliłem ok 10-11 mp.Jak ta cholerna zima będzie tak dalej mrozić to nici z oszczędności.Współczuje tym co nie moga wystartować z budową.Sam też nie mogłem się doczekać prac budowlanych,w okresie budowy.Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpoznaje rynek misiow od roznych rzeczy i okazuje sie, ze koniunktura w budownictwie ma sie dobrze, nie moge znalezc goscia do tynkow wewnetrznych... :evil: Poumawiane terminy, nie maja mnie gdzie wcisnac...

 

Kto mnie poratuje jakimis kontaktami??? :) chodzi o tynki tradycyjne, cementowo-wapienne... Trzecia dekada kwietnia, jesli to ma jakies znaczenie

 

pomozcie!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...