Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

 

ja też kiedys poswiecilam ze nockę na przeszukiwanie naszej grupy - strona po stronie. Oczywiscie nie przewertowalam wszystkiego, ale cos tam mam ;). Dabell, jak chesz to moge ci przeslac też kilaka namiarow do twojej listy :).

 

A tak w ogole to moze by troche zaktualizowac nasza liste, Dobrzyk co ty na to? :)

Wojty podeślij im więcej tym lepiej. Postaram się uporządkować wszystko i może umieścimy ją w necie tak jak Dobrzyk - jeżeli ktoś mi podpowie jak to zrobić :) (jeszcze się w takie sprawy nie wgłębiałam :oops: )

 

zawsze mozna umiescic trone na jakims darmowym serwerze ;)

a stronke zmachac w jakims kreatorku, np w Pajaczku

Wojty poprosze o konkrety :) 8) - to się pogimnastykuję :). Plik mam uporządkowany w Exelu i ewentualnie zgrubny w Wordzie. Prosze o przepis 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

ja też kiedys poswiecilam ze nockę na przeszukiwanie naszej grupy - strona po stronie. Oczywiscie nie przewertowalam wszystkiego, ale cos tam mam ;). Dabell, jak chesz to moge ci przeslac też kilaka namiarow do twojej listy :).

 

A tak w ogole to moze by troche zaktualizowac nasza liste, Dobrzyk co ty na to? :)

Wojty podeślij im więcej tym lepiej. Postaram się uporządkować wszystko i może umieścimy ją w necie tak jak Dobrzyk - jeżeli ktoś mi podpowie jak to zrobić :) (jeszcze się w takie sprawy nie wgłębiałam :oops: )

 

zawsze mozna umiescic trone na jakims darmowym serwerze ;)

a stronke zmachac w jakims kreatorku, np w Pajaczku

Wojty poprosze o konkrety :) 8) - to się pogimnastykuję :). Plik mam uporządkowany w Exelu i ewentualnie zgrubny w Wordzie. Prosze o przepis 8)

 

 

debell - jesli masz w excelu to mozesz opublikowac bezposrednio z Excella, ale prawde mowiac nie wiem jaksie to robi :roll: . A strone umieszczasz na darmowym serwerze, np onet.

 

Ale chyba juz nei bedziesz musiala sie gimnastykowac - wczoraj ja poswiecilam troche nocy i wymajstrowalam cos takiego ;)

 

http://www.grupawroclawska.republika.pl

 

 

jest to oczyswiscie wstepna wersja - wpisalam tylko 2 misow, ktorych mialam aktualnie w komorce. Reszte dopise dzisiaj.

Musze też dokonczyc baner - zostalo mi kilka wolnych kolek - moze macie jakies propozycje? (prawde piszac myslam zeby jeden zapelnic domkiem Woprza, ale nie mialam zdjecia, ani zgody wlasciciela :oops: ).

 

Formularz kontaktowy też musze poprawic - narazie mozecie pisac na

 

grupawroclawska(wytnij to)@poczta.onet.pl -

 

czekam na namiary na misiow wraz z krotkim komantarzem :D

 

w dziele 'sklepy" mysle też zeby wpisac adresy sklepow i hurtowni, w ktorych kupujecie i jestescie zadowoleni z obslugi (a moze podacie też rabaty jakie udalo wam sie wynegocjowac...).

 

w dziale "forumowicze"

mozecie przeslac mi kilka slow o sobie...:)

 

Nie wiem co jeszcze moznaby napisac-moze macie jakies pomysly.

 

Mam nadzieje ze stronka sie spodoba - poza zrobieniem jednej prywatnej stronki nie mam doswiadczenia w webmasterowaniu, wiec praosze o wyrozumialosc :oops:

 

A moze znacie jakies inne darmowe serwery (republika onetu daje tylko 9MB :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zimowo .:wink: Podaje nr tel do firmy od tynków.Co prawda u mnie sa gipsowe Knaufa,ale może też robia tradycyjne 601-719-900 Skurski.Druigi facet Chmielewski ale tel. gdzies zapodziałem użyj wyszukiwarki to go znajdziesz(byl juz polecany). Narcyza nie wiem czy będę na targach choć bardzo bym chciał(musze kafelkować pralnie).Mam Twój nr. tel. i jeżeli będę to zadzwonie.A jak przeżyłaś zimę?Na targi budowlane chodze od ponad 10 lat (jeżdziłem nawet na Budmę do Poznania),i widze jak co roku są coraz gorsze.Ale gdybym był w trakcie budowy ,albo zaczynał budowe ,nie odmówiłbym sobie zwiedzenia targow.Pozdrawiam Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My przyjdziemy na targi w niedzielę ok. południa kto idzie w tym terminie?

 

burgundczyk podaję namiary na misiów od tynków:

 

p. Stefaniuk 605 475 294 robili u BK

p. Andrzej Roch 608 070 541 robili u mojej mamy (maszynowy) - bardzo szybko i solidnie (duża firma)

ekipa z Rybnika 504 624 864 robili u mojego sąsiada (maszynowy). Dokładnie ale troszkę długo- mieszkają na budowie

 

Andrzej Drozdowski (namiar z forum- ogłoszenia) 504 051 361/3531680

do sprawdzenia

 

Zbierałam te namiary pod kątem tynków maszynowych więc musisz się popytać jak sprawa wygląda z tynkami, które ty chcesz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betty&M, Wiech - jestescie nieocenieni :D teraz tylko probowac zrobic uzytek z tych kontaktow... wierzcie mi, ze kilka godzin na google nie owocuje wcale znalezieniem takich potrzebnych namiarow... nie ma to jak pomoc forumowa :lol:

 

Wojty Druga Polowa - no no, szacuneczek... tylko pamietaj, jesli zapodasz taka stronke, to nie wolno Ci nagle zniknac z Forum, ew. trzeba bedzie ja komus przekazac ;) teraz tylko trzeba wspierac te inicjatywe...

 

:roll: czyzby wiosna przyszla? bo takie tu ozywienie mamy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty poprosze o konkrety :) 8) - to się pogimnastykuję :). Plik mam uporządkowany w Exelu i ewentualnie zgrubny w Wordzie. Prosze o przepis 8)

 

dzieki za pliczek mailem :) a plik Excel'a mozna zapisac wprost w formacie htm(l)

 

Burgundczyk - dopisałam dziś do pliczku (źródło Dobrzyk), ale nie będę znowu podsyłać na maila:)

Krzysztof Kierakowicz 0601-74-96-27 tynki wewnętrzne - (dorkasz1)

Piotr Stępień 606904287- robili u mnie tynki zewnętrzne ale z tego co wiem robią również wewnątrz. Solidni słowni i do ich pracy nie mam w zasadzie żadnych zastrzeżeń (dobrzykowice)

Wojty podeślę Ci mój plik - mam nadzieję, że nie będziesz zła :), mogę pomóc wpisywać tylko nie wiem czy to jest możliwe.

pozdrawiam

Dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studnie

polecany tutaj p. Wianecki swiadczy uslugi w ograniczonym zakresie... nie wyznacza miejsca pod studnie oraz nie montuje pomp zatapialnych... czyli tylko pompy ssace

 

czy ktos podzieli sie namiarami na studniarzy, ktorzy wyznacza miejsce pod studnie , wywierca i zatopia pompe?... :)

 

u mnie robił wianecki i wyznaczył wiejsce

 

pompy są do wyboru do koloru w WODNIKU na krakowskiej za pralnią w lewo - nie polecam sprzętu z marketów. ci pańswo mają serwis na miejscu. nie polecam również oszczędności pompa musi mieć swoją moc inaczej nici z systemu nawadniania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zimowo .:wink: Podaje nr tel do firmy od tynków.Co prawda u mnie sa gipsowe Knaufa,ale może też robia tradycyjne 601-719-900 Skurski.Druigi facet Chmielewski ale tel. gdzies zapodziałem użyj wyszukiwarki to go znajdziesz(byl juz polecany). Narcyza nie wiem czy będę na targach choć bardzo bym chciał(musze kafelkować pralnie).Mam Twój nr. tel. i jeżeli będę to zadzwonie.A jak przeżyłaś zimę?Na targi budowlane chodze od ponad 10 lat (jeżdziłem nawet na Budmę do Poznania),i widze jak co roku są coraz gorsze.Ale gdybym był w trakcie budowy ,albo zaczynał budowe ,nie odmówiłbym sobie zwiedzenia targow.Pozdrawiam Wiech

Mam nadzieje, ze jednak sie zjawisz. Targi są jubileuszowe bo XX powinno byc trochę atrakcji.

No to do zobaczenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betty&M, Wiech - jestescie nieocenieni :D teraz tylko probowac zrobic uzytek z tych kontaktow... wierzcie mi, ze kilka godzin na google nie owocuje wcale znalezieniem takich potrzebnych namiarow... nie ma to jak pomoc forumowa :lol:

 

Wojty Druga Polowa - no no, szacuneczek... tylko pamietaj, jesli zapodasz taka stronke, to nie wolno Ci nagle zniknac z Forum, ew. trzeba bedzie ja komus przekazac ;) teraz tylko trzeba wspierac te inicjatywe...

 

:roll: czyzby wiosna przyszla? bo takie tu ozywienie mamy... :wink:

 

no ja mam taka nadzieje, ze za 2 lata (bo mam nadzieje ze do tego czasu moj domek bedzie kompletny) ktos przejmie pałeczke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My przyjdziemy na targi w niedzielę ok. południa kto idzie w tym terminie?

 

burgundczyk podaję namiary na misiów od tynków:

 

p. Stefaniuk 605 475 294 robili u BK

p. Andrzej Roch 608 070 541 robili u mojej mamy (maszynowy) - bardzo szybko i solidnie (duża firma)

ekipa z Rybnika 504 624 864 robili u mojego sąsiada (maszynowy). Dokładnie ale troszkę długo- mieszkają na budowie

 

Andrzej Drozdowski (namiar z forum- ogłoszenia) 504 051 361/3531680

do sprawdzenia

 

Zbierałam te namiary pod kątem tynków maszynowych więc musisz się popytać jak sprawa wygląda z tynkami, które ty chcesz.

 

Pozdrawiam

 

 

czy to znaczy, ze te namiary mozna umiescic na stronie?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...