Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Serdecznie witam po długiej przerwie , macie namiary na firmę ,która zrobi przyłącze wodne, bo wodociągi owszem podłączą , ale sama mam załatwić;1-wykop.2-kierownika budowy.3-inspektora budowy drogowego.4-oznakowanie i zabezpeczenie wykopu.5-badanie zagęszczenia gruntu.6-odbudowę jezdni.Do niewielkiej dziury w drodze musiała bym zatrudnić kupę ludzi i każdemu zapłacić. Aby nie było ,że tylko kożystam z waszej pomocy podaję namiary na architekta Zbigniew Wojtków tel.071 354 28 16 , kom.0501469089. zrobił mi projekt indywidualny w cenie gotowca ,plan zagospodarowania terenu,a teraz jest kierownikiem budowy za przystępną cenę , wizyty na budowie kiedy potrzebuję. Jeszcze jedno instalacia elektryczna dla domu 170 m w tym instalacja telewizyjna, komputerowa za 3000 zł to OK czy dużo? a warto przygotować instalację pod alarm?

 

Czesc ja się dołączam do zapytania o ekipę do wykopów, tez mnie przerazila liczba osob potrzebnych do przekopania drogi polnej-> i na dodatek zagrozili ze jak cos narusze w drodze (polnej!) -> i nie bedzie miala poprzedniej nośnościto to bede placic. odszkodowanie Moze ktos ma jakas ekipe w okolicach Chrząstawy przekopania tych paru metrów

Dzieki z góry pozdrawiam Bogusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Woprz

 

Tymczasem Tyczka uciekł nawet z mojej budowy i wróci dopiero w przyszłym tygodniu. A czas leci............. :evil:. Jak tam u nas na osiedlu? Ja niestety męczę się w Goettingen. Po ostatnim wyjeździe na budowę moja żonka stwierdziła, że musimy kupić Wranglera. :lol: Cały Yaris był jak po Camel Trophy. :lol:

Mam nadzieję, że żadna rzeczka jeszcze nie wystąpiła. Tyle się tu mówi o powodziach........ :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie . Będę namolna namiary na firmę która robi przyłącza.Buduję we Wrocławiu .niestety wodociągi nie współpracują z żadną firmą ,która robi wykopy ,tylko wchodzą na przygotowany teren i nic ich nie obchodzi.Mam zgodę na budowę przyłącza i wymagany przez ZDiK projekt organizacji ruchu wraz z odbudową nawierzchni drogi ,weszły nowe przepisy i dlatego jak napisałam wyżej przy małym wykopie w drodze potrzeba całego sztabu ludzi.Jeśli będziecie potrzebować kogoś do projektu potrzebnego w ZDiK-u mam namiary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Woprz

 

Tymczasem Tyczka uciekł nawet z mojej budowy i wróci dopiero w przyszłym tygodniu. A czas leci............. :evil:. Jak tam u nas na osiedlu? Ja niestety męczę się w Goettingen. Po ostatnim wyjeździe na budowę moja żonka stwierdziła, że musimy kupić Wranglera. :lol: Cały Yaris był jak po Camel Trophy. :lol:

Mam nadzieję, że żadna rzeczka jeszcze nie wystąpiła. Tyle się tu mówi o powodziach........ :cry:

 

tak coś tam się przysnęło ale robią komin na tym pierwszym domu bo ich więźba goni - a u ciebie do układania stropu i tak zostały 3-4 dni - nie więcej a później i tak do wejścia z więźbą ucieknie ci miesiąc .

 

poza tym dojście do twojego domy jest rudne nawet terenówką :lol: :lol: i jest ryzyko że silika zapadnie się całkiem pod wodę :wink:

 

z drugiej jednak strony są ludzie ludzie którzy kupują specjane spraye z błotem żeby wyglądać na free landerów i off roadowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za informacje :lol: .mam dylemat kominek z płaszczem wodnym?pytam tych którzy przeżyli tą wspaniałą zimę,czy ogrzewaliście kominkiem przez cały okres grzewczy ,jakie są oszczędności i czy sam kominek jest w stanie ogrzać cały dom,miś od hydrauliki namawia nas jeszcze na baterie słoneczne ktoś montował ,są jakieś konkretne oszczędności.Jeszcze raz dziękuję za namiary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojty, Wiech

wychodzi na to, iz uważacie mnie za "milionera" a ja skromny gostek jestem,

domek jak stał tak stoi - zacznę coś latem

 

Wojtek, a skadże! Ja tylko myslalam ze tak jak np. BK, Woprz i jescze kilka osob zamiast sie "obijac" przy kompie pogoniles wszystkich swoich misiow do szybkiej i rzetelnej pracy :) no i do nas zagladasz tylko po to,zeby polecić kilku sprawdzonych misiow (swoja droga, jesli znasz takowych to wyslij mi wiadomosc, to umieszcze ich na stronce ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wlasnie szukam dobrej ekipy budowlanej, budowa w Wilczycach

zaczynam w sierpniu.

Czy mozecie kogos polecic?

 

Czy budował ktoś z Jozefem Mockiem z Kielczowa???

 

lub Stanislawem Tyczynskim z Czernicy

 

lub Dariuszem Roguckim z Kamieńca

Witam - Stanisław TYCZYŃSKI - bardzo dobra i solidna ekipa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wiech zaczełam czytać o kominkach nie zwróciłam wczeniej uwagi że istnieje ten klub.Domek mam nieduży 170 m razem z garażem ,gaz w ulicy od domku około 32m i do 15 maja , majš mnie przyłšczć . Dziaj mam wspaniały humor ponieważ zakończono poprawki na moim dochu i wyglšda pięknie.Kupiłam też podbitkę drewnianš i mi będzie robił -30 zeta za m2 to dużo czy Ok.Wczeniej miałam uzgodnionš podbitkę za 25 ale wykonawca pojechał szwedom domki stawiać.Oglšdałam u stolarza moje drzwi też całkiem ,całkiem się prezentujš jeszcze tylko pomaluje i mogš wędrować na swoje miejsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...