Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

mmarysia - milo cie widziec i "slyszec" :D. No to widze, ze chyba wszystko idzie planowo - dzidzia, rozumiem, bedziesz sie cieszyla juz latem?

Gratulacje!!!!

 

 

Dodalam kilku misiow do na stronce (kilku jescze czeka w kolejce ;) ).

 

Flowera

 

my też odszukalismy 3 firmy zajmujace sie pompami :) - IVP (chyba nie pomylilam), Ecomotyl i jescze jacys- nie pamietam nazwy, ale tylko w motylu udzielili nam wyczerpujacych informacji. W IVP - pani za duzo nie wiedziala i proponowala spotkac sie z szefem, co też pewnie zrobie :).

 

Zauwazylam,ze tego roku bardzo duzo osob interesowalo sie pompam. Wiele osob chyba pierwszy raz uslyszalo o tym, np. sama slyszalam, jak podszedl jakis czlowiek do jednej z firm pompiarskich i powidzial ze chece pompe c. bioraca cieplo z powietrza, a na pytanie skad mialby miec to cieple powietrze powiedzial ze z wezla cieplowniczego, ktory miesci sie w piwnicym w bloku (chodzilo mu o mieszkanie w bloku) :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Rany - jak dobrze wrócić do cywilizacji.

 

BK - u nas nie obyło się bez drobnych problemów - ale nie było tak źle - kuchnia jest ostatecznie taka jak chcieliśmy i wszystkim sie bardzo podoba - choć to kwestia gustu oczywiście - lada dzień zmontuje album - będzie i kuchnia.

 

Wojty- dzidzia będzie na przełomie lipca i sierpnia :lol: . Byle wyczekała tyle - bo moje maleństwa jakieś niecierpliwe bywają.

 

Kochani my spaliliśmy już 14 metrów drzewa w kominku z płaszczem - czasem tylko posiłkując sie gazem- ostatnio domówiliśmy jeszcze przyczepke - ale jest tak mokre że mi skwierczy w kominku. Kto ma namiary na jakieś solidne drzewo w okolicy- na następny sezon chciałabym kupic wcześniej niż ostatnio - i duzo lepsze- przesezonowane.

 

Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potargowo :)

 

Nam się podobało - jak zwykle tonę ulotek i folderów reklamowych wzięłam. Spotkaliśmy się z "naszymi" sprzedawcami :) Miło było! A tłumy nieprzebrane :)

 

 

BK my również mamy słupki z odzysku (miały po 2,5-2,7) kupiłam farbę w kolorze siatki i wyglądają miód malina :) Siatkę kupowaliśmy w firmie Plast-Met z Trzebnicy. Polecam ! Siatka porządna i rabat porządny polecam przynajmniej zadzwonić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty - mam takie zaległości ze nie doczytałam jak działa lista misiów na stronce wrocławsiej - ale widze ze jest tam Pan Stefanienko bez uwag- jakby co - to ja go polecam stawiał mój domek- wiem tylko ze zmienia teraz ludzi - mam nadzieje ze efekty będą podobne.

 

Podnadto bardzo polecam do tynków gipsowych maszynowych p. Andrzeja Jeske - 601 89 27 09 - solidny a przy tym bardzo przyjazny człowiek.

 

Z kafelkarza też jesteśmy zadowoleni - oprócz kafelek wiem ze prowadzi szerszy front robót - zamierzamy jego siłami robić tynk zew. - P. Zenek Dawidowicz 602 53 74 02.

 

Z drugiej strony ja zapytuje czy ktoś jest w stanie polecic jakąs firmę zajmującą sie zagospodarowaniem terenu?? - Chodzi o dowiezienie ziemi, zasianie trawki, jakis projekcik ale pozostawiajacy trochę pracy dla mojego tescia który koniecznie chce nam ogród sam zrobic i ułożenie kostki granitowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wrocławianie

my też odszukalismy 3 firmy zajmujace sie pompami :) - IVP (chyba nie pomylilam), Ecomotyl i jescze jacys- nie pamietam nazwy, ale tylko w motylu udzielili nam wyczerpujacych informacji. W IVP - pani za duzo nie wiedziala i proponowala spotkac sie z szefem, co też pewnie zrobie :).

 

Obecność Pc na targach była miłym zaskoczeniem. My również przymierzamy się do tematu :). Na 100% pojedziemy na Obornicką- przy wycenach pomp z dolnym źródłem glikolowym ta oferta jest całkiem całkiem.Wycena z Ecomotyla powaliła mnie na kolana zresztą podobnie jak wycena POŚ. Jeśli ktoś jest zainteresowany cyframi mogę udostępnić :wink:

Wojtowa proszę nie zapomnij umieścić w odpowiednim dziale "naszych" Creatonowców :p

 

mmarysia - Gratulacje wielkie ( i jak tu nie wierzyć przysłowiom np. nowy domek-nowy potomek

 

pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wrocławianie

my też odszukalismy 3 firmy zajmujace sie pompami :) - IVP (chyba nie pomylilam), Ecomotyl i jescze jacys- nie pamietam nazwy, ale tylko w motylu udzielili nam wyczerpujacych informacji. W IVP - pani za duzo nie wiedziala i proponowala spotkac sie z szefem, co też pewnie zrobie :).

 

Obecność Pc na targach była miłym zaskoczeniem. My również przymierzamy się do tematu :). Na 100% pojedziemy na Obornicką- przy wycenach pomp z dolnym źródłem glikolowym ta oferta jest całkiem całkiem.Wycena z Ecomotyla powaliła mnie na kolana zresztą podobnie jak wycena POŚ. Jeśli ktoś jest zainteresowany cyframi mogę udostępnić :wink:

pozdrawiam

Aga

Czesc nas Ecomotyl no i IVT tez powalilina kolana zreszta Ecomotyl naszym zdaniem proponuje nam przewymiarowana pompe...

a za to 3 stoisko z austriackimi pompami Terra najbardziej nam przypadła do gustu... i cenowo i po przeczytaniu ulotek stwierdzilismy ze ma duzo ciekawych opcji np zabezpieczenie przed bakteriami Legionella

ale generalnie pewnie porozmawiamy w tych 3 firmach o pompach raz jeszcze na spokojnie, postaram sie jutro wrzucic wszystkie namiary na forum

pozdrawiam flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,tez byłam na targach ale chyba za wiele sobie wyobrażałam,bo mam odczucia jak pisał Woprz

Wojty,dabell jestem pod wrażeniem super stronka !!!!!!!!!chyba grupa bedzie musiała coś postawić.....

poniewaz mam za soba tylko murarza i dachowca wiec nie bardzo moge wiecej polecić,poszukuje pana od wod-kan i co -co nie jest łatwo :(

polecam pana od dachu Zbigniew Jasiński 310-63-83 ja jestem zadowolona -terminowy i nie grymaszący

mmarysia gratuluje i duzo zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wrocławianie

[

Obecność Pc na targach była miłym zaskoczeniem. My również przymierzamy się do tematu :). Na 100% pojedziemy na Obornicką- przy wycenach pomp z dolnym źródłem glikolowym ta oferta jest całkiem całkiem.Wycena z Ecomotyla powaliła mnie na kolana zresztą podobnie jak wycena POŚ. Jeśli ktoś jest zainteresowany cyframi mogę udostępnić :wink:

 

 

Doslalas juz jakas wstepna wycene/oferte na PC od tych firm? Bo my narazie sie tylko pytalismy o wszystko poza cena ;). Ci z Obornickiej raczej malo nam poopowiadali - powiedzeli, ze robia i ze wszysto moga zrobic, no i ze maja najlepsze pompy ;). Aha - no i pytali sie po co nam projekt podlogowki :o . No ale moze, jak do nich pojedziemy do firmy to cos wiecej poopowiadaja (na targach bylo mase ludzi i trudno bylo spokojnie pogadac).

 

Jesli mozesz przeslij mi swoja wyene na PC, ja sie moge "odwdzieczyc" swoja oferta od firmy Wasserman (robia mojemu sasiadowi) :).

 

Wojtowa proszę nie zapomnij umieścić w odpowiednim dziale "naszych" Creatonowców :p

 

Od nich moge pewnie zaczne rodzial "sklepy" :). Jeli nie podpadli tak wymagajacej klientce jak ja to musza byc OK :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,tez byłam na targach ale chyba za wiele sobie wyobrażałam,bo mam odczucia jak pisał Woprz

Wojty,dabell jestem pod wrażeniem super stronka !!!!!!!!!chyba grupa bedzie musiała coś postawić.....

poniewaz mam za soba tylko murarza i dachowca wiec nie bardzo moge wiecej polecić,poszukuje pana od wod-kan i co -co nie jest łatwo :(

polecam pana od dachu Zbigniew Jasiński 310-63-83 ja jestem zadowolona -terminowy i nie grymaszący

mmarysia gratuluje i duzo zdrówka

 

 

blondyna,

 

poza mna i dabell w tworzeniu stronki udziela sie jeszcze kilka osob - zastanawiam sie nawet czy nieraz nie wpisywac nickow osob, ktore mi tak dzielnie pomagaja, a raczej razem tworza te strone :)

 

Mam tylko prosbe, o zaznaczanie namiarow na misiow jakims kolorem, coby sie odznaczaly i cobym ich nie przegapila :).

 

Dzisaij tez sprobuje co-nie-co dopisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich !!!

 

Zaczynam na wiosnę budowę domu w Kiełczowie i poszukuję ekipy do silikatów, jeżeli moglibyście podzielić się informacjami o takowej, byłbym bardzo a to bardzo wdzięczny, przyznam się, że brak czasu nie pozwala mi na przeszukiwanie forum a czas nagli, projekt na ukończeniu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie PO?

(nie pytam aby polemizować, tylko byłem raczej nastawiony na PO i chętnie posłucham argumentów przeciwnych, póki nie jest za póno).

Pierwszym argumentem jest to, że wszystkie gminy w Polsce mają obowiązek do 2010 roku zapewnić kanalizację - więc inwestowanie na parę lat niespecjalnie ma sens. A kanaliza jest nieporównanie bardziej wygodna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM CAŁA GRUPĘ

Choć wiosny za oknem jeszcze całkiem nie widać , to w handlu materiałami zaczyna się ruch , producenci zaczynają podnosić ceny , długa zima dała się we znaki i chcą szybko zarobić .

OD 1 KWIETNIA BETARD Z DŁUGOŁĘKI podnosi ceny na wszystkie swoje wyroby z betonu o 5-7% .

Kto ma zamiar coś kupować radzę sie pośpieszyć .

Ja dzisiaj lecę po nadproża i strop .

 

Pozdrawiam serdecznie dzisiaj wyjątkowo słonecznie MARPA

 

mmarysia - dużo siły i cierpliwosci w oczekiwaniu na małą Marysieńkę , owocki , warzywka i dużo odpoczynku :))))) , a mołzonka zagonić do roboty w nowym domku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym argumentem jest to, że wszystkie gminy w Polsce mają obowiązek do 2010 roku zapewnić kanalizację - więc inwestowanie na parę lat niespecjalnie ma sens. A kanaliza jest nieporównanie bardziej wygodna.

 

Włanie niektórzy radzš pozostać przy PO nawet po wejciu kanalizacji (jest taniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...