Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

No Jarkol, jeżeli jedziesz do chrząstawy to będziesz NA PEWNO przejeżdżać przez Dobrzykowice (no chyba że nie będziesz jechac od Wroclawia) a dokladniej jakieś 500 m od mojego domku :grin:

Z ciekawostek - we wsi Dobrzykowice stoja i dobrze sie mają domy Kargula i Pawlaka, w nich byly kręcone m.in. sceny bicia garnków wiszących na plocie itd :smile:

 

Co do domu który jedziecie obejżeć to nie mogę nic powiedzieć bo go po prostu nie widzialem :sad:

 

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: dobrzykowice dnia 2003-02-05 14:50 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Bartt ma rację - dzis juz sroda. Mi pasuje piątek 18, więc może ustalimy lokal i będziemy czekać na chętnych (na razie na forum, a w piątek ostatecznie potwierdzimy godzine i miejsce)

Frankai - pasuje Ci piątek?

dobrzykowice - będziesz na spotkaniu? muszę Ci powiedzieć, że dzięki m.in. Twoim radom o kabelkach udało mi się ostatecznie "cos" stworzyć, tak że elektyk był mile zaskoczony planem (ciekawe tylko ile będzie za to wszystko chciał :grin:) a kierownik budowy stwierdził: no, inwestor dobrze przygotowany.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice-dziękuję za zaproszenie do wsi Dobrzykowice, chętnie skorzystam(jestem fanką Kargula). Wyjazd odwleka się jednak, "ze względu na złą pogodę" jak stwierdził mój "pan i wladca" Ha, HA, HA. Ja nie odpuszczę jestem bardzo ciekawa, jak wygląda to moje wyśnione cacko na żywo. Myślicie, że warto pokonywać taki szmat drogi ???

Ps Przepraszam, jeśli zawracam wam głowę!

olka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Ivo milo slyszeć , że komuś przydaly sie moje rady :grin:

Co do spotkania to nie chce nic obiecywac, bo ostatnio mam baaaardzo gorący okres zarówno w pracy jak i na budowie i szczerze mówiąc zaczynam miec tu i ówdzie spore zaleglosci.

Prosze Cie Ivo o SMS czy i gdzie ewentualnie odbedzie sie spotkanie, moge ze swojej strony obiecać że zrobie wszystko aby na nim byc, ale to moze nie byc ode mnie zależne :sad:

Numer podeslę Ci na priv

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarkol, ja będę się budował w Chrząstawie (piekne miejsce!). Nie mam nic wspólnego z Archipelagiem ale ich "Manuelę" oglądałem. Warto zobaczyć jeśli kiedyś chciałbyś mieć ten konkretny dom, można na żywo przemyśleć czy jego forma i funkcja Ci odpowiada.

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: ryniu dnia 2003-02-05 16:57 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dzielnica nazywa się Chrząstawa, a ja cały czas myślę i piszę Czrząstkowo!!!

Jakie wrażenia Ryniu? Jak tam dojechać? Na co się kierować jak wjadę do Wrocławia?(przjadę od strony Częstochowy tj. od Namysłowa -chyba)

Fundamenty już mam-zero.(manueli-z drobnymi przeróbkami)

Dzięki za informację!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarkol, jeśli z tamtej strony to najlepiej jedź przez Oławę, z niej wyjedź na Jelcz-Laskowice (uwaga! łatwo się pogubić), w Jelczu nie skręcaj na Wrocław (w lewo) tylko jedź cały czas prosto (mijasz CPN-u, potem osiedle) - nad torami a później w lewo (na Miłoszyce), za ok. 5-7 km zobaczysz drogowskaz na Chrząstawę (w prawo). Przejedź Chrząstawę Małą (bo są dwie!) i pod koniec Dużej zobaczysz strzałkę w prawo do osiedla Archipelagu. Uff, chyba trafisz?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarkol, nie ma za co! jesteśmy tu żeby sobie pomagać.

 

Słuchajcie, jestem tuż przed złożeniem dokumentów do pozwolenia i mam takie pytania: 1. Ile trwa jego wydawanie? 2. Czy ktoś miał do czynienia z konserwatorem zabytków (opinia na projekcie)? 3. Co zrobić jeśli wprowadzenie zmian w projekcie strasznie by go zaciemniło, można dołączyć osobne strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ivonesca mnie "wydała", to się przyznam. Mam już tyle latania, że kroję każdy "wydatek czasowy". Właśnie wybrałem generalnego wykonawcę (od surowego, otwartego do końca) i chyba już inspektora też. Umowy gotowe do podpisania (5 stron z wykonawcą). Projekt wnętrz się robi. Muszę trochę przeprojektować podłogówkę (ach Ci artyści od wnętrz). Zlecić projekt rozprowadzenia gazu. Odebrać wizę do ... i za tydzień wylot za chlebem. Bardzo żałuję, że nie mogę się po raz kolejny wybrać na spotkanie, ale jak Wam się pogoda poprawi, to się spotykajcie. Mam też wieści od kolejnych dwóch osób, które rzadko ostatnio tu goszczą, że tera nie mogą, ale na wiosnę jak im pracy ubędzie, to chętnie. Nie został mi nadany tytuł rzecznika, więc pominę milczeniem kto to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...